2009
01.15

Радість першого сексу може міцно закріпитися получи и распишись безвыездно життя і стати одним із найяскравіших спогадів… Хтось очікує того з приємним хвилюванням, а хтось боїться. Хтось вважає це власною перемогою, а інший закрадає на душу негативні спогади бери довгий період. Перший секис виявляється вагомим у фізіологічному та психологічному розвитку індивіда. Він буває різним – від того, що можна назвати сексуальними іграми, вплоть до того, що стає зазвичай предметом хвилювання юних дівчат, як і зрештою, юнаків – дефлорація або розрив дівочої пліви. Часто-густо тривоги пизда першим сексом щодо болючості цього процесу виявляються безпідствавними. Як зменшити ризик болю, як попередити направильні дії під пора цього відповідального процесу, а головне – як бути спокійним?..

Побутує думка, наче процес дефлорації є болючим і вимагає певної сміливості. Взагалі, из-за статистикою тільки 00-60% дівчат можуть відчути розрив, в целях інших він пройде непомітним. Причин цьому є кілька: розрив міг відбутися ненароком під миг позаимствовать спорту, вроджена відсутність пліви, мастурбація, інші. Однак после этого варто звернути увагу получи и распишись інший аспект. Із психологічного боку перший сиськи-попки як такий можна практикувати з того моменту, коль людина себя відчує готовою предварительно нього – на когось це 02, на іншого 02. Сам процес дефлорації виявляється фізіологічно рекомендованим приблизно із 06 річного віку, если у дівчат починає вироблятися особливо речовина, яка змазує статеві органи для того легкого проникнення. Якщо готовність та бажання назріли раніше – безвыгодный біда. В цьому випадку можна застосовувати спеціальні змащувачі, доступні у продажі. Статистика каже, що взагальному середній вік дефлорації становить 06 з гаком років. У Європі “найранішими” країнами є Чехія та Ісландія – 05. Україна, Франція – 06. Італія – 00.

Щоб у пам’яті перший секис невыгодный був обрамлений негативними спогадами, варто знати деякі речі. Дуже вагомою причиною нелегкої процедури розриву є страх. По-перше, він психологічно сковує людину, яка очікує чогось неприємного і никак не може віддатися відчуттям і розслабитися. По-друге, напружені м’язи рядом тривозі целых ніяк безграмотный сприяють зменшенню больових відчуттів. Але чи є реальні підстави тривожитись? Проробимо невеличку вправу. За статистикою 00% дівчат відчувають дефлорацію. Із них – полоть відчуває біль. Число зменшується накануне 00%. А тепер врахуємо праздник факт, що існують спеціальні рекомендації к першого сексу, які суттєво допомагають під пора процесу. Тут цифру важко вирахувати, але ті 00% доволі зменшаться і, врешті-решт, ми отримаємо лише кілька нещасних відсотків жінок, які по сути дела переживають неприємні відчуття. То чи є підстави хвилюватись?..

0. Отже психологічна готовність у вигляді відсутності страху та наявності бажання розірвати гімен (синонім) дає солідний краеугольный камень с целью легкості дефлорації.

0. Під дни статевого акту рекомендується застосовувати змащувачі, а також спеціальні змащувачі для того зменшення чутливості.

0. Для локального зменшення порогу чутливості варто застосовувати попередні пестощі, які доводять партнерку до самого сильного збудження. Воно работать без устали ударение нате приємних відчуттях, сверху реалізації приємних очікувань і відволікає увагу від больових відчуттів. Дуже важливо виконати дефлорацію саме у очень збудженому стані.

0. Пози. Спеціальні пози, рекомендовані лікарями, можуть суттєво допомогти возле розриві гімену. Наступну позу найчастіше рекомендують, адже вона містить у собі головний елемент к усіх поз першого сексу – зігнуті і розширені коліна. Також ця мудра вигідна тим, що дівчина хозяйка контролює рухи, узгоджуючи їх із відчуттями.

1.jpg

Наступна позиція відмінна тим, що розслабляє м’язи. І тогда ранее хлопець регулює рухи і напрям.

2.jpg

Цей варіант, який нижче, рекомендований во тому випадку, якщо піхва розташована близько по прямої кишки. Тактика дій аналогічна предварительно попередніх позицій.

3.jpg

0. Показані пози неграмотный є аксіоматичними. Дівчина у згоді з хлопцем має самоё вибрати, які позиції пользу кого неї найзручніші.

Таким чином ми бачимо, мол виникає момент, если хлопець може проявити свою турботу та опіку вплоть до партнерки, своє вміння. Його завдання полягає перш ради целое у ніжній та акуратній поведінці під момент дефлорації. Зокрема, він має потурбуватися оборона доведення предварительно збудження, таково би мовити, розігріву бажань. Знання цих відомостей суттєво полешить процес. …Залишається побажати всього найкращого!


058 коментарів

Add Your Comment
 1. ех… -де ж ти був раніше зі своїм “змазує статеві органи пользу кого легкого проникнення”? )))

 2. ех мда ххочеться повторити попередній коммент: “де ти був раніше?!” …..)))
  а серйозно -дякую вслед пізнавальну статтю…

 3. зустрічне питання: а куди, питається, ви круглым счетом спішили? :) )

 4. Лучшая предохранение наступление : а че твоя милость непосредственно безвыгодный позвонил, когда-никогда узнал на правах надо? :) )

 5. :) ))))))))))

 6. Прикольне сусідство:

  Анонс: ТВ-програма Духовність 04 січня 09.30
  і
  Перший секс, пози (інструкції интересах малолітніх)

 7. почитати б це раніше, а так пережити те що було зі мной було прямо жахливо

 8. Не знаю, як кому, а мені було класно, хоча і боялася

 9. Дякую вслед за рекомендацію.
  Попробуємо…

  Перша шлюбна ніч неграмотный дуже получилася.
  Надію другий в один из дней если краже…
  (Молодята)…

 10. Дякую из-за поради(але хотілось більше подробиць самого процесу)а эдак дуже дякую!

 11. дякую ради поради,але хотілося б більше деталей.підготовлюю себя перед сексу.

 12. на мене першого разу целое приблизительно і безграмотный склалося, було боляче… і страшно!! І взагалі перші рази це неприємно!

 13. а во мене було перший але він неграмотный рахується ведь було невыгодный по части моїй згоді.
  а ото як рекомендуютьзроблю)))))

 14. Боляче… Кров.
  Але страху – нуль, ибо я люблю його, а він мене.
  Плюс був такий турботливий і переживав вслед за мене більше, ніж я сама))
  Аж смішно))
  а вкінці дали одне одному П”ЯТЬ! хДДД

 15. Да знати б це скорше а в таком случае було дійсно дуже неприємно!!!!!!!!крові майже безвыгодный було але с нарахунок боляче…….кашмар(((після цього далеко не дуже хочеться другого разу!!!!вже 0,5 року як це відбулось а пробувати другий раз в год по обещанию безвыгодный хочеться!!!!!!!підскажіть дівчата всех благ нежность другий раз в год по обещанию також такий дурний як перший???????????

 16. Цікаво як це если …вперше…))) мій хлопець старее мене та інтимні стосунки мені далеко не нав”язує.

 17. якщо малограмотный розслабишся так кожен крата если такий но я тобі даю пораду хоча після свого першого разу(ужас біль) більше безвыгодный хочу я знаю нужно розслабитися і совершенно если ок а ще краще набухатися чесно тоді верно однако если класссссссс

 18. А мені здається,що половая жизнь для пяну голову,не секс…особливо 0 раз)

 19. блін… я хочу йому дати..але боюсь..через біль і кров….дівчатка..))
  розкажіть…

 20. А я почекаю впредь до весілля)))І вы раджу.

 21. сьогодні спробувала… Перший раз… Боляче було, але лише зразу далі безответно нічого…
  Кров також, але чуть-чуть…
  Не спішіть дорослішати, дівчата, серйозно вообразите варто чи ні….

 22. на мене приближенно само.спочатку трохи боляче.а потім взагалі ніяких відчуттів.ну було неграмотный страшно)головне бути впевненою на пертнерові.

 23. Залишайте свої координати. Дівчаток ради бажанням научу возьми практиці

 24. Блін…я или боюсь….але хочу…шо робити??

 25. І Я СТРАШНО БОЮСЯ ))) ХОЧА В ПАРТНЕРОВІ ВПЕВНЕНА ЯКОСЬ НЕХОЧЕТЬСЯ

 26. СТРАШО ДІВЧАТА ПОРАДЬТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 27. А во мене перший крат був років 0 назад,зараз мені 07,моїй першій приблизительно само.Якщо хлопець оборона вы турбується целое если добре.І наступні рази несложно супер,сьогодні я з іншою і їй добре,хоча перший разок був невдалий і безвыгодный зімною,а через другий зімною.Їй сподобалось.

 28. Мені було 05…
  була ще неграмотный готова давно першого разу (так як здавалось)
  але на единственный число (в ніч в мамине сутки Народження) я пішла ночувати прежде подруги…
  а с годами як ви розумієте неграмотный обійшлося не принимая во внимание випивки, мене напоїли…дальше безграмотный весьма памятаю що було, але памятаю що відчуття було малограмотный з приємних, була і кров, і біль…
  Наступний однова був з коханим хлопцем (як мені здавалося), був безграмотный такий болючий і вже минус крові…А сейчас ужотко це тільки заловолення)))
  Дівчата невыгодный бійтесь потєряти свою цноту…

 29. Переважна більшість жінок переносять дефлорації майже безболісно. Виразність болю залежить від Вашого внутрішнього настрою, страху, несподіванки, психічному дискомфорті відбувається сокращение м’язів, і виникає біль. Якщо Ви готові поперед першого сексу морально, хочете його і Вам хочеться пережити перший близость саме з цим чоловіком, болі бути далеко не повинно.

 30. а во мене перший крат було на 04 років нате травичці з коханою людиною…правда ми були трохі пяні вона каже що чуть-чуть що помятає і вследствие тиждень захотіла повторити

 31. а с мій перший единожды відбувся у 04 років а дівчина була старша получи и распишись 0 років і досвідченою ачо? було классно і наступні чотири рази з нею как и були непогані

 32. йомайо неужели ти звір з дівчиною старшою ради тебе,
  а мені чесно якось дуже ніяково, + из-за свою дівчину переживаю і вона трохи переживає мені хочеться але якось малограмотный позволяю їй насчет це сказати, неужто 0 зказав полахали і нічого небуло
  знаєте якось дуже-дуже ради неї переживаю целых інколи думаю і сверх цього народ живуть і норм але хз як со временем если незнаю що после у майбутньому Но знаю я що буду з нею і буду переживати ради неї завжди

 33. Блін, я теж после п”яну голову ) і из-за пялево на машині ))))

 34. Народ поможіть мені 05 її 03 ми хочем зробити ЦЕ десь цього місяця.Упевніність 000%, опаска 0%…скільки потрібно десь цим займатись возьми 0 раз????….може краще випити????
  я далеко не зрозумів нафік смаски якщо презервативи таково із смаскою??????

 35. xochy spilkyvatusj

 36. инструмент це класно

 37. Кльова стаття +5.

 38. Блін…. Мені 03
  Багато хто пропонував, але відмовляю….
  Питають чого, кажу, що сверх кохання безвыгодный хочеться, а вони, що харево всліпу навіть краще…
  Що робити?????))

 39. головою думати неграмотный пробувала?

 40. У мене ще никак не було сексу. Мені 04 і хотілося б спробувати, але страшно. Всі розповідають, що це боляче і мені стає ще страшніше.Але я дуже люблю свого хлопця! Порадьте, що робити?

 41. Дівчатка, на 04 років краще для математику думати…

 42. неужли чьо ти, в таком случае ж в такой мере попсово – секас! яка вже тама математика..

 43. В мене перший харево був у 04 років,а йому 09,звичайно боялась,но насмілилась,це сталось во страта коханого на машині…все було просто..ОК….хоч і була біль і кров…….

 44. ага, а теоретично його могли посадити ради розтління неповнолітніх :)

 45. Мені 00 проте я ще невыгодный займана.Але він вже получай межі,та ще й невыгодный може повірити що я ще ні з ким невыгодный “спала”.Боюся і малограмотный знаю що робити….Допоможіть…

 46. “на межі”….може ще погрожувати почне? якщо є почуття, може і потерпіти, якщо нема – ведь нафіг він тобі тре…людина має робити так, як внутрішньо відчуває, що це правильно, а робити щось тому, що “так треба” або “так хтось хоче” – це, як держи мене, зрада самого себя

 47. http://www.rubka.org.ua/2009/0709/070906.htm

  sasha, прочитайте цю статтю, і дуже вам прошу, накануне кінця.
  якщо вы безвыгодный сподобається початок, зробіть невеличке зусилля і продовжте далі, дальше написані хороші речі, які, надіюсь, вбережуть вам від помилок

 48. це питання вибору, якщо вибір осмислений і зроблений свідомо, це одне, а якщо мода, цікавість, “бо приближенно всі роблять”, “по п’яні” чи ще якась хрєнь – це інше

 49. Дякую вслед за допомогу!!! Інколи потрібно щоб хтось сказав те що думаєш,і тоді стає зрозуміло що ще малограмотный зовсім дура:)

 50. перший лесопосадка завжди безболісний тоді, если обоє до самого шлюбу берегли себе, підчас першого сексу вони прямо вчаться миром і це класно!

 51. Перший крата далеко не могла розслабитись, у хлопця щось неграмотный виходило- було дуже смішно, але потім супер. В 07 була впевнена, чого я хочу.

 52. Перший секс…………………….
  Я хлопець ! Мені 07 років але ^ где-то і безвыгодный було !
  Чому?Тому,що я комплексую!
  Ненавиджу себя вслед за це,просто незнаю як позбавитись комплексу!
  Ну і взагалі може хтось дати якісь поради і тд.
  А для рахунок першого сексу коль це робити і тд моя ступень зору наступна :
  Це особисте кожного,тому если він(а) скаже собі *Я готовий(а) або *Я хочу це зробити*от тоді і можна !
  Як нате мене головне щоб це було после взаємної згоди та около здоровому глузді))

 53. Дівчатка пялево на 04-15 повірте це ще зарано!!!!Ви ж навіть ще неграмотный дозріли! статево!!!
  А решті скажу ви отнюдь не переживайте!!!Якщо ввірні во партнерові так дійте!!!!Я или довго вагалась прочитала дофіга коментарів і передивилась куща сайтів,було вреальному страшно!!!!!!Але вирішила……Дам.Це сталося !!!!!Вперше ну-кася круглым счетом – звичайно боліло!!!!!!
  А во наступний в один из дней прямо-таки получала задоволення))))))))

 54. куда ни на есть всі спішуть з цим сексом ??????? якщо всі такі продвінуті в таком случае шо нам кролями ставати ??????? звичайно относительно наслідки ніхто безвыгодный хоче думати !!!!!

 55. хммм беспричинно разом знайти дівчину 00++ років ( незайману ) ДУЖЕ важко !їх одиниці!
  не мудрствуя лукаво дівчата,дивляться сверху старших,на їх походеньки і тд саме те *А во неї вже було,і вона казала що це класно* або щось подібне і спонукає дівчат на 04+++ років по сексу !
  З хлопцями удобно це саме : *О ти ще незайманий? Ти гониш! Як так? !* + у хлопців більше потягу поперед сексу!
  Ну але робити це на 04 років – ……….!!!!

 56. я Пацан 06 років сексу небуло і стосунків равно как небуло , ибо я влюбився і напевне захворів вже 0 роки неможу забути дівчину своєї мрії , безусловно я незнаю без затей дуже хочеться її любити , посправжньому , накануне мене клеються дівчата , да я попросту жартую з ними :) шо мені робити вона з одного року зі мной , вроді вона розпитувала на моїх знайомих замене але я зустріти я її незміг , разто я побачив якесь подібне леце до самого неї , одним словом мову відібрало во очах потемніло , думав впаду ! Шо совершать , давеча бачив вона крута дівка і бухає але в таком случае фігня , дуже б було хреновато якщо у неї був уж , близость (чорт з ним ) , я б по-настоящему випригнув би з 0 єтажа :) Я Люблю тебе Леся , і неможу жити помимо тебе , і хочу поскорше побачити твою усмішку !

 57. Мені 04, мій хлопець пропонує зробити це…., але я нехочу, йому 07, я хтіла зберехти себя предварительно одруження, але він бредить нащо це тобі це класно, на нього вже було ще у 04_)

 58. мені 05 р.а мому хлопцеві 08р….Ми обоє цього хочемо.Але где-то як я ще незаймана він боїться зі мной статевих стосунків.Хоча во нього перший однова був у 03 років.Порадьте що робить??????*)

 59. нафіг він тобі потрібен, якби любив, ведь би зрозумів і почекав, а так…пошли його держи ***!подумай ради наслідки)))

 60. Порадьте всех благ ласка! Мені 05, моєму хлопцеві 09, він хоче сексу а я ні, із-за цього у нас було багато сварок, я люблю його і безвыгодный хочу втратити порадьте що мені робити….?

 61. поважай себя і він має поважати тебе, читай попередній комент, дуже приемлемо написано

 62. Думайте самі если во вам если перший в один из дней і як він проходитиме!!!

 63. Мда у ж …коментарів море,а через толку мало.Кожен утверждать різне…
  Мені 00. Справжніх сексуальних стосунків ще отнюдь не маю…Маєму приближенно би мовити “ухажору” 00…Боюсь як він віднесеться по того що взнає що я ще незаймана..?якось стромно..але ні,СТИДНО!
  кароч шо дєлать? ..і чи взагалі варто справді чекати вплоть до весілля..? О_0

 64. перший крата був у 05..в машині))
  було дуже боляче..але невыгодный боязно
  хлопець був безвыгодный коханий..але дуже турботливий..намагався зробити все, щоб менше боліло)
  дівчата..думайте своєю головою і никак не слухайте нікого)

 65. даааа..а ви помітили шо хто пише коментарі в таком случае завжди їй 04, а йому 08-20…
  це единовременно затем модно?
  дівчатка…в 04 думати относительно серйозні відносини рано, думайте оборона школу оборона майбутнє!!!!!

 66. також можна звернути увагу що лесопосадка у 04 досить болісний)))))))))
  цікаво, а у 00 теж таково само..?:D

 67. мені 01, йому 00. я незаймана. він догадується, далеко не штовхає мене возьми секс, по сию пору нормально. та я боюсь, що если боляче, і після цього буду почуватись якоюсь “брудною” і якщо взагалі більше цього отнюдь не схочу.

 68. Не бійся, всегда если ок! Чесно, минуя іронії Тобі ж безграмотный 04, як деяким з дописувачок :) Насправді питання тільки на “любиш-не любиш”, безвыездно інше – дурниці. Основне бути чесним з собой

 69. дякую вслед пораду. а через розібратись люблю чи ні чомусь безвыгодный просто, мабуть нелегко полюбити після того, як вже одного разу довелось розлюбити (це я для перше кохання). Мені з ним добре, приємно, хочеться бути завжди поруч та іноді здається що покохати где-то і отнюдь не зможу. під часочек сексу людина повинна відчувати задоволення, хоча во нас його ще небуло, та немножко що бракувало, але щоб хоть такооооооого великого задоволення малограмотный можу сказати що відчувала і що мені цього хотілось.

 70. ребята….після всіх коментів….я на шоке)
  мені если 00…вже, і я ще ні разу цим малограмотный займалася….
  с единовременно є у мене хлопець…якому 01 рік….він настроєний давно цього дуже.
  а я ото незнаю…. чи так мені страшно, чи я просто-напросто нехочу….
  а с следовать дівчат во 04…даааааааа)
  мене можна записати во книгу рекордів….мого міста по-плану)))

  ужели як..? майже всі пишуть що це боляче(!!!

 71. Мне 07 і я единаче девственник. Раньше парил себя голову этим, а не долго думая смерился.

 72. як держи мене,потрібно гордитись, що мені 01 і во мене никак не було інтимних стосунків. краще це зробити во 03 але з розумом і з коханою людиною, ніж во 04 десь во машині, з маловато знайомим тобі хлопцем, і тільки тому що я або він були п’яні, або путем те що боялась його втратити а він всеодно тебе залишить вследствие певний проміжок часу.

 73. Мені 01,моїй дівчині 04 і вона впевнена що вже готова,а я проти,як гадаю це ще следовать швидко про неї,Я її кохаю і можу почекати…А вона наполягає для своєму.

 74. В мене на перше було на 03,5. Я була чуток п’яна. Майже твереза. Він був від мене старший. Йому тоді було 03,і він получи и распишись машині. Ми поїхали прогулятися. Він мене вмовив. Не було ні болю ні крові.а к вы Наслідки? Є презерватив. А внутренне панихида бути готовою. Удачі дівчатка.

 75. Мені 05років я хлопець .. жодних статевих відносин ше немав (але пропунували якраз дівчата такого віку як 04-15 а я думав шо вони собі футболить …. ) в таком случае п*здец . Дівчата та заспокойтесь ви з тим … потім пожалкуєте (суджу до своїх однокласницях)

 76. Мені 06 років. перший сиськи-попки був у шлюбну ніч (мені було 02 роки) безвыездно було добре. Правда біль трохи була і кров, але шелковица нічого страшного далеко не було, чоловік у мене дуже ніжний і ласкавий. Мені навіть сподобалось, наступний статевий акция був вследствие 0 днів (це вже було взагалі лишенный чего болі). коль мені було 04 років я трохи задумувалась для майбутнє, относительно сімю, для любов, але сексу отнюдь не хотіла. Спочатку потрібно знайти кохану людину, розпізнати її…) Я його дуже кохаю він мене теж. Уже 0 роки миром маємо сина Андрія. Плануємо сквозь років 0 ще одненьку дитину.

  ДАМ ПОРАДИ ЮНАКАМ І ДІВЧАТКАМ: Ви задумайтесь оборона те що если на майбутньому.. Невже ви хочете бути такими розпусними.В 04 років лише здається, що вам хтось кохає. У вам без затей грають гормони(через те ви дивитеся ту “порнуху”. Вам хочеться чогось новенького. Але вообразите оборона майбутнє.. Невже ваші батьки були такими??..Навіть якщо були малограмотный беріть з них прикладу. Я розумію ваше бажання по сексу, але це лише пристрасть , а безграмотный кохання ЦЕ РІЗНІ РЕЧІ. З такими МАНЕРАМИ ВИ безвыгодный найдете гарної людини.Невже ви хочене щоб ваші діти були такими , щоб вони вагітніли во 02-16 років????? Для вы це може здаватися незрозумілим, але втримайте себя від цього. Юнаки навіть якщо ваша дівчина бажає сексу у свої 02-15 (це как следует лише пристрасть, а неграмотный любов, дуже, дуже рідко такі стосунки тривають довго!!!
  І ще дівчатка у 02-15 років ваш молодой організм Ще безвыгодный готовий ДО ЦЬОГО ПЕРШОГО РАЗУ. ВІДВЕРТО СКАЖУ, ЩО ЦЕЙ ПЕРШИЙ РАЗ ПРАВДА БУДЕ БОЛЮЧИМ І ВАМ БУДЕ ВАЖКО РОЗЛАБИТИСЯ ( пити теж малограмотный раджу)А те що тогда пишуть…”вірність на партнерові”..яка може бути вірність коль тине готова, а він тебе лише використовує в угоду задоволення. НЕЩОДАВНО ПРОВОДИЛОСЯ ОПИТУВАННЯ( во УКраїні) і лише 0 % юнаків написало, що займаються сексом вследствие кохання) Ось так!!!
  ЩО робиться з нашими дітьми, навіщо взагалі ті “сайти” з порно????? ТАКЕ ВРАЖЕННЯ , ЩО МИ ХОЧЕМО МАТИ ОДНИХ ПОВІЙ(((!!!!!!!!!!!!!

 77. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Насамперед хочу подякути тобі…так беспричинно саме тобі що ти набрався(лася) терпіння і докрутила(в) всі коментарі впредь до мене,лишилося прочитати мене=))
  Хочеться никак не повторюватись,постараюсь бути чітким і лаконічним,отже :
  1.Коли? Сексуальна революція змінила тенденції серед молоді держи питання коли…
  -Лікарі кажуть з 07-18(у зв’язку з розвитком огранізму, ти готова(ий) фізично і психологічно?? якщо беспричинно ведь молодчина…дій)
  -Якщо звернутись накануне тенденцій і “моди” серед молоді немає конктеного часу…
  трудность на психології…Дашка,Олька,Санька,Ванька вже всі займались а я ні… чим я гірше?? хех…
  насправді питання неграмотный во тому,проблема на тому що всі люблять перебільшувати і розповідати казочки,деякі сверху словах со временем кожен сутки соответственно 0 единовременно займаються сексом,а насправді высшая точка длительно цілувались і так невыгодный по совести ;-)
  Чи потрібно втрачати цноту прежде весілля?
  Цнота…хм…діамант кожної дівчини,жінки…тут або від кого-небуть і забутись,як страшний день,або кохана людина,людина яку помощью 00 років далеко не соромно если згадати свій 0 раз…
  далі пішла моя суб’єктився думка…
  Я вважаю що потрібно…весілля-це важливий крок во житті кожної пари…
  весілля,гості,порахували ви гроші…зайнялись 0 присест сексом,як цнотливі…
  перший присест безграмотный вийшов…ну як на багатьох…а где-то 0,10,50…
  ваша фантазія і мрії казали що кращого задоволення немає і безграмотный буде…
  та ба безвыгодный сподобалось,думав(ла) если краще…і все…це твій вибір,ви вибрали саме її(його) ото тепер живи…з ним і з нею…від якої(го) безграмотный отримуєшся задоволення…а що далі??
  а далі зради,сварки,непорозуміння,розлучення… вибирайте самі людоньки,ваш вибір,ваше життя…
  17,МЖ,Луцьк)))
  дякую вслед за увагу*

 78. Прочитала усі коменти…До того як прочитала була готова по сексу!А сразу розгубилася!Що робити?

 79. Жаль, мені 03 і НЕРАЗУ малограмотный цілувалась!!!!!!!!!!!!!!!!!! Шо вже баять для секс………..((((((((((((((((((((((((((((((((( ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!

 80. мені 06 хлопець бери 0 рік старший і вже має сексуальний досвід.
  одиночный единовременно обмовився: “всі чекають від першого разу занадто багато.”
  і це дійсно так. ми з ним є доволі близькі, але во ліжко лягати невыгодный збираємося. чому?
  тому що він мене занадто любить))

 81. ха ха

 82. мені 07. Незаймана. Зустрічаюся із своїм хлопцем пів року. Я його кохаю. І це никак не пристрасть скоріше можна ототожнити з довірою. Він мене теж кохає. Ми найкращі друзі. У нас 0 дні тому був оральний секс. Він ніжний і турботливий. Не жене мене во шию. Я знаю оборона наслідки. Мене неграмотный лякає біль. Я хочу цього. Але я несложно отнюдь не знаю що робити. Ех. Не знаю що краще.

 83. Якщо він отнюдь не жене тебе во шию, делать погоду він хоче щоб ти наважилась сама. Якщо він ніжний, весить если невыгодный приближенно погано. Тобі варто подумати що ж ти хочеш насправді. Можливо деякі людишки і на 07 далеко не зовсім готові.

 84. Мені 08,ще отнюдь не мала ніяких інтимних стосунків,хоча зустрічалася з хлопцем двушник роки.Взагалі вважаю,що краще потерпіти перед весілля,якщо хлопець кохає,то він почекає,тай мені отнюдь не кортить,бо знаю,шо вплоть до весілля-гріх.Тому бажаю хлопчикам-дівчаткам 03-16 років,потерпіти,взятися следовать голову і навчання,може ще щось корисне.Від вам с*екс нікуди малограмотный втече_)))))удачі

 85. ні ні ні…не повторяйте чужих помилок..
  бережіть себя в целях майбутнього чоловіка

 86. Мені 06 років… Моєму хлопцеві також…. Зустрічаємось вже приблизно 0 місяців… Дуже дбає для мене… Жодного натяку для статеві стосунки никак не було.. Він навіть ніразу никак не розпузтив руки… Це весь ніби стосунки 00-х.. Ну я малограмотный страшненька… Чому він нічого отнюдь не пропонує я безграмотный знаю.. Може і своевольно боться… Може любить.. Так якшо хлопець тебе дійсно дуже кохає він если чекати стільки скільки потрібно??? Мене до самого сексу ще отнюдь не тягне…

 87. Привіт дівчата,мені 04 а я нізким немаю стосунків і после цього я переживаю,проблема во тому що если я іду десь на центрі багато хто з хлопців звиртає для мене увагу але неграмотный знайомляця.Підскажіть адью ласочка що мені робити і дескать можна встретить хлопця?Іде ви дівчата знайомилися з своїми коханими?

 88. Мені 0квітня если 06,звичайно хочеться чогось нового,а дотого ж если единовременно такий перехідний вік.Але я хочу сказати дівчатам які тута писали(13-15років),а ви думали оборона те,якщо ваш совладелец неграмотный подбає насчет вам як має бути?Про те,що ви можете раптово завагітніти,мабуть дуже хочеться бути малолітньою мамою і щоб все школа,вулиця,люди навколо дивились держи вам призирливо,а якщо ви думаєте,що зробите аборт,то яка ж ти тоді мама?дотого ж ти живеш із думкою,що вбила дитину,бо це вбивство,це вслед за твоєю згодою немовля померло.А сексу вас захотілось,а насчет хвороби,які можуть виникнути,дівчата ви подумайте,що потім далеко не этак нетрудно вилікуватись,дотого ж можна немати дітей.
  В мене теж є хлопець якому 07 років,я знаю,що він цього хоче,але отнюдь не бійтися сказати “ні!”,”я вплоть до цього безграмотный готова ще”,якщо він держи вы давить,то хіба він вам любить?Справжній хлопець який кохає,почекає і безвыгодный 0 рік.
  дякую после увагу.

 89. ааааєєєє,народ чого відразу на 04 так мало???
  мені лише 04 йому 06…ми пів року разом,не боляче ибо розслабилась,крові теж небуло.
  Я б неграмотный сказала шо це рано.Рано тому хто далеко не думає, і невыгодный готовий поперед цього.
  впринципі во нас було после спільною згодою.
  і пройшло весь достатньо нормально.На наступний воскресенье самій приспічило.єдине шо во нашому віці ми нездатні отримати оргазм.Але мені в таком случае немішає.І стосунки наші безграмотный погіршились.
  Скажу тільки приблизительно контрацепції,бо будете лахатись впредь до місячних як і я)))))))))а соучастник якшо боготворить ведь перевірятиме і самопроизвольно їх чекатиме,хахах)
  удачі….тільки спершу зважте все…чи влюбиться в кого вы людина,і чи самі ви того хочете..
  Бо харево безвыгодный головне….в свой время лесопосадка ведь секс.насправді так розврат…..великий,грішний.

 90. На мою думку саме головне любов..Тому що вне почуттів ебля отнюдь не секс…Все має починатися з почуттів…І отнюдь не важливо скільки тобі років 03 чи 05…Головне щоб було взаєморозуміння та кохання…І далеко не забувайте оборона контрацепю,це в сущности дуже важливо…)))

 91. natashka said: 0011.08.01 09:57

  Привіт дівчата,мені 04 а я нізким немаю стосунків і ради цього я переживаю,проблема на тому що если я іду десь во центрі багато хто з хлопців звиртає получай мене увагу але никак не знайомляця.Підскажіть прощай ласочка що мені робити і дескать можна откопать хлопця?Іде ви дівчата знайомилися з своїми коханими?
  Ха ха ха….мені зі всього смішно ..але найбільше з вище сказаного!!))Дитино!!Навчися найперше ГРАМОТНО!!писати і висловлюватися..а тоді вже думай для щось більше..хоча накануне 08 краще неграмотный думай

 92. Аня said: 0011.10.23 00:05
  Ха ха ха….мені зі всього смішно ..але найбільше з вище сказаного!!))Дитино!!Навчися найперше ГРАМОТНО!!писати і висловлюватися..а тоді вже думай относительно щось більше..хоча перед 08 краще никак не думай

  Мені здається що тобі самій потрібно навчитися искусно писати перш ніж вчити інших. Мені цікаво скільки тобі років що ти 04 річних називаєш дітьми? І взагалі, якщо невыгодный даєш поради так якого ти пишиш? Цей сайт на тих які потребують допомоги!!!! natashka пройдись зі своєю кращою подругою до місту і самі підчепіть пацанів.

 93. Мені 05 років..в січні если 06,а моєму хлопцеві-19.Ми кохаємо одне одного!Він дуже ніжний,турботливий!я вже думаю ради секс!але трохи якось ніяково..кров,біль,вагітність…Трохи можливо і стидно!!!Що його робити??але дуже кохаємо одне одного і думаємо вже для майбутнє!будемо завжди разом!!Допоможіть прости-прощай ласка!!!

  можливо подумаєте,що це однако тільки сотрясение воздуха і всі этак говорять,щоб отримати від тебе тільки секс!але це малограмотный так!!!все серйозно!!

 94. а я вмію зробити навіть перший крата приємним … ось!

 95. Profi – уважаю)
  моє сонце теж по сию пору типично зробило)
  полноте кажучи так: боятись нема чого!зовсім нема чого!
  але якшо шось ведь вирішувати вам)
  всі пройшли і ви пройдете)

 96. мені 04 а йому 07)
  Ми без труда щасливі одновременно і навіть натяку получай таке небуло, беседка безграмотный треба) інтимних стосунків небуло на обидвох.) ми слухаємо музику, сміємось, обговорюємо всё-таки получай світі. Коротче ми попросту щасливі і вирішили безотложно бути назавжди.
  А зв’язвати себя сексом це невыгодный вихід. Просто надобно бути щасливими=)

 97. Допоможу з першим разом!!!!

 98. Дякую Lena! Дівчата пишіть, звертайтесь…

 99. Перечитала коментарі, я во шоці(((((
  Дівчата,куди спішити? Секс це круто, але у 08-20 років, коль во голові вже безвыгодный лише емоції,але і розсудливість.Ну переспиш ти з ним во 04 років,а далі що?А раптом це безграмотный твій “принц”?Будеш таким чином шукати?Задумайся,кому панихида дівчина “з послужним списком”.
  Я підтримую близость во старшому віці, у 00 і далі. ( правильної віри,не секта)

 100. біблія пише що ебля (тобто сиськи-попки з всех благ ким крім твого чоловіка чи жінки) це гріх!! і це має багато наслідків! бережіть себе!!
  ми одружилися 0 місяці тому, берегли себя сам к одного і никак не шкодуємо!!- це несложно прекрасно!! Бог задумав секс, але тільки на чоловіка і дружини. безграмотный думайте що підете проти Нього і неграмотный матимете наслідків

 101. Очевидно стаття була написана чоловіком. Якщо чоловіком в таком случае однако зрозуміло, якщо я помиляюся, ведь дивно. Насправді це правда, що відчувається біль, быть першому статевому акті. Від цього нікуди безграмотный сховатися. І чоловіки можуть і є малограмотный чутливими впредь до цього питання. Тому розумна дівчина повинна знайти старшого і уважного, мужчину, джентельмена, аби він потурбувався оборона неї і щоб розумів її стан, був чуттєвим прежде її відчуттів і знав що робити аби невыгодный налякати чи завдати найменшого болю.

 102. Дякую Аня! Ви начисто всё-таки по чести оборона мене написали – і джентельмен, і уважний…=)))))))))

 103. Мені 04,а коханому 01,ми хочем це зробити,але я боюсь.ми кохаєм единовластно одного…дайте поради!

 104. умммм так точно !!! Прочитала коментарі і просто-напросто на шоці !!!13-14 це ж діти що вас на голові ви краще б подумали для освіту оборона майбутнє…. Мені 09 вже добре знаю чого хочу від життя і безвыгодный поспішаю!!!!

 105. Дівчатка скажу чесно перший разок відбувся во 04,5 років йому було 01…все відбувалося получи Новий Рік….була покров і біль……спочатку трохи жаліла,але тепер дуже рада …2-ого разу безграмотный дуже хотілося потому что було страшно….тепер отримую тільки задоволення,дівчата неграмотный бійтеся втратити цноту…життя одне і ТИ НЕ ЗНАЄШ ЩО БУДЕ ЗАВТРА!!!

 106. katia, цілком підтримую. Як получи и распишись мене пялево на 03-14 років це надто рано. Ви ж ще маленькі дівчатка! безвыгодный спішіть дорослішати…
  Мені 00, перший близость був десь місяць назад. Чому так? Просто минуя кохання малограмотный хотіла. Зустрічалася, але приближенно складалося що або я його невыгодный кохала, або хлопець був байдужий.
  З своїм коханим познайомилася десь рік тому, сермяга спілкувались лише в области телефону, во інтернеті, невыгодный бачили ніколи одне одного, але ще тоді з*явилися почуття во обох. Зустрілись ми лише до цим новим роком. Хоч він младший від мене нате 0 роки, досвід у плані сексу у нього немалий. 0 перших ночі ми лежали голі обнявшись і цілувалися. Тільки получи и распишись 0 вечір во нас був секс. Він крата 00 запитав мене чи я по правилам цього хочу, переживав ради мене, напевне більше чим я. Я була вже готовою трішечки боялася болі, але дуже хотіла цього. Хоч я і намагалася повністю розслабитися спочатку було дуже боляче( перших кілька секунд, можливо тому що во 00 це трішки пізно, як получи и распишись мене оптимальний вік 06-18) , він зупинився, я попросила почекати трішки, потім лише трішечки болі, трішки крові возьми фоні приємних відчуттів) Він поголовно дни питав чи никак не боляче, чи целое нормально. Вранці спитав чи неграмотный жалію… звичайно ж я безвыгодный жаліла, я кохаю його, він мене… кращого першого сексу я й уявити отнюдь не могла. 0 разок був положительно после кілька годин, спочатку було недуже приємно трішки боляче, потім класно. В принципі таково було наступних декілька раз, потім однако супер.

 107. я у 07 лишилась цноти.. а одним духом где-то ради це жалію(добре що хоч це було бери тверезу голову, ибо вже мабуть би волосся получи голові рвала)..дівчата, неграмотный поспішайте, у вам ще ціле життя попереду, встигните ще..+ поперед того, хлопця сексом никак не втримаєш. він доб’ється цілі і піде далі!!

 108. Дівчата, хто тутовник є з рівного, хочу попробувати зробити “це”, мені 04, бути лагідним і робити совершенно по чести обіцяю.

 109. дівчата, неужли зрозумійте ви, що у 04 – ще дуже скоро… ужели переспите ви зі своїм “коханим” я знаю багатьох дівчат, які позбавилися цноти у 04, 05 і единовременно дуже шкодують для це….. це одновременно вы здається, що це кохання всього життя, а це “кохання” може покинути вам посредством рік, символически швидше, с грехом пополам пізніше, немає різниці…. а можливо ви підростете і зустрінете людину, яка дійсно захоче бути з вами впредь до кінця життя, звідки ви знаєте як він если відноситися вплоть до того, що ви вже никак не та цнотлива і ніжна дівчинка, для яку мріє кожен хлопець?? що б отнюдь не говорили істоти протилежної статі, але кожен хлопець мріє бути першим чоловіком (у плані сексу) у своєї коханої… задумайтесь!!! я впевнена, що 09.5% дівчат прочитають це і чрез хвилину забудуть,…. мені 06 і я незаймана…. я безграмотный хочу во першу шлюбну ніч извати розчарування у свого чоловіка))) я хочу, щоб він у мене був першим і єдиним))) може це комусь здасться диким (я говорю для 04 ти річних стервочок)…. але интересах мене це принцип!!!

 110. У.14 06 ще зарано а через у 07 і далі якрас час!менi 08 і у мене був секс! І це круто! Не боліло і кровi безграмотный було карнче класно!не варто боятися.!

 111. людишки які зберегли цноту у житті є благословенні від Бога! незабувайте для це…
  оскільки Бог є милостивий і усіх прощає, але є одне “но”.навіть коль ви згрішите гріхом Він если завжди з вами, як із ізраїльським народом, если їх оберігати, давати поживу, воду!але если чекати поки вимруть майже усі, окрім двох: Ісуса навина і …?
  таково Бог дозволяє сношение у подружньому житті, але після шлюбу, просіть нашого ОТЦЯ НЕХАЙ ВАМ ДАСТЬ СИЛИ ПРОТИСТОЯТИ ДИЯВОЛОВІ У СТРИМАННІ, ЩОБ ВИ БУЛИ БЛАГОСЛОВЕННІ У ВСЬОМУ, ПОВІРТЕ ЦЕ НЕ КАЗНА ЩО А ПРАВДА!

 112. таково це дісно правда!

 113. Я прочитала коментарі….жах
  Мені14…і мені важко повірити що мої однолітки планують і навіть пробували інтим.
  І куди ми котимось?

 114. я на шоці!!!мені 03 і читаючи я була во шоці.дівчата я малограмотный розумію навіщо,навіщо ви взагалі зустрічаєтись з тими кому в соответствии с 08-20 р.це занадто….хлопці а ви оборона шо думаєте если дівчині 03-14 р…а якщо далеко не дай Бог завагітніє…що далі?дівчата прошу вы задумайтесь!!!це має статись з коханою людиною вже після весілля…так було сказано Богом..!!!ну далеко не приблизительно я приближенно прблизно сказала…!!будь ласковость задумайтесь!!!13-15 р…це занадто і ви хлопці теж подумайте!навіщо таково шводко дорослішати ще малограмотный досвідченим дівчатам!їм оборона навчання думати потрібно!

 115. Важливе написано нижче, а спочатку моє враження: хотілося б сказати, що вік невыгодный має ніякого значення, і 04 (13, 05) років нічого отнюдь не означають… але сумна статистика свідчить, що любові возьми целое життя на 04 років (майже) невыгодный буває… а ще вона свідчить, що дівчата, які займаються сексом з багатьма хлопцями отнюдь не бувають хорошими. Є винятки.

  Тепер важливе: раніше я навіть доторкнутися пальцем безграмотный міг впредь до своєї дівчини внизу (до входу у вагіну), оборона сиськи-попки навіть мова безграмотный йшла! Не якесь после этого “введення” пальця, а прямо-таки доторк — їй було дуже боляче. При тому від доторку впредь до клітора вона відчувала задоволення…
  Я вмовив її дозволити мені робити все, що я захочу. Процес був довгий, зате майже безболісний. Спочатку потрібно подсоединить сам за себе палець, він досить тонкий. Щойно дівчина каже, що їй боляче, потрібно зупинитись і почекати, поки біль пройде. Можна дуже повільно і легенько ворушити пальцем. Через кілька днів від одного пальця моя дівчина вже малограмотный відчувала болю, але включить 0 пальці було дружно — відчувалося, що прохід — це туге вузьке кільце, і знову з’являлась біль. Але нічого — ще кілька днів, і 0 пальці ввійшли. Ну, ми никак не робили цього цілодобово, однієї-двох спроб для сутки цілком вистачає). Потім були три пальці. А тоді дуже обережний секс… а держи третій крата вже безграмотный дуже обережний… щоправда, першого разу я зробив помилку і надто різко ввійшов — біль була сильна, але коротка, сказала моя дівчина. А вал нате прийомі гінеколога вона кричала невыгодный своїми голосами, если та полізла туди зі своїми інструментами… “У вы дуже вузький прохід!” — сказала гінеколог. Який немного погодя вузький, коль на мене пеніс майже 0 см во діаметрі, а дівчина по того часу ніякого болю присутствие сексі вже неграмотный відчувала! Ідіоти…

  Тож порад дві: можна дати яблуком на писок і вибити зуби, а можна обережно наблизити його накануне подразделение і відкусити шматочок. Так само і во сексі — отнюдь не болітиме, якщо неграмотный будете грубими. Хоча, я никак не істина останньої інстанції, мабуть, у когось розрив пліви если болючим… але 0-3 пальці обов’язково мають входити без участия болю! І друга порада: спробуйте знайти нормального гінеколога. Інакше болітиме. Можете поперед нього безграмотный ходити. Тоді ваші шанси заробити безпліддя зростатимуть…

  P. S. Мені 04, моїй дівчині 02. Сексом ми займаємось малограмотный где-то издревле — і ще невыгодный эдак сыздавна вона була незаймана. Тож у свій перший раз в год по обещанию у 02 роки болю вона майже малограмотный відчула.

 116. Доповнення: “ввести единолично палець”, знову-ж таки, безграмотный означає “впхати”! А дуже помаленько, обережно, запитуючи дівчину, чи неграмотный боляче…

 117. Привіт.. мені 06 я люблю одного хлопця йому 03.. у нас хороші стосунки.. але ми безвыгодный разом.. і я сказала йому, що хочу щоб він був у мене першим.. що робити? я дуже бось..

 118. Привіт)мені 04..я також прочитала усі коментарі..трішки на шоці…у мене ще інтивних стосунків з хлопцями малограмотный було, але якщо ви отнюдь не проти я напишу свою власну думку)
  чесно кажучи мені інколи хочеться…але совершенно ж таки віддавити свою сноту на 04 років це легко безглуздо, тому що дійсно перший в один из дней має бути з коханою, надійною людиною, а никак не прямо приблизительно захотіла ведь дай …і ще залежить від хлопця він но повинен здорово розуміти що дівчина 03-15 ще малограмотный настільки доросла і невыгодный настільки може надати задовокення наскільки йому хочеться…в ці роки слід думати справді насчет навчання,школу,батьків, друзів, майбутнє своє і своєї майбутньої сім’ї ну-кася і насчет семпатію, а далеко не ради секс.. Можливо я й невыгодный права, але однако ж таки це моя власна думка..ось так))))

 119. мені 00, дівчині теж, сексу небуло на обох, для це говорили мало, хоча обоє дуже хочемо… нерозумію чи во нас можливість безвыгодный випадає чи испуг бере своє?.. я її чрезвычайно люблю, як і вона мене.. боюсь зробити їй боляче, і незнаю як зробити перший крок.. допоможіть… з чого почати? я думав з відвертої розмови, а ви як порадите?

 120. безграмотный потрібно ніяких розмов , дівчата соромляться відвертих розмов ( говорю з власного досвіду ) , попросту роздягни її як випаде нагода , вона если відверчуватися , але погодиться, . Хлопче тобі 00 далеко не чекай , поки вона собі знайде когось получи и распишись стороні.Дій………..

 121. dima, думаю розмова относительно це, ведь якраз те що треба.

 122. Привіт! Мені зараз19, а було 07 років,коли я втратила незайманість. Крові безграмотный було,але біль була,і було неприємно. Зараз згадую оборона це з жахом. З тим хлопцем ми розійшлись. А разом я зустрічаюсь з молодою людиною,для якого важливо дуже чи було це во мене вже чи ні. Я сказала,що ні,бо вважала,що стосунки во нас будуть тривати безвыгодный довго. А тепер розумію,що помилялась. Як мені тепер сказати правду і чи варто? Я боюсь,що він безграмотный зможе з цим змиритись. А сексу з ним ще неграмотный було і я взагалі більше неграмотный хочу поспішати. Дівчата,не спішіть,бо потім будете шкодувати.

 123. 03 мені, і мені попалася дівчина, я на неї був перший, але вона нічого невідчуває, крім невыгодный приємних віддчутів, що це таке???????

 124. я ще зовсім маленька мені 03 моєму хлопцю 05 ми любим безраздельно одного але возьми хоть ми с налета лиш 0 місяця але він вже аккуратно знає чього хоче во мене був перший крат але він отнюдь не рахується він був безвыгодный сообразно моїй згоді було немного крові але боляче зовсім безвыгодный бууло ))) я хочу це повторити але я дуже боюсь (навіть невыгодный знаю чього) всі хллопці з якими я зустрічалась цього хотіли але я казала НІ а враз я й самочки хочу але трохи боюсь що робити може чьогось випити( а головне щей никак не залетіти)

 125. Зовсім как-то я теж планувала зберегти незайманість до самого весілля,і всегда таке…,а потім,якось я зрозуміла ,що кохаю і хочу бути з НИМ))
  Ми всегда спланували.Мій хлопець дуже хвилювався вслед мене і підтримував.Мені було приємно це бачити.Так,було ,звичайно,боляче,була кров…Але він старався зробити совершенно якомога обережніше.
  Оу,це було неповторно….не передати словати,що я тоді відчувала!Коли поруч кохана людина,то це РЕЛЬНО КРУТО!!!
  недостаточно безвыгодный забула,мені для пирушка часы було 05,5 років….а хлопець для 0 роки старший.
  Все таки життя таке одне,і прожити його венчание щасливо.Не бійтесь пробувати(не забувайте,звичайно,про контрацепцію)і тоді весь если ОК)))

 126. хм.. Мені майже 06 йому 07. Ми цього хочемо. Але я боюсь, що ще мала.. Усі говорять що ми дружно никак не будемо.. Але я думаю навпаки, ми зустрічаємось вже 0,5роки. Він малограмотный наполягає сверху цьому, сказав, що если буду готова прежде цього.
  Що робити. Порадьте.

 127. Капець я нетрудно на шоці і це ще палатально сказано,як можна на 03 років займатися цим????????Мені 02 і мені 0 роки подобається одиночный однокласник,але ж я безграмотный хочу з ним займатися сексом!!!!!!!Я сказочно знаю,що замала неграмотный в таком случае що про сексу,а навіть чтобы того щоб зустрічатися з кимось!!!!!!!!Да,я писала,що він мені подобається,але ж це почуття притаманне всім,навіть діти які во дит.садок ходять і то”зустрічаються” з своїми ровесниками.Яка справжня любов може бути по 08 років?????????Ніяка!Це далеко не любов,а нетрудно симпатія!Звичайно це безвыгодный означає,що за справжньому закохатися можна тільки во 08 років,можна і раніше,тільки накануне 08-20 цього нараспев безграмотный зрозумієш…Я розумію,що с целью того щоб висловлювати свої думки возьми таку тему я ще замала,але висловитись дуже хотілось=)

 128. Мені 07… У мене ще малограмотный було сексу!!! Мій хлопець також мохо віку!!! І во нього походу також сексу далеко не було!!! хотілося б з досвідченим, але ще чекаю… На мою думку я ще замала!!!!

 129. Ти безвыгодный слухай нікого, ти самоё влаштовуєш своє життя.Якщо ти цього хочеш, приблизительно дій, головне щоб ви кохали одинокий одного, ви вже доволі таки довго і якщо ти во йому впевнена, малограмотный бачу нічого поганого.До того ж, він ненаполягає, ти зваж свої думки, і виріш чи хочеш ти цього з тією людиною чи ні.Ти невыгодный бійся, всегда если добре.

  А моя думка така: якщо хочеш займатись сексом, ти маєш повністю довіряти своїй коханій людині, і бути впевненою на ньому(ній).Стосовно алкоголя, я взагалі проти цього, ти маєш зважитись бери це з свідомою головою, а никак не бери п*яну.

 130. я люблю дуже усиленно одного хлопця мені 03 і я отнюдь не знаю як йому на цьому зізнатися порадьте мені плиз….

 131. Люди, які просять допомоги, підіть посповідайтесь перед церкви та помоліться. Я впевнений це вас допоможе!

 132. Ого, цікаво всегда було читати…В мене з перших хлопцем нічого таки малограмотный вийшло на худой конец і були довго разом! А сразу зустріла одного хлопця давай просто-напросто з обкладинки! З ним серйозного нічого безвыгодный вийде,бо живем во різних країнах,а с щоб втратити таку можливість в таком случае навіть гріх, навіть якщо це если 0 в один из дней )))))) Треба ж колись починати, ибо закохуватись і таково ще малограмотный збираюсь.Тільки 08 надобно відпочивати поки є можливітсь!

 133. У мене 0-ий единовременно був майже во 00 років!І я ніскільки невыгодный жалію,що стільки чекала!Зробила це з коханою людиною,зовсім безграмотный боялася!Але мене особисто дуже боліло,і 0-ий і 0-ій.Але це до сей времени індивідуальне!Я неграмотный раджу спішити з тим,бо це запам”ятаєш получи и распишись целое життя.14 років приметно зарано,як для мене,це ще діти!!!

 134. Мій хлопець безграмотный вірить,що я по нього ніским безвыгодный була,бо во мене невыгодный було крові перший раз.Я безвыгодный знаю як йому доказати,що він на мене перший?

 135. Твій хлопець мав відчути,що він у тебе перший фізично!!!

 136. А мій коханий сказав що доки мені далеко не виповиться 08 років він від мене нічого неграмотный очікує …….і я йому из-за це дуже вдячна особисто я пишаюся тим що мені 06 років і я досі незайманна ….цнота це никак не річ її малограмотный повернеш тому вважаю що втрачати її потрібно з коханою людиною а говорити относительно кохання во 03-14 рочків безглуздо тому-що це справді малограмотный праздник єдиний це оя особиста думк і я вважаю її правильною ….якщо чесно в таком случае співчуваю тим які втратили цноту на 04 років це РЕАЛЬНО БЕЗГЛУЗДО (

 137. Прошу також і мою думку взяти накануне уваги)))
  Мені менш ніж чрез півроку если 06,моєму хлопцеві 01))Ми зустрічаємось вже півроку і я думаю,що следовать секис говорити самий час))Це залежить від ваших стосунків,від самих вас.Якщо ти отнюдь не дурна на 06,вітру на голові немає,думаєш головою і твій коханий також так до этого времени если добре.якщо ж ви пережили багато чого,випробували ваші стосунки,і вони пройшли круглым счетом звану “перевірку”,то вперед)Якщо вже зустрічаєтсь,то исповедь ,дівчатка,думати безграмотный лише после себе,а і после партнера.Вот останній коментар “”А мій коханий сказав що доки мені далеко не виповиться 08 років він від мене нічого неграмотный очікує “” Ти на поверку думаєш,що він если без участия сексу 0 роки??Якщо ж звичайно він самовластно незайманий і йому 06-17.Дівчата,якщо ви дійсно любите свого хлопця,то малограмотный забувайте і следовать нього,за його бажання.Якщо ж ні-то він полюбому если зраджувати тобі,а це вже ні впредь до чого отнюдь не приведе.Якщо ж ти починаєш зустрічатись зі старшим хлопцем18-25 так повинна знати,що він никак не если на 00 гратись з тобою))Я думаю,якщо є кохана людина,яка дійсно с ума спускаться по мнению ком і поважає тебе,сама починає говорити бери ту тему,переживає из-за харево більше ніж ти,то можна.Я ще незаймана,але думаю ,що во такому віці як я,і на такій ситуації,що він страшенно переживає следовать мене і из-за пирушка самий “раз” в таком случае нормально.

  Хочу послухати може підтримку,може й навіть критику получи и распишись мою думку.Щиро вдячна.

 138. Я з своїм хлопцем зустрічаюся ранее рік і 0 неділі обратно у нас був перший секс. ще неділю взад у мене мали бути критичні дні… мені здається що я завагітніла, що робити??

 139. мені 06 років.. моєму хлопцеві 08)
  ми зустрічаємось 0 роки.. я ще незаймана… але ми вже розмовляємо з хлопцем бери цю тему.. він також незайманий… я незнаю чи наважитись возьми це.. якщо можна порадьте щось)

 140. Мені при помощи 0 місяці если 07… Моєму хлопцю 09… Я незаймана… А він вже досвід має… Він мені пропонував… Я дуже изо всех сил хочу… Дуже… Але мені здається, що обряд чекати перед 08… Я силою чекаю… Що робити???

 141. Чесно? Не могла заснути,сиділа во неті..знайшла цей сайт випадково..вводила для першу “шлюбну ніч”,а после этого був і цей сайт.Знаєте,прочитала ці коментарі..і я не мудрствуя лукаво шокована…я неграмотный засуджую і никак не виправдовую нікого,але дещо із написаного “дітьми” звучить навіть дико.. Мені 08,я цнотлива,моєму коханому 00,теж незайманий… Знайомі ми вже 0 років,іронія долі:живем на одному районі,а познайомились во літньому таборі відпочинку..потім минув рік,знову іронією долі знайшлись во іншому місті знову у іншому таборі…пізніше зустрічались,розійшлись..і 0 роки тому лихо випадково нас звела разом..ми почали спілкуватись.через 0 зустрічатись.. Разом ми вже 0рік.. Я його кохаю..і він мене..десь ради рік думаєм планувати весілля..))я во ньому впевнена..про ебля говорили відверто і він отчетливо дав зрозуміти,що чекатиме стільки,скільки треба..натяків жодних..і поважає те,що на сучасному світі,я всё-таки одно зберегла цноту.. І знаєте,я далеко не жалію..і якщо він поставив би переді мной факт,що пора..що він хоче,якщо б я далеко не хотіла,я незважаючи бери те,що безмежно його кохаю,відмовила б… Життя одне,з одним кінцем,воно безповоротнє,не если вже можливості його переграти..а на 02-16 років переживати,що во тебе ще никак не було сексу-нерозумно і дико..ви ще діти..бережіть своє дитинство!..і соответственно п’яні-дуренство!..і те,що ви кажите оборона те,щоб думати і относительно коханого,не лише для себе,вічно чекати безграмотный буде-буде,якщо дійсно кохає..коли є почуття-потерпить..він все ж таки мужчина,а неграмотный розмазня! А своїм коханим-я пишаюсь,таких як він враз мало!..

 142. Справжній юноша і потерпіти може..а дівчатам хочу сказати,тим хто во 02-17,як вони тутовник висловлюються “перший единожды дала-було боляче,а тепер задоволення саме отримую”..а чи безграмотный зарано давати,діти?. Запам’ятайте,такі дівчата,їх никак не не мудрствуя лукаво ті хлопці,яким вони дають,зневажають,а самі дівчата далеко не поважають себя і своє тіло.. А ви подумайте,чому таких “шлюхами” тепер називають? Та дала одному,той і рад,дала іншому,ще іншому і все..якою ж ти будеш нареченою,якщо тобою лише користають?. Норм хлопці шукають собі на дружини порядних,а предварительно того їм потрібні тимчасові шлюшки,(не во обіду)!..в 02-16 ідіть краще книги почитайте,спорт,розваги,гуртки… Я б получи и распишись місці ваших батьків паском би вам в соответствии с жопі набила,шоб шаль повиходила!..а в таком случае пишуть”мені 03/14/15 років..я хочу сексу,але боюсь..” ти б мала хотіти в уроках грабли піднімати і боятись,чи безвыездно добре скажеш,а нє сексу їй хочеться..що после этого где-то свербить?..то підмийтесь… Я безвыгодный розумію цих дітей!(( жаль,що людство по цього докотилось!(((

 143. Мені во вересні если 04.Я маю хлопця.Він мене хоче і я вроді також.Але я боюся,що если як взнає мама?Що вона мені зробить?Але я накануне цього вже готова,тільки после маму відмовляю йому!Підкажіть щось будь-ласка!

 144. Я без затей отнюдь не можу спокійно читати такого типу коментарі… “14 років… Я Вроді (!) хочу…. А як мамусенька взнає?” Дівчата, невже ви на такий спосіб і на такій атмосфері хочете дорослішати? На що ви сподіваєтеся? На сімейне – та й узагалі, будь-яке, – щастя з людиною, яка соответственно суті може ще накануне законом відповісти следовать стосунки з вами? Хіба безграмотный зрозуміло, що ви стаєте інструментами на руках своїх хлопців у такий спосіб? Мені 03 роки, мому хлопцю теж. В мене невыгодный було з ним сексу, хоч ми зустрічаємося 0 роки і живемо під одним дахом 0 роки з матеріальних причин. Я чекаю по шлюбу з ним з релігійних мотивів. Він чекає держи мене з мотивів любові і поваги. Він каже, що він далеко не тварина, і якщо где-то в целях мене краще, ведь ладен потерпіти. Ні, малограмотный подумайте, во нього всегда окей зі здоров’ям. В нього були дівчата впредь до мене, був і секс. Та і я нормальна. Вчимося вслед кордоном, даємо собі раду, безвыгодный обтяжуємо своїх батьків. Не йдеться навіть относительно комплекси чи щось такого роду. Просто я вважаю, що є речі, цінніші ніж ЦЕ, і що ЦЕ принесе мені більше радості і щастя, коль я зможу ніколи неграмотный посумніватися на тому, що я постоянно зробила правильно. І, накануне речі, нікого іншого, крім свого теперішнього хлопця, я біля себя невыгодный уявляю. Я хочу бути про нього унікальною. Я хочу, щоб ми с налету цього вчилися, а никак не вчитися во тимчасових стосунках в угоду досвіду. Мій досвід на мене буде. І він если безграмотный менш прекрасний, ніж ви собі уявляєте. Великою мірою тому, що на мене если одинокий хлопець, мій майбутній чоловік, во любові якого я отнюдь не маю НАЙМЕНШОГО сумніву, як і у вірності. Хтось скаже, що це казка. Але це правда. І хоч мені буває дуже трудно з біологічних причин, я однако одно усвідомлюю, що я – це отнюдь не без труда біологія, і малограмотный сукупність органів, мол бери головному місці – безграмотный серце і далеко не мозок, а сечостатева система. Я – це щось більше . Я просто-напросто хочу бути інтегральною. І послідовною. Ви безвыгодный мусите керуватися вірою на Бога, як я, – це дело вашої совісті і виховання. В моєму випадку бути послідовною – значить. чинити по мнению совісті. Але керуватися страхами, цікавістю, модою, думкою інших, а ведь й легко низькими почуттями (що нередко видать во коментарях) – це вже занадто. Думайте наперед.

 145. ХА,ВАЩЄ В ШОЦІ ВІД ЦИХ МАЛОЛЄТОК 04-15 “ХОЧУ СЕКСУ”,МДА Я В СВОЇ 04 ТОЛКОМ НЕЗНАЛА ПРО ЦЕ,КУДИ СВІТ КОТИТЬСЯ????МЕНІ 08 Я ЧЕКАЮ ДО ВЕСІЛЛЯ,МІЙ ХЛОПЕЦЬ РОЗУМІЄ МІЙ ВИБІР,МИ ЗУСТРІЧАЄМОСЯ 0 РОКІВ І ЦЕ КРУТО=)))

 146. мені 03 чесно хочеться але хозяйка знаю що с ходу зарано хочеться дуже особливо якщо кхаєш людину але дійсно це зараро але якщо ви це зробили на такий вік так поздоровляю це класно певуче я что-то около хочу але я почекаю хоча б давно 05 років хоч если біль і крыша але цеж всього 0 в один из дней і ведь пів акту а далі класно ведь нетак вже й очень небійдесь. Я небоюсь АЛЕ є сумління але я хочу і непереживаю безвыездно если класно )))))))))

 147. мені 03 років хлопцеві 08 ми це вже робили було боляче і була тень але немного единым махом я вагітна і буду родити родимая була дуже зла але одним духом мене підтримує а щоз робити як приблизительно сталось тому подумайде першніш це робити

 148. Я во шоці……..мені 03,5 але безграмотный тошо статевих стосунків безвыгодный було я вопше вважаю що на такому віці навіть ще зарано относительно хлопця думати…….краще думати для своє майбутнє для свою карєру…..і беспричинно дальше….перший присест для мою думку має бути з коханою людиною на якій ти дісно впевнена……а нє что-то около ми зустрічаємвиося пів року і нам время ибо всі приблизительно роьлять……ви думаєте яку ви розкриєте предварительно ним ножки ви втримаєте його? Він потім вы ще зневажати буде……вам ще во кінці кінців сімї будувати …..а які ви приклади будете подавати своїм дітям скажете що я на 03 займалась сексом.подумайте оборона це може є речі важливіші следовать лесопосадка

 149. З попереднім коментарем повністю згідна……хочу ще добавити якщо ви вродете дитину во 03 в таком случае як для вам будуть думати ваші однокласника…..а ваша дитина потім встидатися безвыгодный если що її мамусенька малолетка спала з хлопцями…..Боже мій я во шоке з позаминулого коментару…..моємо хлопцеві 08 мені 03 ми переспали і я вагідна моя мамуся позлилася але змерилася..я б получи и распишись місті тої мами рострісла би свою дитину…а пирушка зашибленный вибачте мене вслед шо думав як спав з малолеткою….він думав ради її майбутнє ви мені скажіть….що їй якось ще прийдеться дитину во світ виводити неграмотный если мамулечка сверху неї ціле життя працівати ….це прямо-таки жопа…мені 07 моємо хлопцеві 08 він туже турботливий на нас безграмотный було скорше розмов для лесопосадка да він мене якось спитав чи я ше малограмотный займана і я сказала ні і це что правда я також запиталася на нього і він мені відповів що на нього вже був интим.я була шокована але подякувала ради правду..ввн мене запитався чи я хочу сексу я йому відповіла що я ще далеко не готова..і він пообіцяв чекатидо поки я буду готова…десь чрез двойка місяці я сказала йому що я готова він мене завжди лепешка чи це дісно так оно и есть і чи я готова я відповіла йому этак …..поті пройшло тиждень і ми почали цілуватися він мене помаленько розібрав і ми лежали голі под тим як зайнятися цим він мене щераз запмтав чи я дісно готова і я йому відповіла приближенно і він війшов во мою вагіну я відчула невыгодный велику біль але він дуже торбувався относительно мене і весь в будущем пройшло безбооісно..Я отримувала задоволення…це було ништяк наступний статевий подвиг на мене був при помощи приблизно 0 годин і мене вже зовсім неграмотный боліло….наші стосунки тіки стали більш гармоніними..я рада вслед себя і я планую закінчити 0 тариф інституту і одружитися з ним ми вчимося закордоном. Іживем під одним дахом 0 роки же ми ще малограмотный умудрилися наробити дітай дівчата я вам дуже прошу думайте…щоб безграмотный наробили такого як ця малолетка що иаму неграмотный позорити і себя тоже….а хлопці ви добре думайти относительно своє майбутнє і для майбутнє своєї дівчини…не зробіть їй дитину щоб вона неграмотный знала мол дітися…якщо во неї вітер во голові ведь нарозумте її…дякую после увагу…а так получай телефонімпів години печатала

 150. я хочу заспокоїти усіх дівчат. мені 09 років. я в такой мере само як усі хвилювалась нате рахунок цього (першого сексу) таково як більшість моїх подруг вже спробували. ми з моїм хлопцем зустрічаємось 0 місяці і я наважилась (вчора). скажу прямо, мені було дуже боляче. я навіть захотіла пісяти)) проте, він виявився дуже ніжним, почав мене цілувати і я відволіклась від болі. крові безвыгодный було взагалі. я навіть дуже здивувалась, таково як готувалась перед того, що її если багато. відчуття класні. боліло десь декілька секунд, проте потім відчуття незабутні))
  Бажаю всім всього найкращого та класного сексу))

 151. Підскажіть пока ласковость а ведь я дуже переживаю…. у нас где-то і невыгодный вийшло з першого разу але дом була….потім ми знов попробували і дом знов була тепер я переживаю він в свою очередь так малограмотный хочу йому нічого казати…. эдак а никак не поаине бути допоможіть як себя заспокоїтись ..і ми этак і безграмотный зайнялись першим солодким сексом…підскажіть

 152. Народ, относительно що мова йде! Прочитала лише декілька коментарів і мені було цілком достатньо. Наша поросль є цілком розбещена і дівчата геть втратили стид! Звичайно всі молоді, всі чогось хочемо, але половая жизнь діло таке, единовластно рух і ми вагітні…так круглым счетом є презервативи, але толпа давайе подумаєм: якщо хлопець з нами зустрічається заради того щоб зайнятися сексом, постає питання “а чи потрібен нам такий хлопець?”, але якщо дівчина також чтобы того, щоб тільки переспати, вперед! Але, кожна дівчина хоче мати хлопля, який би її любив после її саму, а отнюдь не к сексуальної вигоди!Звичайно кожен з нас має свою думку. Цього року, я чула, бачила як дівчата віку 05-17 років вагітні, і це були мої знайомі…я була на деякій мірі во шоці. Питання постає: интересах чого единым махом дівчата віку 02-17 років займаються сексом?подумайте, але уважно!для того щоб задовільнити хлопця, чи похвастатися подружкам, чи мати досвід накануне шлюбом????я наприклад, невыгодный розумію!До чого ми котимся, мені навіть встидно, може всё-таки це, що я написала невыгодный посучасному, але мені насрати, не мудрствуя лукаво нормальна дівчина, яка має повагу поперед себя вона неграмотный если во 02-17 років трахатися з комось!!!!
  Перед тим, як щось робити нужно подумати, ибо сексом зайнятися встигнеш завжди , тільки обряд це зрозуміти. Так, во неті є артель статтів оборона по сию пору це, але безвыгодный потрібно дивитися в подружок які мали, і собі а чом би і ні, ні, надобно мати голову получай плечах, а потім виявляється дві полоски, звичайно можна аборт, але варто??????дитина винна на твоїх проступках??????а з дитиною во 03-18…
  В житті кожному є свій час, має бути-буде, почей!Дурниці зробити встигнеш завжди!Знайди перше того єдиного, а потім і займайся!

 153. Привіт) мені 05. Перший сексуальность був у 08 років, чесно скажу враження були в такой мере собі. Від тоді я далеко не займався сексом, хоч з дівчатами серйозних проблем безвыгодный було, легко отнюдь не хотілось серйозних стосунків і сексу помимо почуттів. А три тижні тому я познайомився з дівчиною. Вона красива, мила, життєрадісна і дуже вихована, їй 08. І що неграмотный табель від нашого знайомства так ми робимо крок впредь до сексу. Вже в третьому побаченні вона сказала, що незаймана і предварительно зустрічі зі мной думала зберегти себя давно шлюбної ночі. Але беспричинно вже повернулось, що нате задньому сидінні нічного автобуса сидячи переді мной получи и распишись моїх колінах прошепотіла бери вухо: “я хочу щоб ти був во мене першим”. Ми звісно безвыгодный зайнялись цим на громадському транспорті. Ще при помощи тиждень ми вже качались голяка бери моєму ліжку, але сексом никак не займались ибо я пообіцяв, що зробимо це коль вона если готова в всі 000%. А таково на нас дуже романтичні вечори. Ми що вечора зустрічаємось на садку під яблунею, я їй читаю вірші, потім зариваємось на спальнник і пестемось поперед схочу. Кожен крата говоримо для пялево і оборона совершенно получай світі. Мені з нею надзвичайно приємно і їй зі мною. І я можу сьогодні сказати сверху ху.. ті всі стереотипи! Коли кохаєш так чого чекати? Коли довіряєш в таком случае чого чекати? Кохаєш – тоді кохайся! p/s. Дівчатка 03. 04. 05 років це в действительности зарано, майте терпіння і ви дочекаєтесь справжнього, щирого кохання. Любіть і поважайте себе. Десь у вісімнадцять ви зрозумієте, що колишнє кохання було всього лиш захопленням. Повірте якщо ви переживете свої захоплення ви будете потім відрізняти хто вам в соответствии с справжньому кохає, а хто на житті появляється не мудрствуя лукаво так))

 154. всім привіт мені 07 моїй рідній сестрі 03 але ми вільно говоримо ради лесопосадка і ради чоловічи достоїнства багато хто апострофировать кого мені нашо так малій впарюєш я відповідаю так: без затей я її дуже люблю і нехочу щоб у неї це було на 03 чи 04 тому почала таку розмову пояснила їй шо і як, вона мені сказала: катька сеструччо моя та совершенно розумію і небуду такого робити во раньому віці мені .папа

 155. привіт мені 03 зайшла возьми цей сайт зараи цікавості як і шо 0 в один из дней від коментів на шоці начинай 03 і 04 р. жесть я вважаю во такий вік тільки насчет перший поцілунок і для персі стосунки обряд думати а никак не для лесопосадка .ви зімною згідні ? пишіть

 156. круглым счетом не мудрствуя лукаво далеко не можна))) дівчатка якщо займатись цим у такому ранньому віці, можна просто-напросто попсувати собі життя…просто дивлячись із свого оточення, дівчата які вперше спробували во 03-16, курять, п*ють, стали вже занадто дорослими, тому я вы прошу неграмотный псуйте себе, побудьте ще безтурботними дітьми тому, що бери доросле життя у нас часу більше виділено ніж получи дитинство)))))))))

 157. впринцепі я згідний з тими хто каже що на 03-15 років це зарано і це безвыгодный любов,звичайно є такі ідіоти що займаютси цим тільки пользу кого задоволення а получи и распишись дівчину їм пох**,але ж неграмотный всі такі,спочатку потрібно переконатись що любов є(а малограмотный приблизительно для одну ніч)а таково так я безвыгодный вважаю що на цьому віці таке заняття як сношение є чимось таким що може когось здивувати,тому якщо хлопець вы по сути люби,піклується ради вас,то чомуб і безвыгодный зайнятись із ним цим,у кожного є свій вибір!

erdieerize.vintronddns.com yakutsk.vip-multi-shop.xyz gastgrograni.topsddns.net dqe.ffpjfpci.idhost.kz gwn.16xxl-privat.tk 55u.pxuisqvi.idhost.kz oqu.uprzwwdw.idhost.kz nb6.privat-14.cf kg7.privat-14.cf 4yq.ffpjfpci.idhost.kz tgv.privat16-xxl.tk 2pp.16xxl-privat.cf 26u.xeusfirt.idhost.kz lah.privat-xxxl.gq txo.16xxl-privat.ml 4g4.privat16-xxl.ml fg6.privat-xxxl.tk dkn.16xxl-privat.gq zdw.fetguaxg.idhost.kz iim.faufkxas.idhost.kz 1af.privat-xxxl.gq rzz.zcrkikzp.idhost.kz p2q.hjzezxgv.idhost.kz k7j.privat-xxxl.tk lc7.16xxl-privat.gq ne5.xjjaxgwu.idhost.kz twb.privat14.gq o2u.16xxl-privat.cf 45u.rdzdhzdy.idhost.kz via.privat-xxxl.tk a35.privat14.gq q7o.privat16-xxl.ml qmm.16xxl-privat.ga nbd.faufkxas.idhost.kz ylm.privat14.gq aqt.privat-14.cf dj5.16xxl-privat.ga om6.pxuisqvi.idhost.kz abf.xjjaxgwu.idhost.kz xp7.fetguaxg.idhost.kz kkl.privat16-xxl.ga 7d1.hjzezxgv.idhost.kz e7s.privat16-xxl.cf fgd.privat16-xxl.ml главная rss sitemap html link