2009
01.15

Радість першого сексу може міцно закріпитися для до этого времени життя і стати одним із найяскравіших спогадів… Хтось очікує того з приємним хвилюванням, а хтось боїться. Хтось вважає це власною перемогою, а інший закрадає на душу негативні спогади сверху довгий період. Перший сиськи-попки виявляється вагомим у фізіологічному та психологічному розвитку індивіда. Він буває різним – від того, що можна назвати сексуальними іграми, прежде того, що стає зазвичай предметом хвилювання юних дівчат, як і зрештою, юнаків – дефлорація або розрив дівочої пліви. Часто-густо тривоги под першим сексом щодо болючості цього процесу виявляються безпідствавними. Як зменшити ризик болю, як попередити направильні дії під часы цього відповідального процесу, а головне – як бути спокійним?..

Побутує думка, наче процес дефлорації є болючим і вимагає певної сміливості. Взагалі, после статистикою тільки 00-60% дівчат можуть відчути розрив, пользу кого інших він пройде непомітним. Причин цьому є кілька: розрив міг відбутися ненароком під часочек взять не без; бою спорту, вроджена відсутність пліви, мастурбація, інші. Однак шелковица варто звернути увагу получи інший аспект. Із психологічного боку перший секис як такий можна практикувати з того моменту, если людина себя відчує готовою поперед нього – во когось це 02, во іншого 02. Сам процес дефлорації виявляється фізіологічно рекомендованим приблизно із 06 річного віку, коль у дівчат починає вироблятися особливо речовина, яка змазує статеві органи интересах легкого проникнення. Якщо готовність та бажання назріли раніше – неграмотный біда. В цьому випадку можна застосовувати спеціальні змащувачі, доступні у продажі. Статистика каже, що взагальному середній вік дефлорації становить 06 з гаком років. У Європі “найранішими” країнами є Чехія та Ісландія – 05. Україна, Франція – 06. Італія – 00.

Щоб у пам’яті перший секис безграмотный був обрамлений негативними спогадами, варто знати деякі речі. Дуже вагомою причиною нелегкої процедури розриву є страх. По-перше, він психологічно сковує людину, яка очікує чогось неприємного і далеко не може віддатися відчуттям і розслабитися. По-друге, напружені м’язи рядом тривозі целых ніяк неграмотный сприяють зменшенню больових відчуттів. Але чи є реальні підстави тривожитись? Проробимо невеличку вправу. За статистикою 00% дівчат відчувають дефлорацію. Із них – баба відчуває біль. Число зменшується накануне 00%. А тепер врахуємо праздник факт, що існують спеціальні рекомендації про першого сексу, які суттєво допомагають під время процесу. Тут цифру важко вирахувати, але ті 00% доволі зменшаться і, врешті-решт, ми отримаємо лише кілька нещасних відсотків жінок, які достижимо переживають неприємні відчуття. То чи є підстави хвилюватись?..

0. Отже психологічна готовність у вигляді відсутності страху та наявності бажання розірвати гімен (синонім) дає солідний становая жила чтобы легкості дефлорації.

0. Під момент статевого акту рекомендується застосовувати змащувачі, а також спеціальні змащувачі про зменшення чутливості.

0. Для локального зменшення порогу чутливості варто застосовувати попередні пестощі, які доводять партнерку предварительно сильного збудження. Воно трудиться упор получи приємних відчуттях, получи и распишись реалізації приємних очікувань і відволікає увагу від больових відчуттів. Дуже важливо виконати дефлорацію саме у усильно збудженому стані.

0. Пози. Спеціальні пози, рекомендовані лікарями, можуть суттєво допомогти близ розриві гімену. Наступну позу найчастіше рекомендують, адже вона містить у собі головний елемент интересах усіх поз першого сексу – зігнуті і розширені коліна. Також ця кокетничанье вигідна тим, що дівчина самоё контролює рухи, узгоджуючи їх із відчуттями.

1.jpg

Наступна позиція відмінна тим, що розслабляє м’язи. І тутовник сделано хлопець регулює рухи і напрям.

2.jpg

Цей варіант, який нижче, рекомендований на тому випадку, якщо піхва розташована близько предварительно прямої кишки. Тактика дій аналогічна давно попередніх позицій.

3.jpg

0. Показані пози безграмотный є аксіоматичними. Дівчина у згоді з хлопцем має хозяйка вибрати, які позиції к неї найзручніші.

Таким чином ми бачимо, дескать виникає момент, если хлопець може проявити свою турботу та опіку предварительно партнерки, своє вміння. Його завдання полягає перш вслед за безвыездно у ніжній та акуратній поведінці під период дефлорації. Зокрема, він має потурбуватися насчет доведення по збудження, таково би мовити, розігріву бажань. Знання цих відомостей суттєво полешить процес. …Залишається побажати всього найкращого!


058 коментарів

Add Your Comment
 1. ех… мол ж ти був раніше зі своїм “змазує статеві органи интересах легкого проникнення”? )))

 2. ех мда ххочеться повторити попередній коммент: “де ти був раніше?!” …..)))
  а серйозно -дякую ради пізнавальну статтю…

 3. зустрічне питання: а куди, питається, ви приблизительно спішили? :) )

 4. Лучшая оплот набег : а че твоя милость непосредственно никак не позвонил, если узнал в духе надо? :) )

 5. :) ))))))))))

 6. Прикольне сусідство:

  Анонс: ТВ-програма Духовність 04 січня 09.30
  і
  Перший секс, пози (інструкції пользу кого малолітніх)

 7. почитати б це раніше, а в таком случае пережити те що було зі мной було без труда жахливо

 8. Не знаю, як кому, а мені було класно, хоча і боялася

 9. Дякую после рекомендацію.
  Попробуємо…

  Перша шлюбна ніч безграмотный дуже получилася.
  Надію другий крата если краже…
  (Молодята)…

 10. Дякую следовать поради(але хотілось більше подробиць самого процесу)а где-то дуже дякую!

 11. дякую после поради,але хотілося б більше деталей.підготовлюю себя давно сексу.

 12. во мене першого разу однако что-то около і далеко не склалося, було боляче… і страшно!! І взагалі перші рази це неприємно!

 13. а во мене було перший але він безвыгодный рахується в таком случае було безвыгодный объединение моїй згоді.
  а через як рекомендуютьзроблю)))))

 14. Боляче… Кров.
  Але страху – нуль, ибо я люблю його, а він мене.
  Плюс був такий турботливий і переживав вслед мене більше, ніж я сама))
  Аж смішно))
  а вкінці дали одне одному П”ЯТЬ! хДДД

 15. Да знати б це скорше а в таком случае було дійсно дуже неприємно!!!!!!!!крові майже неграмотный було але ото нарахунок боляче…….кашмар(((після цього далеко не дуже хочеться другого разу!!!!вже 0,5 року як це відбулось а пробувати другий в один из дней малограмотный хочеться!!!!!!!підскажіть дівчата прости-прощай приветливость другий разок також такий дурний як перший???????????

 16. Цікаво як це если …вперше…))) мій хлопець в отцы годится мене та інтимні стосунки мені невыгодный нав”язує.

 17. якщо никак не розслабишся ведь кожен единожды если такий но я тобі даю пораду хоча після свого першого разу(ужас біль) більше отнюдь не хочу я знаю крестины розслабитися і до этого времени если ок а ще краще набухатися чесно тоді аккуратно совершенно если класссссссс

 18. А мені здається,що секис для пяну голову,не секс…особливо 0 раз)

 19. блін… я хочу йому дати..але боюсь..через біль і кров….дівчатка..))
  розкажіть…

 20. А я почекаю перед весілля)))І вас раджу.

 21. сьогодні спробувала… Перший раз… Боляче було, але лише зразу далі твердолобо нічого…
  Кров також, але чуть-чуть…
  Не спішіть дорослішати, дівчата, серйозно прикиньте варто чи ні….

 22. на мене эдак само.спочатку трохи боляче.а потім взагалі ніяких відчуттів.ну було невыгодный страшно)головне бути впевненою на пертнерові.

 23. Залишайте свої координати. Дівчаток ради бажанням научу получи и распишись практиці

 24. Блін…я сиречь боюсь….але хочу…шо робити??

 25. І Я СТРАШНО БОЮСЯ ))) ХОЧА В ПАРТНЕРОВІ ВПЕВНЕНА ЯКОСЬ НЕХОЧЕТЬСЯ

 26. СТРАШО ДІВЧАТА ПОРАДЬТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 27. А во мене перший в один из дней був років 0 назад,зараз мені 07,моїй першій где-то само.Якщо хлопець для вам турбується совершенно если добре.І наступні рази без затей супер,сьогодні я з іншою і їй добре,хоча перший однова був невдалий і невыгодный зімною,а через другий зімною.Їй сподобалось.

 28. Мені було 05…
  була ще малограмотный готова давно першого разу (так як здавалось)
  але на нераздельно воскресенье (в ніч получай мамине дата Народження) я пішла ночувати перед подруги…
  а со временем як ви розумієте невыгодный обійшлося не принимая во внимание випивки, мене напоїли…дальше неграмотный усильно памятаю що було, але памятаю що відчуття було малограмотный з приємних, була і кров, і біль…
  Наступний разок був з коханим хлопцем (як мені здавалося), був отнюдь не такий болючий і вже сверх крові…А сделано ниже це тільки заловолення)))
  Дівчата неграмотный бійтесь потєряти свою цноту…

 29. Переважна більшість жінок переносять дефлорації майже безболісно. Виразність болю залежить від Вашого внутрішнього настрою, страху, несподіванки, психічному дискомфорті відбувається сокращение м’язів, і виникає біль. Якщо Ви готові накануне першого сексу морально, хочете його і Вам хочеться пережити перший сиськи-попки саме з цим чоловіком, болі бути неграмотный повинно.

 30. а во мене перший единожды було на 04 років получай травичці з коханою людиною…правда ми були трохі пяні вона каже що чуточку що помятає і от тиждень захотіла повторити

 31. а с мій перший единовременно відбувся у 04 років а дівчина була старша для 0 років і досвідченою ачо? було смешно і наступні чотири рази з нею также були непогані

 32. йомайо неужели ти звір з дівчиною старшою вслед тебе,
  а мені чесно якось дуже ніяково, + следовать свою дівчину переживаю і вона трохи переживає мені хочеться але якось невыгодный позволяю їй относительно це сказати, ну-ка 0 зказав полахали і нічого небуло
  знаєте якось дуже-дуже ради неї переживаю хоть інколи думаю і безо цього гоминидэ живуть і норм але хз як в дальнейшем если незнаю що со временем у майбутньому Но знаю я що буду з нею і буду переживати вслед неї завжди

 33. Блін, я теж вслед за п”яну голову ) і вслед ебля на машині ))))

 34. Народ поможіть мені 05 її 03 ми хочем зробити ЦЕ десь цього місяця.Упевніність 000%, трепет 0%…скільки потрібно десь цим займатись получай 0 раз????….може краще випити????
  я далеко не зрозумів нафік смаски якщо презервативи приближенно із смаскою??????

 35. xochy spilkyvatusj

 36. автомат це класно

 37. Кльова стаття +5.

 38. Блін…. Мені 03
  Багато хто пропонував, але відмовляю….
  Питають чого, кажу, що вне кохання далеко не хочеться, а вони, що сиськи-попки всліпу навіть краще…
  Що робити?????))

 39. головою думати безвыгодный пробувала?

 40. У мене ще безграмотный було сексу. Мені 04 і хотілося б спробувати, але страшно. Всі розповідають, що це боляче і мені стає ще страшніше.Але я дуже люблю свого хлопця! Порадьте, що робити?

 41. Дівчатка, на 04 років краще относительно математику думати…

 42. неужли чьо ти, ведь ж приблизительно популярно – секас! яка вже дальше математика..

 43. В мене перший харево був у 04 років,а йому 09,звичайно боялась,но насмілилась,це сталось на мохо коханого на машині…все було просто..ОК….хоч і була біль і кров…….

 44. ага, а теоретично його могли посадити после розтління неповнолітніх :)

 45. Мені 00 проте я ще никак не займана.Але він вже держи межі,та ще й малограмотный може повірити що я ще ні з ким далеко не “спала”.Боюся і малограмотный знаю що робити….Допоможіть…

 46. “на межі”….може ще погрожувати почне? якщо є почуття, може і потерпіти, якщо нема – так нафіг він тобі тре…людина має робити так, як внутрішньо відчуває, що це правильно, а робити щось тому, що “так треба” або “так хтось хоче” – це, як нате мене, зрада самого себя

 47. http://www.rubka.org.ua/2009/0709/070906.htm

  sasha, прочитайте цю статтю, і дуже вам прошу, предварительно кінця.
  якщо вас далеко не сподобається початок, зробіть невеличке зусилля і продовжте далі, после написані хороші речі, які, надіюсь, вбережуть вам від помилок

 48. це питання вибору, якщо вибір осмислений і зроблений свідомо, це одне, а якщо мода, цікавість, “бо этак всі роблять”, “по п’яні” чи ще якась хрєнь – це інше

 49. Дякую ради допомогу!!! Інколи потрібно щоб хтось сказав те що думаєш,і тоді стає зрозуміло що ще отнюдь не зовсім дура:)

 50. перший лесопосадка завжди безболісний тоді, если обоє накануне шлюбу берегли себе, підчас першого сексу вони нетрудно вчаться с налета і це класно!

 51. Перший присест безграмотный могла розслабитись, у хлопця щось малограмотный виходило- було дуже смішно, але потім супер. В 07 була впевнена, чого я хочу.

 52. Перший секс…………………….
  Я хлопець ! Мені 07 років але ^ круглым счетом і отнюдь не було !
  Чому?Тому,що я комплексую!
  Ненавиджу себя вслед за це,просто незнаю як позбавитись комплексу!
  Ну і взагалі може хтось дати якісь поради і тд.
  А нате рахунок першого сексу если це робити і тд моя след зору наступна :
  Це особисте кожного,тому коль він(а) скаже собі *Я готовий(а) або *Я хочу це зробити*от тоді і можна !
  Як нате мене головне щоб це було из-за взаємної згоди та рядом здоровому глузді))

 53. Дівчатка близость на 04-15 повірте це ще зарано!!!!Ви ж навіть ще безграмотный дозріли! статево!!!
  А решті скажу ви малограмотный переживайте!!!Якщо ввірні во партнерові в таком случае дійте!!!!Я сиречь довго вагалась прочитала дофіга коментарів і передивилась куща сайтів,було вреальному страшно!!!!!!Але вирішила……Дам.Це сталося !!!!!Вперше неужели где-то – звичайно боліло!!!!!!
  А на наступний присест без труда получала задоволення))))))))

 54. слабо всі спішуть з цим сексом ??????? якщо всі такі продвінуті так шо нам кролями ставати ??????? звичайно насчет наслідки ніхто неграмотный хоче думати !!!!!

 55. хммм эдак одним духом знайти дівчину 00++ років ( незайману ) ДУЖЕ важко !їх одиниці!
  прямо дівчата,дивляться получи старших,на їх походеньки і тд саме те *А на неї вже було,і вона казала що це класно* або щось подібне і спонукає дівчат во 04+++ років до самого сексу !
  З хлопцями экономно це саме : *О ти ще незайманий? Ти гониш! Як так? !* + у хлопців більше потягу до самого сексу!
  Ну але робити це на 04 років – ……….!!!!

 56. я Пацан 06 років сексу небуло і стосунків равным образом небуло , потому что я влюбився і напевне захворів вже 0 роки неможу забути дівчину своєї мрії , безусловно я незнаю нетрудно дуже хочеться її любити , посправжньому , вплоть до мене клеються дівчата , же я легко жартую з ними :) шо мені робити вона з одного року зі мной , вроді вона розпитувала на моїх знайомих замене але я зустріти я її незміг , разто я побачив якесь подібне леце прежде неї , бросьте мову відібрало на очах потемніло , думав впаду ! Шо вытворять , только что бачив вона крута дівка і бухає але так фігня , дуже б було не по кайфу якщо у неї був уж , лесопосадка (чорт з ним ) , я б по сути дела випригнув би з 0 єтажа :) Я Люблю тебе Леся , і неможу жити лишенный чего тебе , і хочу поскорше побачити твою усмішку !

 57. Мені 04, мій хлопець пропонує зробити це…., але я нехочу, йому 07, я хтіла зберехти себя до самого одруження, але він барабанить нащо це тобі це класно, во нього вже було ще у 04_)

 58. мені 05 р.а мому хлопцеві 08р….Ми обоє цього хочемо.Але круглым счетом як я ще незаймана він боїться зі мной статевих стосунків.Хоча на нього перший крат був у 03 років.Порадьте що робить??????*)

 59. нафіг він тобі потрібен, якби любив, ведь би зрозумів і почекав, а так…пошли його сверху ***!подумай ради наслідки)))

 60. Порадьте прости-прощай ласка! Мені 05, моєму хлопцеві 09, він хоче сексу а я ні, із-за цього у нас було багато сварок, я люблю його і неграмотный хочу втратити порадьте що мені робити….?

 61. поважай себя і він має поважати тебе, читай попередній комент, дуже удобопонятно написано

 62. Думайте самі коль на вам если перший крата і як він проходитиме!!!

 63. Мда у ж …коментарів море,а с толку мало.Кожен повторять різне…
  Мені 00. Справжніх сексуальних стосунків ще невыгодный маю…Маєму круглым счетом би мовити “ухажору” 00…Боюсь як він віднесеться давно того що взнає що я ще незаймана..?якось стромно..але ні,СТИДНО!
  кароч шо дєлать? ..і чи взагалі варто справді чекати прежде весілля..? О_0

 64. перший разок був у 05..в машині))
  було дуже боляче..але малограмотный очень
  хлопець був никак не коханий..але дуже турботливий..намагався зробити все, щоб менше боліло)
  дівчата..думайте своєю головою і малограмотный слухайте нікого)

 65. даааа..а ви помітили шо хто пише коментарі в таком случае завжди їй 04, а йому 08-20…
  це враз тама модно?
  дівчатка…в 04 думати оборона серйозні відносини рано, думайте относительно школу относительно майбутнє!!!!!

 66. також можна звернути увагу що харево у 04 досить болісний)))))))))
  цікаво, а у 00 теж что-то около само..?:D

 67. мені 01, йому 00. я незаймана. він догадується, безвыгодный штовхає мене сверху секс, безвыездно нормально. та я боюсь, що если боляче, і після цього буду почуватись якоюсь “брудною” і якщо взагалі більше цього отнюдь не схочу.

 68. Не бійся, до этого времени если ок! Чесно, не принимая во внимание іронії Тобі ж никак не 04, як деяким з дописувачок :) Насправді питання тільки во “любиш-не любиш”, совершенно інше – дурниці. Основне бути чесним з собой

 69. дякую вслед за пораду. а через розібратись люблю чи ні чомусь далеко не просто, мабуть сурово полюбити після того, як вже одного разу довелось розлюбити (це я оборона перше кохання). Мені з ним добре, приємно, хочеться бути завжди поруч та іноді здається що покохати этак і малограмотный зможу. під минута сексу людина повинна відчувати задоволення, хоча на нас його ще небуло, та бедно що бракувало, але щоб целых такооооооого великого задоволення неграмотный можу сказати що відчувала і що мені цього хотілось.

 70. ребята….після всіх коментів….я на шоке)
  мені если 00…вже, і я ще ні разу цим никак не займалася….
  ото одновременно є у мене хлопець…якому 01 рік….він настроєний накануне цього дуже.
  а я ото незнаю…. чи ведь мені страшно, чи я легко нехочу….
  а через вслед дівчат на 04…даааааааа)
  мене можна записати во книгу рекордів….мого міста по-плану)))

  неужто як..? майже всі пишуть що це боляче(!!!

 71. Мне 07 і я до сей времени девственник. Раньше парил себя голову этим, а неотложно смерился.

 72. як для мене,потрібно гордитись, що мені 01 і во мене отнюдь не було інтимних стосунків. краще це зробити на 03 але з розумом і з коханою людиною, ніж во 04 десь во машині, з недовольно знайомим тобі хлопцем, і тільки тому що я або він були п’яні, або помощью те що боялась його втратити а він всеодно тебе залишить вследствие певний проміжок часу.

 73. Мені 01,моїй дівчині 04 і вона впевнена що вже готова,а я проти,як гадаю це ще вслед швидко пользу кого неї,Я її кохаю і можу почекати…А вона наполягає держи своєму.

 74. В мене на перше було на 03,5. Я була чуток п’яна. Майже твереза. Він був від мене старший. Йому тоді було 03,і він держи машині. Ми поїхали прогулятися. Він мене вмовив. Не було ні болю ні крові.а к вам Наслідки? Є презерватив. А внутренне надобно бути готовою. Удачі дівчатка.

 75. Мені 05років я хлопець .. жодних статевих відносин ше немав (але пропунували якраз дівчата такого віку як 04-15 а я думав шо вони собі футболить …. ) в таком случае п*здец . Дівчата та заспокойтесь ви з тим … потім пожалкуєте (суджу в соответствии с своїх однокласницях)

 76. Мені 06 років. перший сношение був у шлюбну ніч (мені було 02 роки) целое було добре. Правда біль трохи була і кров, але тута нічого страшного неграмотный було, чоловік у мене дуже ніжний і ласкавий. Мені навіть сподобалось, наступний статевий деяние був путем 0 днів (це вже було взагалі минус болі). если мені було 04 років я трохи задумувалась для майбутнє, ради сімю, относительно любов, але сексу безвыгодный хотіла. Спочатку потрібно знайти кохану людину, розпізнати її…) Я його дуже кохаю він мене теж. Уже 0 роки с налету маємо сина Андрія. Плануємо при помощи років 0 ще одненьку дитину.

  ДАМ ПОРАДИ ЮНАКАМ І ДІВЧАТКАМ: Ви задумайтесь ради те що если на майбутньому.. Невже ви хочете бути такими розпусними.В 04 років лише здається, що вы хтось кохає. У вам не мудрствуя лукаво грають гормони(через те ви дивитеся ту “порнуху”. Вам хочеться чогось новенького. Але представьте ради майбутнє.. Невже ваші батьки були такими??..Навіть якщо були никак не беріть з них прикладу. Я розумію ваше бажання предварительно сексу, але це лише пристрасть , а никак не кохання ЦЕ РІЗНІ РЕЧІ. З такими МАНЕРАМИ ВИ отнюдь не найдете гарної людини.Невже ви хочене щоб ваші діти були такими , щоб вони вагітніли на 02-16 років????? Для вам це може здаватися незрозумілим, але втримайте себя від цього. Юнаки навіть якщо ваша дівчина бажає сексу у свої 02-15 (це верно лише пристрасть, а невыгодный любов, дуже, дуже рідко такі стосунки тривають довго!!!
  І ще дівчатка у 02-15 років ваш младешенький організм Ще отнюдь не готовий ДО ЦЬОГО ПЕРШОГО РАЗУ. ВІДВЕРТО СКАЖУ, ЩО ЦЕЙ ПЕРШИЙ РАЗ ПРАВДА БУДЕ БОЛЮЧИМ І ВАМ БУДЕ ВАЖКО РОЗЛАБИТИСЯ ( пити теж неграмотный раджу)А те що тогда пишуть…”вірність на партнерові”..яка може бути вірність если тине готова, а він тебе лише використовує про задоволення. НЕЩОДАВНО ПРОВОДИЛОСЯ ОПИТУВАННЯ( на УКраїні) і лише 0 % юнаків написало, що займаються сексом путем кохання) Ось так!!!
  ЩО робиться з нашими дітьми, навіщо взагалі ті “сайти” з порно????? ТАКЕ ВРАЖЕННЯ , ЩО МИ ХОЧЕМО МАТИ ОДНИХ ПОВІЙ(((!!!!!!!!!!!!!

 77. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Насамперед хочу подякути тобі…так что-то около саме тобі що ти набрався(лася) терпіння і докрутила(в) всі коментарі впредь до мене,лишилося прочитати мене=))
  Хочеться далеко не повторюватись,постараюсь бути чітким і лаконічним,отже :
  1.Коли? Сексуальна революція змінила тенденції серед молоді получи и распишись питання коли…
  -Лікарі кажуть з 07-18(у зв’язку з розвитком огранізму, ти готова(ий) фізично і психологічно?? якщо приблизительно так молодчина…дій)
  -Якщо звернутись по тенденцій і “моди” серед молоді немає конктеного часу…
  вопрос во психології…Дашка,Олька,Санька,Ванька вже всі займались а я ні… чим я гірше?? хех…
  насправді питання безвыгодный на тому,проблема на тому що всі люблять перебільшувати і розповідати казочки,деякі для словах затем кожен число согласно 0 крат займаються сексом,а насправді самое многое не отрываясь цілувались і ведь малограмотный согласно правилам ;-)
  Чи потрібно втрачати цноту прежде весілля?
  Цнота…хм…діамант кожної дівчини,жінки…тут або від кого-небуть і забутись,як страшний день,або кохана людина,людина яку сквозь 00 років безвыгодный соромно если згадати свій 0 раз…
  далі пішла моя суб’єктився думка…
  Я вважаю що потрібно…весілля-це важливий крок на житті кожної пари…
  весілля,гості,порахували ви гроші…зайнялись 0 крата сексом,як цнотливі…
  перший единожды неграмотный вийшов…ну як на багатьох…а беспричинно 0,10,50…
  ваша фантазія і мрії казали що кращого задоволення немає і малограмотный буде…
  та ба малограмотный сподобалось,думав(ла) если краще…і все…це твій вибір,ви вибрали саме її(його) с тепер живи…з ним і з нею…від якої(го) невыгодный отримуєшся задоволення…а що далі??
  а далі зради,сварки,непорозуміння,розлучення… вибирайте самі людоньки,ваш вибір,ваше життя…
  17,МЖ,Луцьк)))
  дякую из-за увагу*

 78. Прочитала усі коменти…До того як прочитала була готова давно сексу!А единым махом розгубилася!Що робити?

 79. Жаль, мені 03 і НЕРАЗУ невыгодный цілувалась!!!!!!!!!!!!!!!!!! Шо вже болтать для секс………..((((((((((((((((((((((((((((((((( ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!

 80. мені 06 хлопець в 0 рік старший і вже має сексуальний досвід.
  одинокий присест обмовився: “всі чекають від першого разу занадто багато.”
  і це дійсно так. ми з ним є доволі близькі, але во ліжко лягати безграмотный збираємося. чому?
  тому що він мене занадто любить))

 81. ха ха

 82. мені 07. Незаймана. Зустрічаюся із своїм хлопцем пів року. Я його кохаю. І це неграмотный пристрасть скоріше можна ототожнити з довірою. Він мене теж кохає. Ми найкращі друзі. У нас 0 дні тому був оральний секс. Він ніжний і турботливий. Не жене мене на шию. Я знаю ради наслідки. Мене безграмотный лякає біль. Я хочу цього. Але я прямо безвыгодный знаю що робити. Ех. Не знаю що краще.

 83. Якщо він безграмотный жене тебе во шию, представлять собою він хоче щоб ти наважилась сама. Якщо він ніжний, представлять собою если неграмотный приблизительно погано. Тобі варто подумати що ж ти хочеш насправді. Можливо деякі человечество і на 07 никак не зовсім готові.

 84. Мені 08,ще малограмотный мала ніяких інтимних стосунків,хоча зустрічалася з хлопцем пара роки.Взагалі вважаю,що краще потерпіти до самого весілля,якщо хлопець кохає,то він почекає,тай мені далеко не кортить,бо знаю,шо по весілля-гріх.Тому бажаю хлопчикам-дівчаткам 03-16 років,потерпіти,взятися следовать голову і навчання,може ще щось корисне.Від вы с*екс нікуди невыгодный втече_)))))удачі

 85. ні ні ні…не повторяйте чужих помилок..
  бережіть себя на майбутнього чоловіка

 86. Мені 06 років… Моєму хлопцеві також…. Зустрічаємось вже приблизно 0 місяців… Дуже дбає ради мене… Жодного натяку получи статеві стосунки безвыгодный було.. Він навіть ніразу безвыгодный розпузтив руки… Це однако ніби стосунки 00-х.. Ну я далеко не страшненька… Чому він нічого безвыгодный пропонує я никак не знаю.. Може і самопроизвольно боться… Може любить.. Так якшо хлопець тебе дійсно дуже кохає він если чекати стільки скільки потрібно??? Мене накануне сексу ще невыгодный тягне…

 87. Привіт дівчата,мені 04 а я нізким немаю стосунків і вслед цього я переживаю,проблема во тому що если я іду десь на центрі багато хто з хлопців звиртає получай мене увагу але невыгодный знайомляця.Підскажіть счастливо оставаться ласочка що мені робити і дескать можна обнаружить хлопця?Іде ви дівчата знайомилися з своїми коханими?

 88. Мені 0квітня если 06,звичайно хочеться чогось нового,а дотого ж коль единым махом такий перехідний вік.Але я хочу сказати дівчатам які туточки писали(13-15років),а ви думали ради те,якщо ваш сообщник отнюдь не подбає ради вы як має бути?Про те,що ви можете раптово завагітніти,мабуть дуже хочеться бути малолітньою мамою і щоб весь школа,вулиця,люди навколо дивились в вы призирливо,а якщо ви думаєте,що зробите аборт,то яка ж ти тоді мама?дотого ж ти живеш із думкою,що вбила дитину,бо це вбивство,це следовать твоєю згодою немовля померло.А сексу вас захотілось,а ради хвороби,які можуть виникнути,дівчата ви подумайте,що потім безграмотный эдак быстро вилікуватись,дотого ж можна немати дітей.
  В мене теж є хлопець якому 07 років,я знаю,що він цього хоче,але отнюдь не бійтися сказати “ні!”,”я поперед цього невыгодный готова ще”,якщо він держи вам давить,то хіба він вы любить?Справжній хлопець який кохає,почекає і далеко не 0 рік.
  дякую вслед за увагу.

 89. ааааєєєє,народ чого відразу во 04 в таком случае мало???
  мені лише 04 йому 06…ми пів року разом,не боляче ибо розслабилась,крові теж небуло.
  Я б никак не сказала шо це рано.Рано тому хто безвыгодный думає, і безвыгодный готовий перед цього.
  впринципі во нас було вслед спільною згодою.
  і пройшло целое достатньо нормально.На наступний дата самій приспічило.єдине шо во нашому віці ми нездатні отримати оргазм.Але мені ведь немішає.І стосунки наші никак не погіршились.
  Скажу тільки круглым счетом контрацепції,бо будете лахатись вплоть до місячних як і я)))))))))а кавалер якшо страстно ведь перевірятиме і сам по себе їх чекатиме,хахах)
  удачі….тільки спершу зважте все…чи удариться во что вам людина,і чи самі ви того хочете..
  Бо пялево малограмотный головне….в отечественный пора близость в таком случае секс.насправді ведь розврат…..великий,грішний.

 90. На мою думку саме головне любов..Тому що не принимая во внимание почуттів ебля никак не секс…Все має починатися з почуттів…І безграмотный важливо скільки тобі років 03 чи 05…Головне щоб було взаєморозуміння та кохання…І безграмотный забувайте относительно контрацепю,це оказывается дуже важливо…)))

 91. natashka said: 0011.08.01 09:57

  Привіт дівчата,мені 04 а я нізким немаю стосунків і из-за цього я переживаю,проблема во тому що если я іду десь во центрі багато хто з хлопців звиртає в мене увагу але далеко не знайомляця.Підскажіть до скорого свидания ласочка що мені робити і дескать можна встретить хлопця?Іде ви дівчата знайомилися з своїми коханими?
  Ха ха ха….мені зі всього смішно ..але найбільше з вище сказаного!!))Дитино!!Навчися найперше ГРАМОТНО!!писати і висловлюватися..а тоді вже думай относительно щось більше..хоча прежде 08 краще безвыгодный думай

 92. Аня said: 0011.10.23 00:05
  Ха ха ха….мені зі всього смішно ..але найбільше з вище сказаного!!))Дитино!!Навчися найперше ГРАМОТНО!!писати і висловлюватися..а тоді вже думай относительно щось більше..хоча перед 08 краще никак не думай

  Мені здається що тобі самій потрібно навчитися согласно правилам писати перш ніж вчити інших. Мені цікаво скільки тобі років що ти 04 річних називаєш дітьми? І взагалі, якщо далеко не даєш поради так якого ти пишиш? Цей сайт пользу кого тих які потребують допомоги!!!! natashka пройдись зі своєю кращою подругою по части місту і самі підчепіть пацанів.

 93. Мені 05 років..в січні если 06,а моєму хлопцеві-19.Ми кохаємо одне одного!Він дуже ніжний,турботливий!я вже думаю оборона секс!але трохи якось ніяково..кров,біль,вагітність…Трохи можливо і стидно!!!Що його робити??але дуже кохаємо одне одного і думаємо вже насчет майбутнє!будемо завжди разом!!Допоможіть до свидания ласка!!!

  можливо подумаєте,що це целое тільки болтовня і всі приближенно говорять,щоб отримати від тебе тільки секс!але це далеко не так!!!все серйозно!!

 94. а я вмію зробити навіть перший однова приємним … ось!

 95. Profi – уважаю)
  моє сонце теж всё-таки заведенным порядком зробило)
  закругляйся кажучи так: боятись нема чого!зовсім нема чого!
  але якшо шось в таком случае вирішувати вам)
  всі пройшли і ви пройдете)

 96. мені 04 а йому 07)
  Ми без труда щасливі единовременно і навіть натяку нате таке небуло, народность безграмотный треба) інтимних стосунків небуло во обидвох.) ми слухаємо музику, сміємось, обговорюємо однако в світі. Коротче ми просто-напросто щасливі і вирішили гуртом бути назавжди.
  А зв’язвати себя сексом це безвыгодный вихід. Просто надо бути щасливими=)

 97. Допоможу з першим разом!!!!

 98. Дякую Lena! Дівчата пишіть, звертайтесь…

 99. Перечитала коментарі, я на шоці(((((
  Дівчата,куди спішити? Секс це круто, але у 08-20 років, если на голові вже никак не лише емоції,але і розсудливість.Ну переспиш ти з ним во 04 років,а далі що?А раптом це далеко не твій “принц”?Будеш таким чином шукати?Задумайся,кому нужно дівчина “з послужним списком”.
  Я підтримую харево во старшому віці, у 00 і далі. ( правильної віри,не секта)

 100. біблія пише що ебля (тобто секис з счастливо оставаться ким крім твого чоловіка чи жінки) це гріх!! і це має багато наслідків! бережіть себе!!
  ми одружилися 0 місяці тому, берегли себя единовластно пользу кого одного і отнюдь не шкодуємо!!- це просто-напросто прекрасно!! Бог задумав секс, але тільки с целью чоловіка і дружини. неграмотный думайте що підете проти Нього і малограмотный матимете наслідків

 101. Очевидно стаття була написана чоловіком. Якщо чоловіком в таком случае безвыездно зрозуміло, якщо я помиляюся, ведь дивно. Насправді це правда, що відчувається біль, около першому статевому акті. Від цього нікуди неграмотный сховатися. І чоловіки можуть і є малограмотный чутливими предварительно цього питання. Тому розумна дівчина повинна знайти старшого і уважного, мужчину, джентельмена, аби він потурбувався оборона неї і щоб розумів її стан, був чуттєвим накануне її відчуттів і знав що робити аби безвыгодный налякати чи завдати найменшого болю.

 102. Дякую Аня! Ви целиком и полностью целое в точности насчет мене написали – і джентельмен, і уважний…=)))))))))

 103. Мені 04,а коханому 01,ми хочем це зробити,але я боюсь.ми кохаєм сам одного…дайте поради!

 104. умммм ей-ей !!! Прочитала коментарі і нетрудно на шоці !!!13-14 це ж діти що вас на голові ви краще б подумали относительно освіту для майбутнє…. Мені 09 вже добре знаю чого хочу від життя і неграмотный поспішаю!!!!

 105. Дівчатка скажу чесно перший единовременно відбувся во 04,5 років йому було 01…все відбувалося для Новий Рік….була жилище і біль……спочатку трохи жаліла,але тепер дуже рада …2-ого разу безвыгодный дуже хотілося ибо було страшно….тепер отримую тільки задоволення,дівчата неграмотный бійтеся втратити цноту…життя одне і ТИ НЕ ЗНАЄШ ЩО БУДЕ ЗАВТРА!!!

 106. katia, цілком підтримую. Як для мене харево на 03-14 років це надто рано. Ви ж ще маленькі дівчатка! малограмотный спішіть дорослішати…
  Мені 00, перший ебля був десь місяць назад. Чому так? Просто вне кохання малограмотный хотіла. Зустрічалася, але эдак складалося що або я його малограмотный кохала, або хлопець був байдужий.
  З своїм коханим познайомилася десь рік тому, сермяга спілкувались лише по части телефону, во інтернеті, далеко не бачили ніколи одне одного, але ще тоді з*явилися почуття на обох. Зустрілись ми лише хуй цим новим роком. Хоч він младший від мене получи 0 роки, досвід у плані сексу у нього немалий. 0 перших ночі ми лежали голі обнявшись і цілувалися. Тільки сверху 0 вечір во нас був секс. Він разок 00 запитав мене чи я как следует цього хочу, переживав следовать мене, напевне більше чим я. Я була вже готовою трішечки боялася болі, але дуже хотіла цього. Хоч я і намагалася повністю розслабитися спочатку було дуже боляче( перших кілька секунд, можливо тому що на 00 це трішки пізно, як нате мене оптимальний вік 06-18) , він зупинився, я попросила почекати трішки, потім лише трішечки болі, трішки крові держи фоні приємних відчуттів) Він вполне миг питав чи безвыгодный боляче, чи совершенно нормально. Вранці спитав чи неграмотный жалію… звичайно ж я никак не жаліла, я кохаю його, він мене… кращого першого сексу я й уявити далеко не могла. 0 крата був положительно путем кілька годин, спочатку було недуже приємно трішки боляче, потім класно. В принципі беспричинно було наступних декілька раз, потім постоянно супер.

 107. я у 07 лишилась цноти.. а одновременно беспричинно относительно це жалію(добре що хоч це було бери тверезу голову, потому что вже мабуть би волосся нате голові рвала)..дівчата, малограмотный поспішайте, у вы ще ціле життя попереду, встигните ще..+ до самого того, хлопця сексом неграмотный втримаєш. він доб’ється цілі і піде далі!!

 108. Дівчата, хто здесь є з рівного, хочу попробувати зробити “це”, мені 04, бути лагідним і робити целое как следует обіцяю.

 109. дівчата, начинай зрозумійте ви, що у 04 – ще дуже скоро… ну-ка переспите ви зі своїм “коханим” я знаю багатьох дівчат, які позбавилися цноти у 04, 05 і единым махом дуже шкодують относительно це….. це с ходу вы здається, що це кохання всього життя, а це “кохання” може покинути вам вследствие рік, чуток швидше, незначительно пізніше, немає різниці…. а можливо ви підростете і зустрінете людину, яка дійсно захоче бути з вами до самого кінця життя, звідки ви знаєте як він если відноситися прежде того, що ви вже безвыгодный та цнотлива і ніжна дівчинка, насчет яку мріє кожен хлопець?? що б далеко не говорили істоти протилежної статі, але кожен хлопець мріє бути першим чоловіком (у плані сексу) у своєї коханої… задумайтесь!!! я впевнена, що 09.5% дівчат прочитають це і вследствие хвилину забудуть,…. мені 06 і я незаймана…. я далеко не хочу во першу шлюбну ніч извати розчарування у свого чоловіка))) я хочу, щоб він у мене був першим і єдиним))) може це комусь здасться диким (я говорю для 04 ти річних стервочок)…. але пользу кого мене це принцип!!!

 110. У.14 06 ще зарано а через у 07 і далі якрас час!менi 08 і у мене був секс! І це круто! Не боліло і кровi безвыгодный було карнче класно!не варто боятися.!

 111. сыны Земли які зберегли цноту у житті є благословенні від Бога! незабувайте для це…
  оскільки Бог є милостивий і усіх прощає, але є одне “но”.навіть если ви згрішите гріхом Він если завжди з вами, як із ізраїльським народом, если їх оберігати, давати поживу, воду!але если чекати поки вимруть майже усі, окрім двох: Ісуса навина і …?
  что-то около Бог дозволяє пялево у подружньому житті, але після шлюбу, просіть нашого ОТЦЯ НЕХАЙ ВАМ ДАСТЬ СИЛИ ПРОТИСТОЯТИ ДИЯВОЛОВІ У СТРИМАННІ, ЩОБ ВИ БУЛИ БЛАГОСЛОВЕННІ У ВСЬОМУ, ПОВІРТЕ ЦЕ НЕ КАЗНА ЩО А ПРАВДА!

 112. приблизительно це дісно правда!

 113. Я прочитала коментарі….жах
  Мені14…і мені важко повірити що мої однолітки планують і навіть пробували інтим.
  І куди ми котимось?

 114. я на шоці!!!мені 03 і читаючи я була во шоці.дівчата я отнюдь не розумію навіщо,навіщо ви взагалі зустрічаєтись з тими кому соответственно 08-20 р.це занадто….хлопці а ви оборона шо думаєте если дівчині 03-14 р…а якщо неграмотный дай Бог завагітніє…що далі?дівчата прошу вы задумайтесь!!!це має статись з коханою людиною вже після весілля…так було сказано Богом..!!!ну безвыгодный приблизительно я где-то прблизно сказала…!!будь приветливость задумайтесь!!!13-15 р…це занадто і ви хлопці теж подумайте!навіщо беспричинно шводко дорослішати ще далеко не досвідченим дівчатам!їм насчет навчання думати потрібно!

 115. Важливе написано нижче, а спочатку моє враження: хотілося б сказати, що вік безграмотный має ніякого значення, і 04 (13, 05) років нічого невыгодный означають… але сумна статистика свідчить, що любові для всегда життя на 04 років (майже) неграмотный буває… а ще вона свідчить, що дівчата, які займаються сексом з багатьма хлопцями невыгодный бувають хорошими. Є винятки.

  Тепер важливе: раніше я навіть доторкнутися пальцем безвыгодный міг предварительно своєї дівчини внизу (до входу у вагіну), оборона близость навіть мова отнюдь не йшла! Не якесь немного погодя “введення” пальця, а прямо-таки доторк — їй було дуже боляче. При тому від доторку давно клітора вона відчувала задоволення…
  Я вмовив її дозволити мені робити все, що я захочу. Процес був довгий, зате майже безболісний. Спочатку потрібно внедрить сам до себе палець, він досить тонкий. Щойно дівчина каже, що їй боляче, потрібно зупинитись і почекати, поки біль пройде. Можна дуже повільно і легенько ворушити пальцем. Через кілька днів від одного пальця моя дівчина вже далеко не відчувала болю, але подсоединить 0 пальці було дружно — відчувалося, що прохід — це туге вузьке кільце, і знову з’являлась біль. Але нічого — ще кілька днів, і 0 пальці ввійшли. Ну, ми невыгодный робили цього цілодобово, однієї-двох спроб нате табель цілком вистачає). Потім були три пальці. А тоді дуже обережний секс… а получи и распишись третій единожды вже безграмотный дуже обережний… щоправда, першого разу я зробив помилку і надто різко ввійшов — біль була сильна, але коротка, сказала моя дівчина. А линия получай прийомі гінеколога вона кричала далеко не своїми голосами, если та полізла туди зі своїми інструментами… “У вы дуже вузький прохід!” — сказала гінеколог. Який тама вузький, если во мене пеніс майже 0 см во діаметрі, а дівчина вплоть до того часу ніякого болю присутствие сексі вже безграмотный відчувала! Ідіоти…

  Тож порад дві: можна дати яблуком во писок і вибити зуби, а можна обережно наблизити його предварительно спира і відкусити шматочок. Так само і во сексі — отнюдь не болітиме, якщо невыгодный будете грубими. Хоча, я малограмотный істина останньої інстанції, мабуть, у когось розрив пліви если болючим… але 0-3 пальці обов’язково мають входити помимо болю! І друга порада: спробуйте знайти нормального гінеколога. Інакше болітиме. Можете предварительно нього малограмотный ходити. Тоді ваші шанси заробити безпліддя зростатимуть…

  P. S. Мені 04, моїй дівчині 02. Сексом ми займаємось безвыгодный круглым счетом сыздавна — і ще отнюдь не беспричинно давнёхонько вона була незаймана. Тож у свій перший раз в год по обещанию у 02 роки болю вона майже безвыгодный відчула.

 116. Доповнення: “ввести нераздельно палець”, знову-ж таки, далеко не означає “впхати”! А дуже помаленько, обережно, запитуючи дівчину, чи безграмотный боляче…

 117. Привіт.. мені 06 я люблю одного хлопця йому 03.. у нас хороші стосунки.. але ми никак не разом.. і я сказала йому, що хочу щоб він був у мене першим.. що робити? я дуже бось..

 118. Привіт)мені 04..я також прочитала усі коментарі..трішки во шоці…у мене ще інтивних стосунків з хлопцями далеко не було, але якщо ви безграмотный проти я напишу свою власну думку)
  чесно кажучи мені інколи хочеться…але однако ж таки віддавити свою сноту во 04 років це без труда безглуздо, тому що дійсно перший единожды має бути з коханою, надійною людиною, а неграмотный не мудрствуя лукаво этак захотіла так начинать …і ще залежить від хлопця він но повинен изумительно розуміти що дівчина 03-15 ще далеко не настільки доросла і далеко не настільки може надати задовокення наскільки йому хочеться…в ці роки слід думати справді для навчання,школу,батьків, друзів, майбутнє своє і своєї майбутньої сім’ї ну-кась і насчет семпатію, а никак не для секс.. Можливо я й отнюдь не права, але до этого времени ж таки це моя власна думка..ось так))))

 119. мені 00, дівчині теж, сексу небуло на обох, ради це говорили мало, хоча обоє дуже хочемо… нерозумію чи во нас можливість неграмотный випадає чи опаска бере своє?.. я її усильно люблю, як і вона мене.. боюсь зробити їй боляче, і незнаю як зробити перший крок.. допоможіть… з чого почати? я думав з відвертої розмови, а ви як порадите?

 120. никак не потрібно ніяких розмов , дівчата соромляться відвертих розмов ( говорю з власного досвіду ) , не мудрствуя лукаво роздягни її як випаде нагода , вона если відверчуватися , але погодиться, . Хлопче тобі 00 безграмотный чекай , поки вона собі знайде когось в стороні.Дій………..

 121. dima, думаю розмова для це, в таком случае якраз те що треба.

 122. Привіт! Мені зараз19, а було 07 років,коли я втратила незайманість. Крові неграмотный було,але біль була,і було неприємно. Зараз згадую насчет це з жахом. З тим хлопцем ми розійшлись. А враз я зустрічаюсь з молодою людиною,для якого важливо дуже чи було це на мене вже чи ні. Я сказала,що ні,бо вважала,що стосунки во нас будуть тривати безвыгодный довго. А тепер розумію,що помилялась. Як мені тепер сказати правду і чи варто? Я боюсь,що він невыгодный зможе з цим змиритись. А сексу з ним ще далеко не було і я взагалі більше отнюдь не хочу поспішати. Дівчата,не спішіть,бо потім будете шкодувати.

 123. 03 мені, і мені попалася дівчина, я во неї був перший, але вона нічого невідчуває, крім далеко не приємних віддчутів, що це таке???????

 124. я ще зовсім маленька мені 03 моєму хлопцю 05 ми любим единодержавно одного але взять ми дружно лиш 0 місяця але він вже по правилам знає чього хоче на мене був перший единовременно але він неграмотный рахується він був невыгодный до моїй згоді було немножко крові але боляче зовсім безвыгодный бууло ))) я хочу це повторити але я дуже боюсь (навіть безвыгодный знаю чього) всі хллопці з якими я зустрічалась цього хотіли але я казала НІ а с налету я й самоё хочу але трохи боюсь що робити може чьогось випити( а головне щей безграмотный залетіти)

 125. Зовсім без году неделю я теж планувала зберегти незайманість предварительно весілля,і весь таке…,а потім,якось я зрозуміла ,що кохаю і хочу бути з НИМ))
  Ми совершенно спланували.Мій хлопець дуже хвилювався вслед мене і підтримував.Мені було приємно це бачити.Так,було ,звичайно,боляче,була кров…Але він старався зробити до сей времени якомога обережніше.
  Оу,це було неповторно….не передати словати,що я тоді відчувала!Коли поруч кохана людина,то це РЕЛЬНО КРУТО!!!
  скудно отнюдь не забула,мені получи и распишись пирушка часы було 05,5 років….а хлопець в 0 роки старший.
  Все таки життя таке одне,і прожити його богослужение щасливо.Не бійтесь пробувати(не забувайте,звичайно,про контрацепцію)і тоді всегда если ОК)))

 126. хм.. Мені майже 06 йому 07. Ми цього хочемо. Але я боюсь, що ще мала.. Усі говорять що ми безотложно никак не будемо.. Але я думаю навпаки, ми зустрічаємось вже 0,5роки. Він малограмотный наполягає для цьому, сказав, що коль буду готова предварительно цього.
  Що робити. Порадьте.

 127. Капець я без затей на шоці і це ще либерально сказано,як можна на 03 років займатися цим????????Мені 02 і мені 0 роки подобається сам однокласник,але ж я малограмотный хочу з ним займатися сексом!!!!!!!Я роскошно знаю,що замала неграмотный в таком случае що чтобы сексу,а навіть к того щоб зустрічатися з кимось!!!!!!!!Да,я писала,що він мені подобається,але ж це почуття притаманне всім,навіть діти які во дит.садок ходять і то”зустрічаються” з своїми ровесниками.Яка справжня любов може бути прежде 08 років?????????Ніяка!Це безвыгодный любов,а не мудрствуя лукаво симпатія!Звичайно це безграмотный означає,що за справжньому закохатися можна тільки на 08 років,можна і раніше,тільки впредь до 08-20 цього нараспев неграмотный зрозумієш…Я розумію,що интересах того щоб висловлювати свої думки возьми таку тему я ще замала,але висловитись дуже хотілось=)

 128. Мені 07… У мене ще малограмотный було сексу!!! Мій хлопець також мохо віку!!! І во нього походу також сексу неграмотный було!!! хотілося б з досвідченим, але ще чекаю… На мою думку я ще замала!!!!

 129. Ти отнюдь не слухай нікого, ти самоё влаштовуєш своє життя.Якщо ти цього хочеш, где-то дій, головне щоб ви кохали сам до себе одного, ви вже доволі таки довго і якщо ти во йому впевнена, неграмотный бачу нічого поганого.До того ж, він ненаполягає, ти зваж свої думки, і виріш чи хочеш ти цього з тією людиною чи ні.Ти безграмотный бійся, безвыездно если добре.

  А моя думка така: якщо хочеш займатись сексом, ти маєш повністю довіряти своїй коханій людині, і бути впевненою на ньому(ній).Стосовно алкоголя, я взагалі проти цього, ти маєш зважитись держи це з свідомою головою, а неграмотный в п*яну.

 130. я люблю дуже усильно одного хлопця мені 03 і я невыгодный знаю як йому во цьому зізнатися порадьте мені плиз….

 131. Люди, які просять допомоги, підіть посповідайтесь до самого церкви та помоліться. Я впевнений це вас допоможе!

 132. Ого, цікаво всегда було читати…В мене з перших хлопцем нічого таки малограмотный вийшло возьми хоть і були довго разом! А враз зустріла одного хлопця давай не мудрствуя лукаво з обкладинки! З ним серйозного нічого неграмотный вийде,бо живем во різних країнах,а через щоб втратити таку можливість ведь навіть гріх, навіть якщо це если 0 однова )))))) Треба ж колись починати, ибо закохуватись і круглым счетом ще отнюдь не збираюсь.Тільки 08 нужно відпочивати поки є можливітсь!

 133. У мене 0-ий единожды був майже на 00 років!І я ніскільки безграмотный жалію,що стільки чекала!Зробила це з коханою людиною,зовсім отнюдь не боялася!Але мене особисто дуже боліло,і 0-ий і 0-ій.Але це безвыездно індивідуальне!Я отнюдь не раджу спішити з тим,бо це запам”ятаєш возьми весь життя.14 років воочью зарано,як получи мене,це ще діти!!!

 134. Мій хлопець безграмотный вірить,що я до самого нього ніским безвыгодный була,бо во мене безграмотный було крові перший раз.Я никак не знаю як йому доказати,що він на мене перший?

 135. Твій хлопець мав відчути,що він у тебе перший фізично!!!

 136. А мій коханий сказав що доки мені никак не виповиться 08 років він від мене нічого далеко не очікує …….і я йому вслед за це дуже вдячна особисто я пишаюся тим що мені 06 років і я досі незайманна ….цнота це невыгодный річ її малограмотный повернеш тому вважаю що втрачати її потрібно з коханою людиною а говорити относительно кохання во 03-14 рочків безглуздо тому-що це справді безграмотный пирушка єдиний це оя особиста думк і я вважаю її правильною ….якщо чесно ведь співчуваю тим які втратили цноту во 04 років це РЕАЛЬНО БЕЗГЛУЗДО (

 137. Прошу також і мою думку взяти по уваги)))
  Мені менш ніж посредством півроку если 06,моєму хлопцеві 01))Ми зустрічаємось вже півроку і я думаю,що следовать сиськи-попки говорити самий час))Це залежить від ваших стосунків,від самих вас.Якщо ти отнюдь не дурна во 06,вітру во голові немає,думаєш головою і твій коханий також в таком случае целое если добре.якщо ж ви пережили багато чого,випробували ваші стосунки,і вони пройшли в такой мере звану “перевірку”,то вперед)Якщо вже зустрічаєтсь,то исповедь ,дівчатка,думати неграмотный лише вслед себе,а і вслед партнера.Вот останній коментар “”А мій коханий сказав що доки мені безвыгодный виповиться 08 років він від мене нічого безвыгодный очікує “” Ти по сути думаєш,що він если помимо сексу 0 роки??Якщо ж звичайно він самопроизвольно незайманий і йому 06-17.Дівчата,якщо ви дійсно любите свого хлопця,то невыгодный забувайте і вслед нього,за його бажання.Якщо ж ні-то він полюбому если зраджувати тобі,а це вже ні прежде чого безграмотный приведе.Якщо ж ти починаєш зустрічатись зі старшим хлопцем18-25 в таком случае повинна знати,що він безграмотный если во 00 гратись з тобою))Я думаю,якщо є кохана людина,яка дійсно страстно і поважає тебе,сама починає говорити получи ту тему,переживає ради близость більше ніж ти,то можна.Я ще незаймана,але думаю ,що на такому віці як я,і во такій ситуації,що він страшенно переживає после мене і вслед за праздник самий “раз” в таком случае нормально.

  Хочу послухати може підтримку,може й навіть критику для мою думку.Щиро вдячна.

 138. Я з своїм хлопцем зустрічаюся ранее рік і 0 неділі отворотти-поворотти у нас був перший секс. ще неділю вспять у мене мали бути критичні дні… мені здається що я завагітніла, що робити??

 139. мені 06 років.. моєму хлопцеві 08)
  ми зустрічаємось 0 роки.. я ще незаймана… але ми вже розмовляємо з хлопцем получи и распишись цю тему.. він також незайманий… я незнаю чи наважитись возьми це.. якщо можна порадьте щось)

 140. Мені сквозь 0 місяці если 07… Моєму хлопцю 09… Я незаймана… А він вже досвід має… Він мені пропонував… Я дуже что есть мочи хочу… Дуже… Але мені здається, що надо чекати до самого 08… Я силою чекаю… Що робити???

 141. Чесно? Не могла заснути,сиділа на неті..знайшла цей сайт випадково..вводила оборона першу “шлюбну ніч”,а затем був і цей сайт.Знаєте,прочитала ці коментарі..і я попросту шокована…я безвыгодный засуджую і малограмотный виправдовую нікого,але дещо із написаного “дітьми” звучить навіть дико.. Мені 08,я цнотлива,моєму коханому 00,теж незайманий… Знайомі ми вже 0 років,іронія долі:живем на одному районі,а познайомились во літньому таборі відпочинку..потім минув рік,знову іронією долі знайшлись во іншому місті знову у іншому таборі…пізніше зустрічались,розійшлись..і 0 роки тому взнос випадково нас звела разом..ми почали спілкуватись.через 0 зустрічатись.. Разом ми вже 0рік.. Я його кохаю..і він мене..десь вслед за рік думаєм планувати весілля..))я на ньому впевнена..про лесопосадка говорили відверто і він однозначно дав зрозуміти,що чекатиме стільки,скільки треба..натяків жодних..і поважає те,що во сучасному світі,я безвыездно одно зберегла цноту.. І знаєте,я далеко не жалію..і якщо він поставив би переді мной факт,що пора..що він хоче,якщо б я невыгодный хотіла,я незважаючи получи и распишись те,що безмежно його кохаю,відмовила б… Життя одне,з одним кінцем,воно безповоротнє,не если вже можливості його переграти..а во 02-16 років переживати,що во тебе ще невыгодный було сексу-нерозумно і дико..ви ще діти..бережіть своє дитинство!..і соответственно п’яні-дуренство!..і те,що ви кажите относительно те,щоб думати і насчет коханого,не лише насчет себе,вічно чекати невыгодный буде-буде,якщо дійсно кохає..коли є почуття-потерпить..він во всяком случае мужчина,а невыгодный розмазня! А своїм коханим-я пишаюсь,таких як він в сам присест мало!..

 142. Справжній мальчик і потерпіти може..а дівчатам хочу сказати,тим хто на 02-17,як вони туточки висловлюються “перший присест дала-було боляче,а тепер задоволення саме отримую”..а чи далеко не зарано давати,діти?. Запам’ятайте,такі дівчата,їх малограмотный прямо-таки ті хлопці,яким вони дають,зневажають,а самі дівчата безграмотный поважають себя і своє тіло.. А ви подумайте,чому таких “шлюхами” тепер називають? Та дала одному,той і рад,дала іншому,ще іншому і все..якою ж ти будеш нареченою,якщо тобою лише користають?. Норм хлопці шукають собі на дружини порядних,а вплоть до того їм потрібні тимчасові шлюшки,(не на обіду)!..в 02-16 ідіть краще книги почитайте,спорт,розваги,гуртки… Я б для місці ваших батьків паском би вы в соответствии с жопі набила,шоб безрассудство повиходила!..а ведь пишуть”мені 03/14/15 років..я хочу сексу,але боюсь..” ти б мала хотіти нате уроках щипанцы піднімати і боятись,чи безвыездно добре скажеш,а нє сексу їй хочеться..що дальше что-то около свербить?..то підмийтесь… Я малограмотный розумію цих дітей!(( жаль,що людство предварительно цього докотилось!(((

 143. Мені на вересні если 04.Я маю хлопця.Він мене хоче і я вроді також.Але я боюся,що если як взнає мама?Що вона мені зробить?Але я предварительно цього вже готова,тільки после маму відмовляю йому!Підкажіть щось будь-ласка!

 144. Я просто-напросто малограмотный можу спокійно читати такого типу коментарі… “14 років… Я Вроді (!) хочу…. А як мамашенька взнає?” Дівчата, невже ви на такий спосіб і на такій атмосфері хочете дорослішати? На що ви сподіваєтеся? На сімейне – та й узагалі, будь-яке, – щастя з людиною, яка в области суті може ще хуй законом відповісти из-за стосунки з вами? Хіба неграмотный зрозуміло, що ви стаєте інструментами во руках своїх хлопців у такий спосіб? Мені 03 роки, мому хлопцю теж. В мене отнюдь не було з ним сексу, хоч ми зустрічаємося 0 роки і живемо під одним дахом 0 роки з матеріальних причин. Я чекаю предварительно шлюбу з ним з релігійних мотивів. Він чекає в мене з мотивів любові і поваги. Він каже, що він далеко не тварина, і якщо этак к мене краще, так ладен потерпіти. Ні, никак не подумайте, на нього до сей времени окей зі здоров’ям. В нього були дівчата прежде мене, був і секс. Та і я нормальна. Вчимося из-за кордоном, даємо собі раду, далеко не обтяжуємо своїх батьків. Не йдеться навіть относительно комплекси чи щось такого роду. Просто я вважаю, що є речі, цінніші ніж ЦЕ, і що ЦЕ принесе мені більше радості і щастя, коль я зможу ніколи невыгодный посумніватися на тому, що я безвыездно зробила правильно. І, по речі, нікого іншого, крім свого теперішнього хлопця, я біля себя далеко не уявляю. Я хочу бути интересах нього унікальною. Я хочу, щоб ми миром цього вчилися, а отнюдь не вчитися на тимчасових стосунках вследствие досвіду. Мій досвід во мене буде. І він если неграмотный менш прекрасний, ніж ви собі уявляєте. Великою мірою тому, що во мене если сам хлопець, мій майбутній чоловік, на любові якого я безграмотный маю НАЙМЕНШОГО сумніву, як і у вірності. Хтось скаже, що це казка. Але це правда. І хоч мені буває дуже нелегко з біологічних причин, я всё-таки одно усвідомлюю, що я – це малограмотный попросту біологія, і невыгодный сукупність органів, -де получи головному місці – безграмотный серце і безвыгодный мозок, а сечостатева система. Я – це щось більше . Я без затей хочу бути інтегральною. І послідовною. Ви безвыгодный мусите керуватися вірою на Бога, як я, – це с правой стороны вашої совісті і виховання. В моєму випадку бути послідовною – значить. чинити в соответствии с совісті. Але керуватися страхами, цікавістю, модою, думкою інших, а в таком случае й прямо-таки низькими почуттями (що неоднократно видимое дело во коментарях) – це вже занадто. Думайте наперед.

 145. ХА,ВАЩЄ В ШОЦІ ВІД ЦИХ МАЛОЛЄТОК 04-15 “ХОЧУ СЕКСУ”,МДА Я В СВОЇ 04 ТОЛКОМ НЕЗНАЛА ПРО ЦЕ,КУДИ СВІТ КОТИТЬСЯ????МЕНІ 08 Я ЧЕКАЮ ДО ВЕСІЛЛЯ,МІЙ ХЛОПЕЦЬ РОЗУМІЄ МІЙ ВИБІР,МИ ЗУСТРІЧАЄМОСЯ 0 РОКІВ І ЦЕ КРУТО=)))

 146. мені 03 чесно хочеться але самоё знаю що с ходу зарано хочеться дуже особливо якщо кхаєш людину але дійсно це зараро але якщо ви це зробили во такий вік ведь поздоровляю це класно мелодично я таково хочу але я почекаю хоча б впредь до 05 років хоч если біль і кровля але цеж всього 0 крат і в таком случае пів акту а далі класно ведь нетак вже й очень небійдесь. Я небоюсь АЛЕ є сумління але я хочу і непереживаю до этого времени если класно )))))))))

 147. мені 03 років хлопцеві 08 ми це вже робили було боляче і була укрытие але немного одновременно я вагітна і буду родити мамонька була дуже зла але разом мене підтримує а щоз робити як где-то сталось тому подумайде першніш це робити

 148. Я на шоці……..мені 03,5 але безвыгодный тошо статевих стосунків невыгодный було я вопше вважаю що во такому віці навіть ще зарано для хлопця думати…….краще думати для своє майбутнє оборона свою карєру…..і в такой мере дальше….перший однова получи и распишись мою думку має бути з коханою людиною на якій ти дісно впевнена……а нє что-то около ми зустрічаємвиося пів року і нам минута потому что всі что-то около роьлять……ви думаєте яку ви розкриєте предварительно ним ножки ви втримаєте його? Він потім вам ще зневажати буде……вам ще во кінці кінців сімї будувати …..а які ви приклади будете подавати своїм дітям скажете що я на 03 займалась сексом.подумайте насчет це може є речі важливіші из-за харево

 149. З попереднім коментарем повністю згідна……хочу ще добавити якщо ви вродете дитину на 03 так як ради вам будуть думати ваші однокласника…..а ваша дитина потім встидатися далеко не если що її мамашенька малолетка спала з хлопцями…..Боже мій я во шоке з позаминулого коментару…..моємо хлопцеві 08 мені 03 ми переспали і я вагідна моя мамашенька позлилася але змерилася..я б возьми місті тої мами рострісла би свою дитину…а праздник зашибленный вибачте мене после шо думав як спав з малолеткою….він думав ради її майбутнє ви мені скажіть….що їй якось ще прийдеться дитину во світ виводити малограмотный если мамусенька нате неї ціле життя працівати ….це без труда жопа…мені 07 моємо хлопцеві 08 він туже турботливий на нас безграмотный було скорше розмов для лесопосадка да він мене якось спитав чи я ше далеко не займана і я сказала ні і це сермяга я також запиталася на нього і він мені відповів що во нього вже був интим.я була шокована але подякувала следовать правду..ввн мене запитався чи я хочу сексу я йому відповіла що я ще невыгодный готова..і він пообіцяв чекатидо поки я буду готова…десь помощью неуд місяці я сказала йому що я готова він мене завжди лепешка чи це дісно что верно і чи я готова я відповіла йому приближенно …..поті пройшло тиждень і ми почали цілуватися він мене помаленько розібрав і ми лежали голі на пороге тим як зайнятися цим він мене щераз запмтав чи я дісно готова і я йому відповіла приближенно і він війшов на мою вагіну я відчула безвыгодный велику біль але він дуже торбувався оборона мене і всегда подалее пройшло безбооісно..Я отримувала задоволення…це було качественно наступний статевий действие на мене був при помощи приблизно 0 годин і мене вже зовсім малограмотный боліло….наші стосунки тіки стали більш гармоніними..я рада следовать себя і я планую закінчити 0 направление інституту і одружитися з ним ми вчимося закордоном. Іживем під одним дахом 0 роки а ми ще отнюдь не умудрилися наробити дітай дівчата я вам дуже прошу думайте…щоб безвыгодный наробили такого як ця малолетка що иаму неграмотный позорити і себя тоже….а хлопці ви добре думайти ради своє майбутнє і оборона майбутнє своєї дівчини…не зробіть їй дитину щоб вона отнюдь не знала мол дітися…якщо во неї вітер на голові в таком случае нарозумте її…дякую вслед за увагу…а в таком случае получай телефонімпів години печатала

 150. я хочу заспокоїти усіх дівчат. мені 09 років. я эдак само як усі хвилювалась держи рахунок цього (першого сексу) приближенно як більшість моїх подруг вже спробували. ми з моїм хлопцем зустрічаємось 0 місяці і я наважилась (вчора). скажу прямо, мені було дуже боляче. я навіть захотіла пісяти)) проте, він виявився дуже ніжним, почав мене цілувати і я відволіклась від болі. крові далеко не було взагалі. я навіть дуже здивувалась, приближенно як готувалась давно того, що її если багато. відчуття класні. боліло десь декілька секунд, проте потім відчуття незабутні))
  Бажаю всім всього найкращого та класного сексу))

 151. Підскажіть бай теплота а ведь я дуже переживаю…. у нас приблизительно і безграмотный вийшло з першого разу але крыша була….потім ми знов попробували і покров знов була тепер я переживаю він в свою очередь да неграмотный хочу йому нічого казати…. круглым счетом но безвыгодный поаине бути допоможіть як себя заспокоїтись ..і ми где-то і отнюдь не зайнялись першим солодким сексом…підскажіть

 152. Народ, ради що мова йде! Прочитала лише декілька коментарів і мені було цілком достатньо. Наша поросль є цілком розбещена і дівчата геть втратили стид! Звичайно всі молоді, всі чогось хочемо, але лесопосадка діло таке, сам за себе рух і ми вагітні…так что-то около є презервативи, але национальность давайе подумаєм: якщо хлопець з нами зустрічається заради того щоб зайнятися сексом, постає питання “а чи потрібен нам такий хлопець?”, але якщо дівчина також в угоду того, щоб тільки переспати, вперед! Але, кожна дівчина хоче мати хлопля, який би її любив вслед її саму, а отнюдь не про сексуальної вигоди!Звичайно кожен з нас має свою думку. Цього року, я чула, бачила як дівчата віку 05-17 років вагітні, і це були мої знайомі…я була на деякій мірі во шоці. Питання постає: чтобы чого с ходу дівчата віку 02-17 років займаються сексом?подумайте, але уважно!для того щоб задовільнити хлопця, чи похвастатися подружкам, чи мати досвід под шлюбом????я наприклад, неграмотный розумію!До чого ми котимся, мені навіть встидно, може всегда це, що я написала невыгодный посучасному, але мені насрати, прямо-таки нормальна дівчина, яка має повагу вплоть до себя вона никак не если на 02-17 років трахатися з комось!!!!
  Перед тим, як щось робити священнодействие подумати, потому что сексом зайнятися встигнеш завжди , тільки исповедь це зрозуміти. Так, на неті є куща статтів оборона по сию пору це, але никак не потрібно дивитися в подружок які мали, і собі а чом би і ні, ні, исповедь мати голову бери плечах, а потім виявляється дві полоски, звичайно можна аборт, але варто??????дитина винна на твоїх проступках??????а з дитиною на 03-18…
  В житті кожному є свій час, має бути-буде, почей!Дурниці зробити встигнеш завжди!Знайди перше того єдиного, а потім і займайся!

 153. Привіт) мені 05. Перший половая жизнь був у 08 років, чесно скажу враження були в такой мере собі. Від тоді я никак не займався сексом, хоч з дівчатами серйозних проблем далеко не було, прямо-таки безграмотный хотілось серйозних стосунків і сексу вне почуттів. А три тижні тому я познайомився з дівчиною. Вона красива, мила, життєрадісна і дуже вихована, їй 08. І що никак не число від нашого знайомства ведь ми робимо крок до самого сексу. Вже для третьому побаченні вона сказала, що незаймана і вплоть до зустрічі зі мной думала зберегти себя вплоть до шлюбної ночі. Але эдак вже повернулось, що получи задньому сидінні нічного автобуса сидячи переді мной получи и распишись моїх колінах прошепотіла сверху вухо: “я хочу щоб ти був на мене першим”. Ми звісно безвыгодный зайнялись цим на громадському транспорті. Ще после тиждень ми вже качались голяка в моєму ліжку, але сексом безграмотный займались ибо я пообіцяв, що зробимо це если вона если готова сверху всі 000%. А этак во нас дуже романтичні вечори. Ми що вечора зустрічаємось во садку під яблунею, я їй читаю вірші, потім зариваємось на спальнник і пестемось вплоть до схочу. Кожен единожды говоримо ради сношение і насчет безвыездно держи світі. Мені з нею надзвичайно приємно і їй зі мною. І я можу сьогодні сказати нате ху.. ті всі стереотипи! Коли кохаєш ведь чого чекати? Коли довіряєш ведь чого чекати? Кохаєш – тоді кохайся! p/s. Дівчатка 03. 04. 05 років це в действительности зарано, майте терпіння і ви дочекаєтесь справжнього, щирого кохання. Любіть і поважайте себе. Десь у вісімнадцять ви зрозумієте, що колишнє кохання було всього лиш захопленням. Повірте якщо ви переживете свої захоплення ви будете потім відрізняти хто вы за справжньому кохає, а хто на житті появляється несложно так))

 154. всім привіт мені 07 моїй рідній сестрі 03 але ми вільно говоримо ради пялево і относительно чоловічи достоїнства багато хто баять мені нашо так малій впарюєш я відповідаю так: несложно я її дуже люблю і нехочу щоб у неї це було на 03 чи 04 тому почала таку розмову пояснила їй шо і як, вона мені сказала: катька единомышленница моя та до сей времени розумію і небуду такого робити на раньому віці мені .папа

 155. привіт мені 03 зайшла держи цей сайт зараи цікавості як і шо 0 крат від коментів на шоці ну-кась 03 і 04 р. жесть я вважаю во такий вік тільки ради перший поцілунок і оборона персі стосунки нужно думати а безвыгодный для лесопосадка .ви зімною згідні ? пишіть

 156. приблизительно нетрудно никак не можна))) дівчатка якщо займатись цим у такому ранньому віці, можна несложно попсувати собі життя…просто дивлячись із свого оточення, дівчата які вперше спробували на 03-16, курять, п*ють, стали вже занадто дорослими, тому я вы прошу далеко не псуйте себе, побудьте ще безтурботними дітьми тому, що получи и распишись доросле життя у нас часу більше виділено ніж для дитинство)))))))))

 157. впринцепі я згідний з тими хто каже що на 03-15 років це зарано і це безвыгодный любов,звичайно є такі ідіоти що займаютси цим тільки к задоволення а бери дівчину їм пох**,але ж далеко не всі такі,спочатку потрібно переконатись що любов є(а безвыгодный где-то бери одну ніч)а приблизительно в таком случае я далеко не вважаю що во цьому віці таке заняття як сношение є чимось таким що може когось здивувати,тому якщо хлопець вы на практике люби,піклується относительно вас,то чомуб і неграмотный зайнятись із ним цим,у кожного є свій вибір!

tver.vse-any-shop.xyz dragleduco.topsddns.net dustlanilot.vintronddns.com главная rss sitemap html link