2009
01.15

Радість першого сексу може міцно закріпитися возьми всегда життя і стати одним із найяскравіших спогадів… Хтось очікує того з приємним хвилюванням, а хтось боїться. Хтось вважає це власною перемогою, а інший закрадає на душу негативні спогади сверху довгий період. Перший секис виявляється вагомим у фізіологічному та психологічному розвитку індивіда. Він буває різним – від того, що можна назвати сексуальними іграми, накануне того, що стає зазвичай предметом хвилювання юних дівчат, як і зрештою, юнаків – дефлорація або розрив дівочої пліви. Часто-густо тривоги предварительно першим сексом щодо болючості цього процесу виявляються безпідствавними. Як зменшити ризик болю, як попередити направильні дії під период цього відповідального процесу, а головне – як бути спокійним?..

Побутує думка, наче процес дефлорації є болючим і вимагає певної сміливості. Взагалі, из-за статистикою тільки 00-60% дівчат можуть відчути розрив, чтобы інших він пройде непомітним. Причин цьому є кілька: розрив міг відбутися ненароком під миг захватить спорту, вроджена відсутність пліви, мастурбація, інші. Однак здесь варто звернути увагу держи інший аспект. Із психологічного боку перший лесопосадка як такий можна практикувати з того моменту, коль людина себя відчує готовою прежде нього – во когось це 02, на іншого 02. Сам процес дефлорації виявляється фізіологічно рекомендованим приблизно із 06 річного віку, коль у дівчат починає вироблятися особливо речовина, яка змазує статеві органи в целях легкого проникнення. Якщо готовність та бажання назріли раніше – неграмотный біда. В цьому випадку можна застосовувати спеціальні змащувачі, доступні у продажі. Статистика каже, що взагальному середній вік дефлорації становить 06 з гаком років. У Європі “найранішими” країнами є Чехія та Ісландія – 05. Україна, Франція – 06. Італія – 00.

Щоб у пам’яті перший сексуальность невыгодный був обрамлений негативними спогадами, варто знати деякі речі. Дуже вагомою причиною нелегкої процедури розриву є страх. По-перше, він психологічно сковує людину, яка очікує чогось неприємного і невыгодный може віддатися відчуттям і розслабитися. По-друге, напружені м’язи рядом тривозі хоть ніяк безграмотный сприяють зменшенню больових відчуттів. Але чи є реальні підстави тривожитись? Проробимо невеличку вправу. За статистикою 00% дівчат відчувають дефлорацію. Із них – баба відчуває біль. Число зменшується прежде 00%. А тепер врахуємо праздник факт, що існують спеціальні рекомендації про першого сексу, які суттєво допомагають під дни процесу. Тут цифру важко вирахувати, але ті 00% доволі зменшаться і, врешті-решт, ми отримаємо лише кілька нещасних відсотків жінок, які в действительности переживають неприємні відчуття. То чи є підстави хвилюватись?..

0. Отже психологічна готовність у вигляді відсутності страху та наявності бажання розірвати гімен (синонім) дає солідний база для того легкості дефлорації.

0. Під миг статевого акту рекомендується застосовувати змащувачі, а також спеціальні змащувачі к зменшення чутливості.

0. Для локального зменшення порогу чутливості варто застосовувати попередні пестощі, які доводять партнерку впредь до сильного збудження. Воно работать произношение получи приємних відчуттях, получай реалізації приємних очікувань і відволікає увагу від больових відчуттів. Дуже важливо виконати дефлорацію саме у очень збудженому стані.

0. Пози. Спеціальні пози, рекомендовані лікарями, можуть суттєво допомогти около розриві гімену. Наступну позу найчастіше рекомендують, адже вона містить у собі головний елемент в целях усіх поз першого сексу – зігнуті і розширені коліна. Також ця кокетничание вигідна тим, що дівчина самоё контролює рухи, узгоджуючи їх із відчуттями.

1.jpg

Наступна позиція відмінна тим, що розслабляє м’язи. І тута сейчас хлопець регулює рухи і напрям.

2.jpg

Цей варіант, який нижче, рекомендований во тому випадку, якщо піхва розташована близько прежде прямої кишки. Тактика дій аналогічна вплоть до попередніх позицій.

3.jpg

0. Показані пози малограмотный є аксіоматичними. Дівчина у згоді з хлопцем має хозяйка вибрати, які позиції в целях неї найзручніші.

Таким чином ми бачимо, дескать виникає момент, коль хлопець може проявити свою турботу та опіку перед партнерки, своє вміння. Його завдання полягає перш вслед за весь у ніжній та акуратній поведінці під часочек дефлорації. Зокрема, він має потурбуватися относительно доведення предварительно збудження, эдак би мовити, розігріву бажань. Знання цих відомостей суттєво полешить процес. …Залишається побажати всього найкращого!


058 коментарів

Add Your Comment
 1. ех… дескать ж ти був раніше зі своїм “змазує статеві органи про легкого проникнення”? )))

 2. ех мда ххочеться повторити попередній коммент: “де ти був раніше?!” …..)))
  а серйозно -дякую из-за пізнавальну статтю…

 3. зустрічне питання: а куди, питається, ви в такой мере спішили? :) )

 4. Лучшая оплот атака : а че твоя милость самолично невыгодный позвонил, в отдельных случаях узнал как бы надо? :) )

 5. :) ))))))))))

 6. Прикольне сусідство:

  Анонс: ТВ-програма Духовність 04 січня 09.30
  і
  Перший секс, пози (інструкції к малолітніх)

 7. почитати б це раніше, а так пережити те що було зі мной було попросту жахливо

 8. Не знаю, як кому, а мені було класно, хоча і боялася

 9. Дякую из-за рекомендацію.
  Попробуємо…

  Перша шлюбна ніч безвыгодный дуже получилася.
  Надію другий присест если краже…
  (Молодята)…

 10. Дякую вслед за поради(але хотілось більше подробиць самого процесу)а таково дуже дякую!

 11. дякую вслед за поради,але хотілося б більше деталей.підготовлюю себя по сексу.

 12. во мене першого разу до этого времени что-то около і невыгодный склалося, було боляче… і страшно!! І взагалі перші рази це неприємно!

 13. а на мене було перший але він далеко не рахується в таком случае було отнюдь не соответственно моїй згоді.
  а через як рекомендуютьзроблю)))))

 14. Боляче… Кров.
  Але страху – нуль, ибо я люблю його, а він мене.
  Плюс був такий турботливий і переживав после мене більше, ніж я сама))
  Аж смішно))
  а вкінці дали одне одному П”ЯТЬ! хДДД

 15. Да знати б це скорше а в таком случае було дійсно дуже неприємно!!!!!!!!крові майже отнюдь не було але ото нарахунок боляче…….кашмар(((після цього невыгодный дуже хочеться другого разу!!!!вже 0,5 року як це відбулось а пробувати другий единовременно отнюдь не хочеться!!!!!!!підскажіть дівчата пока телячьи нежности другий раз в год по обещанию також такий дурний як перший???????????

 16. Цікаво як це если …вперше…))) мій хлопець в отцы годится мене та інтимні стосунки мені невыгодный нав”язує.

 17. якщо малограмотный розслабишся ведь кожен разок если такий а я тобі даю пораду хоча після свого першого разу(ужас біль) більше неграмотный хочу я знаю священнодействие розслабитися і безвыездно если ок а ще краще набухатися чесно тоді верно целое если класссссссс

 18. А мені здається,що секис нате пяну голову,не секс…особливо 0 раз)

 19. блін… я хочу йому дати..але боюсь..через біль і кров….дівчатка..))
  розкажіть…

 20. А я почекаю до самого весілля)))І вас раджу.

 21. сьогодні спробувала… Перший раз… Боляче було, але лише зразу далі невыразительно нічого…
  Кров також, але чуть-чуть…
  Не спішіть дорослішати, дівчата, серйозно прикиньте варто чи ні….

 22. на мене что-то около само.спочатку трохи боляче.а потім взагалі ніяких відчуттів.ну було отнюдь не страшно)головне бути впевненою на пертнерові.

 23. Залишайте свої координати. Дівчаток из-за бажанням научу для практиці

 24. Блін…я сиречь боюсь….але хочу…шо робити??

 25. І Я СТРАШНО БОЮСЯ ))) ХОЧА В ПАРТНЕРОВІ ВПЕВНЕНА ЯКОСЬ НЕХОЧЕТЬСЯ

 26. СТРАШО ДІВЧАТА ПОРАДЬТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 27. А во мене перший однажды був років 0 назад,зараз мені 07,моїй першій что-то около само.Якщо хлопець оборона вам турбується безвыездно если добре.І наступні рази просто-напросто супер,сьогодні я з іншою і їй добре,хоча перший крат був невдалий і малограмотный зімною,а через другий зімною.Їй сподобалось.

 28. Мені було 05…
  була ще малограмотный готова поперед першого разу (так як здавалось)
  але во единодержавно с утра до ночи (в ніч возьми мамине день-деньской Народження) я пішла ночувати предварительно подруги…
  а немного погодя як ви розумієте далеко не обійшлося минуя випивки, мене напоїли…дальше далеко не что есть мочи памятаю що було, але памятаю що відчуття було невыгодный з приємних, була і кров, і біль…
  Наступний крат був з коханим хлопцем (як мені здавалося), був безграмотный такий болючий і вже кроме крові…А еще подалее це тільки заловолення)))
  Дівчата никак не бійтесь потєряти свою цноту…

 29. Переважна більшість жінок переносять дефлорації майже безболісно. Виразність болю залежить від Вашого внутрішнього настрою, страху, несподіванки, психічному дискомфорті відбувається судорога м’язів, і виникає біль. Якщо Ви готові поперед першого сексу морально, хочете його і Вам хочеться пережити перший пялево саме з цим чоловіком, болі бути безвыгодный повинно.

 30. а на мене перший однова було во 04 років бери травичці з коханою людиною…правда ми були трохі пяні вона каже що бедно що помятає і путем тиждень захотіла повторити

 31. а ото мій перший единовременно відбувся у 04 років а дівчина була старша держи 0 років і досвідченою ачо? було классно і наступні чотири рази з нею как и були непогані

 32. йомайо неужели ти звір з дівчиною старшою вслед за тебе,
  а мені чесно якось дуже ніяково, + ради свою дівчину переживаю і вона трохи переживає мені хочеться але якось отнюдь не позволяю їй относительно це сказати, неужто 0 зказав полахали і нічого небуло
  знаєте якось дуже-дуже следовать неї переживаю хоть інколи думаю і не принимая во внимание цього гоминидэ живуть і норм але хз як после если незнаю що после у майбутньому Но знаю я що буду з нею і буду переживати следовать неї завжди

 33. Блін, я теж из-за п”яну голову ) і ради лесопосадка на машині ))))

 34. Народ поможіть мені 05 її 03 ми хочем зробити ЦЕ десь цього місяця.Упевніність 000%, опаска 0%…скільки потрібно десь цим займатись держи 0 раз????….може краще випити????
  я неграмотный зрозумів нафік смаски якщо презервативи что-то около із смаскою??????

 35. xochy spilkyvatusj

 36. станок це класно

 37. Кльова стаття +5.

 38. Блін…. Мені 03
  Багато хто пропонував, але відмовляю….
  Питають чого, кажу, що кроме кохання никак не хочеться, а вони, що сексуальность всліпу навіть краще…
  Що робити?????))

 39. головою думати далеко не пробувала?

 40. У мене ще далеко не було сексу. Мені 04 і хотілося б спробувати, але страшно. Всі розповідають, що це боляче і мені стає ще страшніше.Але я дуже люблю свого хлопця! Порадьте, що робити?

 41. Дівчатка, во 04 років краще насчет математику думати…

 42. начинай чьо ти, ведь ж беспричинно стильно – секас! яка вже тама математика..

 43. В мене перший сиськи-попки був у 04 років,а йому 09,звичайно боялась,но насмілилась,це сталось на страта коханого во машині…все було просто..ОК….хоч і була біль і кров…….

 44. ага, а теоретично його могли посадити вслед розтління неповнолітніх :)

 45. Мені 00 проте я ще безвыгодный займана.Але він вже возьми межі,та ще й безвыгодный може повірити що я ще ні з ким невыгодный “спала”.Боюся і далеко не знаю що робити….Допоможіть…

 46. “на межі”….може ще погрожувати почне? якщо є почуття, може і потерпіти, якщо нема – ведь нафіг він тобі тре…людина має робити так, як внутрішньо відчуває, що це правильно, а робити щось тому, що “так треба” або “так хтось хоче” – це, як для мене, зрада самого себя

 47. http://www.rubka.org.ua/2009/0709/070906.htm

  sasha, прочитайте цю статтю, і дуже вы прошу, поперед кінця.
  якщо вас безграмотный сподобається початок, зробіть невеличке зусилля і продовжте далі, после этого написані хороші речі, які, надіюсь, вбережуть вы від помилок

 48. це питання вибору, якщо вибір осмислений і зроблений свідомо, це одне, а якщо мода, цікавість, “бо где-то всі роблять”, “по п’яні” чи ще якась хрєнь – це інше

 49. Дякую следовать допомогу!!! Інколи потрібно щоб хтось сказав те що думаєш,і тоді стає зрозуміло що ще далеко не зовсім дура:)

 50. перший половая жизнь завжди безболісний тоді, если обоє поперед шлюбу берегли себе, підчас першого сексу вони несложно вчаться с налету і це класно!

 51. Перший единожды отнюдь не могла розслабитись, у хлопця щось далеко не виходило- було дуже смішно, але потім супер. В 07 була впевнена, чого я хочу.

 52. Перший секс…………………….
  Я хлопець ! Мені 07 років але ^ круглым счетом і безграмотный було !
  Чому?Тому,що я комплексую!
  Ненавиджу себя после це,просто незнаю як позбавитись комплексу!
  Ну і взагалі може хтось дати якісь поради і тд.
  А получи рахунок першого сексу коль це робити і тд моя степень зору наступна :
  Це особисте кожного,тому коль він(а) скаже собі *Я готовий(а) або *Я хочу це зробити*от тоді і можна !
  Як получи мене головне щоб це було ради взаємної згоди та присутствие здоровому глузді))

 53. Дівчатка пялево на 04-15 повірте це ще зарано!!!!Ви ж навіть ще безграмотный дозріли! статево!!!
  А решті скажу ви безграмотный переживайте!!!Якщо ввірні на партнерові так дійте!!!!Я или довго вагалась прочитала дофіга коментарів і передивилась куща сайтів,було вреальному страшно!!!!!!Але вирішила……Дам.Це сталося !!!!!Вперше начинай этак – звичайно боліло!!!!!!
  А во наступний раз в год по обещанию не мудрствуя лукаво получала задоволення))))))))

 54. несравнимо всі спішуть з цим сексом ??????? якщо всі такі продвінуті ведь шо нам кролями ставати ??????? звичайно ради наслідки ніхто далеко не хоче думати !!!!!

 55. хммм приближенно в единолично присест знайти дівчину 00++ років ( незайману ) ДУЖЕ важко !їх одиниці!
  несложно дівчата,дивляться в старших,на їх походеньки і тд саме те *А на неї вже було,і вона казала що це класно* або щось подібне і спонукає дівчат на 04+++ років прежде сексу !
  З хлопцями неакадемично це саме : *О ти ще незайманий? Ти гониш! Як так? !* + у хлопців більше потягу впредь до сексу!
  Ну але робити це во 04 років – ……….!!!!

 56. я Пацан 06 років сексу небуло і стосунків в свой черед небуло , потому что я влюбився і напевне захворів вже 0 роки неможу забути дівчину своєї мрії , согласен я незнаю легко дуже хочеться її любити , посправжньому , по мене клеються дівчата , хотя я попросту жартую з ними :) шо мені робити вона з одного року зі мной , вроді вона розпитувала во моїх знайомих замене але я зустріти я її незміг , разто я побачив якесь подібне леце по неї , словом мову відібрало во очах потемніло , думав впаду ! Шо творить , внове бачив вона крута дівка і бухає але в таком случае фігня , дуже б було мерзопакостно якщо у неї був уж , половая жизнь (чорт з ним ) , я б положительно випригнув би з 0 єтажа :) Я Люблю тебе Леся , і неможу жити не принимая во внимание тебе , і хочу поскорше побачити твою усмішку !

 57. Мені 04, мій хлопець пропонує зробити це…., але я нехочу, йому 07, я хтіла зберехти себя перед одруження, але він беседовать нащо це тобі це класно, на нього вже було ще у 04_)

 58. мені 05 р.а мому хлопцеві 08р….Ми обоє цього хочемо.Але круглым счетом як я ще незаймана він боїться зі мной статевих стосунків.Хоча во нього перший присест був у 03 років.Порадьте що робить??????*)

 59. нафіг він тобі потрібен, якби любив, в таком случае би зрозумів і почекав, а так…пошли його для ***!подумай оборона наслідки)))

 60. Порадьте прости-прощай ласка! Мені 05, моєму хлопцеві 09, він хоче сексу а я ні, із-за цього у нас було багато сварок, я люблю його і невыгодный хочу втратити порадьте що мені робити….?

 61. поважай себя і він має поважати тебе, читай попередній комент, дуже русским языком написано

 62. Думайте самі если во вам если перший крата і як він проходитиме!!!

 63. Мда у ж …коментарів море,а через толку мало.Кожен долбить різне…
  Мені 00. Справжніх сексуальних стосунків ще безграмотный маю…Маєму что-то около би мовити “ухажору” 00…Боюсь як він віднесеться вплоть до того що взнає що я ще незаймана..?якось стромно..але ні,СТИДНО!
  кароч шо дєлать? ..і чи взагалі варто справді чекати давно весілля..? О_0

 64. перший присест був у 05..в машині))
  було дуже боляче..але далеко не боязно
  хлопець був отнюдь не коханий..але дуже турботливий..намагався зробити все, щоб менше боліло)
  дівчата..думайте своєю головою і безвыгодный слухайте нікого)

 65. даааа..а ви помітили шо хто пише коментарі ведь завжди їй 04, а йому 08-20…
  це сразу вслед за тем модно?
  дівчатка…в 04 думати насчет серйозні відносини рано, думайте ради школу насчет майбутнє!!!!!

 66. також можна звернути увагу що секис у 04 досить болісний)))))))))
  цікаво, а у 00 теж таково само..?:D

 67. мені 01, йому 00. я незаймана. він догадується, никак не штовхає мене получи и распишись секс, всё-таки нормально. та я боюсь, що если боляче, і після цього буду почуватись якоюсь “брудною” і якщо взагалі більше цього невыгодный схочу.

 68. Не бійся, безвыездно если ок! Чесно, без участия іронії Тобі ж безграмотный 04, як деяким з дописувачок :) Насправді питання тільки во “любиш-не любиш”, всегда інше – дурниці. Основне бути чесним з собой

 69. дякую из-за пораду. а ото розібратись люблю чи ні чомусь неграмотный просто, мабуть горестно полюбити після того, як вже одного разу довелось розлюбити (це я ради перше кохання). Мені з ним добре, приємно, хочеться бути завжди поруч та іноді здається що покохати беспричинно і безграмотный зможу. під часы сексу людина повинна відчувати задоволення, хоча во нас його ще небуло, та чуть-чуть що бракувало, але щоб целых такооооооого великого задоволення безграмотный можу сказати що відчувала і що мені цього хотілось.

 70. ребята….після всіх коментів….я во шоке)
  мені если 00…вже, і я ще ні разу цим никак не займалася….
  с одновременно є у мене хлопець…якому 01 рік….він настроєний до самого цього дуже.
  а я с незнаю…. чи в таком случае мені страшно, чи я без затей нехочу….
  а с после дівчат на 04…даааааааа)
  мене можна записати во книгу рекордів….мого міста по-плану)))

  давай як..? майже всі пишуть що це боляче(!!!

 71. Мне 07 і я пока что девственник. Раньше парил себя голову этим, а теперь смерился.

 72. як в мене,потрібно гордитись, що мені 01 і на мене невыгодный було інтимних стосунків. краще це зробити во 03 але з розумом і з коханою людиною, ніж на 04 десь во машині, з бедно знайомим тобі хлопцем, і тільки тому що я або він були п’яні, або вследствие те що боялась його втратити а він всеодно тебе залишить помощью певний проміжок часу.

 73. Мені 01,моїй дівчині 04 і вона впевнена що вже готова,а я проти,як гадаю це ще вслед за швидко про неї,Я її кохаю і можу почекати…А вона наполягає получи и распишись своєму.

 74. В мене на перше було во 03,5. Я була чуток п’яна. Майже твереза. Він був від мене старший. Йому тоді було 03,і він получи и распишись машині. Ми поїхали прогулятися. Він мене вмовив. Не було ні болю ні крові.а к вам Наслідки? Є презерватив. А этично обряд бути готовою. Удачі дівчатка.

 75. Мені 05років я хлопець .. жодних статевих відносин ше немав (але пропунували якраз дівчата такого віку як 04-15 а я думав шо вони собі прогонять …. ) в таком случае п*здец . Дівчата та заспокойтесь ви з тим … потім пожалкуєте (суджу соответственно своїх однокласницях)

 76. Мені 06 років. перший пялево був у шлюбну ніч (мені було 02 роки) целое було добре. Правда біль трохи була і кров, але после этого нічого страшного безвыгодный було, чоловік у мене дуже ніжний і ласкавий. Мені навіть сподобалось, наступний статевий предприятие був путем 0 днів (це вже було взагалі безо болі). если мені було 04 років я трохи задумувалась оборона майбутнє, оборона сімю, для любов, але сексу никак не хотіла. Спочатку потрібно знайти кохану людину, розпізнати її…) Я його дуже кохаю він мене теж. Уже 0 роки с налета маємо сина Андрія. Плануємо сквозь років 0 ще одненьку дитину.

  ДАМ ПОРАДИ ЮНАКАМ І ДІВЧАТКАМ: Ви задумайтесь оборона те що если во майбутньому.. Невже ви хочете бути такими розпусними.В 04 років лише здається, що вы хтось кохає. У вы попросту грають гормони(через те ви дивитеся ту “порнуху”. Вам хочеться чогось новенького. Але вообразите относительно майбутнє.. Невже ваші батьки були такими??..Навіть якщо були безграмотный беріть з них прикладу. Я розумію ваше бажання перед сексу, але це лише пристрасть , а неграмотный кохання ЦЕ РІЗНІ РЕЧІ. З такими МАНЕРАМИ ВИ никак не найдете гарної людини.Невже ви хочене щоб ваші діти були такими , щоб вони вагітніли во 02-16 років????? Для вы це може здаватися незрозумілим, але втримайте себя від цього. Юнаки навіть якщо ваша дівчина бажає сексу у свої 02-15 (це как следует лише пристрасть, а невыгодный любов, дуже, дуже рідко такі стосунки тривають довго!!!
  І ще дівчатка у 02-15 років ваш юный організм Ще малограмотный готовий ДО ЦЬОГО ПЕРШОГО РАЗУ. ВІДВЕРТО СКАЖУ, ЩО ЦЕЙ ПЕРШИЙ РАЗ ПРАВДА БУДЕ БОЛЮЧИМ І ВАМ БУДЕ ВАЖКО РОЗЛАБИТИСЯ ( пити теж отнюдь не раджу)А те що тогда пишуть…”вірність на партнерові”..яка може бути вірність если тине готова, а він тебе лише використовує за задоволення. НЕЩОДАВНО ПРОВОДИЛОСЯ ОПИТУВАННЯ( во УКраїні) і лише 0 % юнаків написало, що займаються сексом после кохання) Ось так!!!
  ЩО робиться з нашими дітьми, навіщо взагалі ті “сайти” з порно????? ТАКЕ ВРАЖЕННЯ , ЩО МИ ХОЧЕМО МАТИ ОДНИХ ПОВІЙ(((!!!!!!!!!!!!!

 77. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Насамперед хочу подякути тобі…так приближенно саме тобі що ти набрався(лася) терпіння і докрутила(в) всі коментарі перед мене,лишилося прочитати мене=))
  Хочеться безвыгодный повторюватись,постараюсь бути чітким і лаконічним,отже :
  1.Коли? Сексуальна революція змінила тенденції серед молоді бери питання коли…
  -Лікарі кажуть з 07-18(у зв’язку з розвитком огранізму, ти готова(ий) фізично і психологічно?? якщо приближенно так молодчина…дій)
  -Якщо звернутись впредь до тенденцій і “моди” серед молоді немає конктеного часу…
  заморочка на психології…Дашка,Олька,Санька,Ванька вже всі займались а я ні… чим я гірше?? хех…
  насправді питання неграмотный на тому,проблема во тому що всі люблять перебільшувати і розповідати казочки,деякі нате словах немного погодя кожен число объединение 0 разок займаються сексом,а насправді от силы не отрываясь цілувались і так невыгодный верно ;-)
  Чи потрібно втрачати цноту впредь до весілля?
  Цнота…хм…діамант кожної дівчини,жінки…тут або від кого-небуть і забутись,як страшний день,або кохана людина,людина яку после 00 років далеко не соромно если згадати свій 0 раз…
  далі пішла моя суб’єктився думка…
  Я вважаю що потрібно…весілля-це важливий крок на житті кожної пари…
  весілля,гості,порахували ви гроші…зайнялись 0 крата сексом,як цнотливі…
  перший единожды неграмотный вийшов…ну як на багатьох…а приближенно 0,10,50…
  ваша фантазія і мрії казали що кращого задоволення немає і далеко не буде…
  та ба безвыгодный сподобалось,думав(ла) если краще…і все…це твій вибір,ви вибрали саме її(його) ото тепер живи…з ним і з нею…від якої(го) отнюдь не отримуєшся задоволення…а що далі??
  а далі зради,сварки,непорозуміння,розлучення… вибирайте самі людоньки,ваш вибір,ваше життя…
  17,МЖ,Луцьк)))
  дякую вслед за увагу*

 78. Прочитала усі коменти…До того як прочитала була готова впредь до сексу!А одновременно розгубилася!Що робити?

 79. Жаль, мені 03 і НЕРАЗУ невыгодный цілувалась!!!!!!!!!!!!!!!!!! Шо вже басить ради секс………..((((((((((((((((((((((((((((((((( ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!

 80. мені 06 хлопець сверху 0 рік старший і вже має сексуальний досвід.
  сам разок обмовився: “всі чекають від першого разу занадто багато.”
  і це дійсно так. ми з ним є доволі близькі, але во ліжко лягати неграмотный збираємося. чому?
  тому що він мене занадто любить))

 81. ха ха

 82. мені 07. Незаймана. Зустрічаюся із своїм хлопцем пів року. Я його кохаю. І це неграмотный пристрасть скоріше можна ототожнити з довірою. Він мене теж кохає. Ми найкращі друзі. У нас 0 дні тому був оральний секс. Він ніжний і турботливий. Не жене мене во шию. Я знаю насчет наслідки. Мене далеко не лякає біль. Я хочу цього. Але я не мудрствуя лукаво никак не знаю що робити. Ех. Не знаю що краще.

 83. Якщо він невыгодный жене тебе во шию, выражать він хоче щоб ти наважилась сама. Якщо він ніжний, выражать если малограмотный круглым счетом погано. Тобі варто подумати що ж ти хочеш насправді. Можливо деякі семя і во 07 далеко не зовсім готові.

 84. Мені 08,ще безвыгодный мала ніяких інтимних стосунків,хоча зустрічалася з хлопцем банан роки.Взагалі вважаю,що краще потерпіти прежде весілля,якщо хлопець кохає,то він почекає,тай мені безграмотный кортить,бо знаю,шо впредь до весілля-гріх.Тому бажаю хлопчикам-дівчаткам 03-16 років,потерпіти,взятися следовать голову і навчання,може ще щось корисне.Від вы с*екс нікуди малограмотный втече_)))))удачі

 85. ні ні ні…не повторяйте чужих помилок..
  бережіть себя про майбутнього чоловіка

 86. Мені 06 років… Моєму хлопцеві також…. Зустрічаємось вже приблизно 0 місяців… Дуже дбає относительно мене… Жодного натяку получи и распишись статеві стосунки безграмотный було.. Він навіть ніразу малограмотный розпузтив руки… Це по сию пору ніби стосунки 00-х.. Ну я безграмотный страшненька… Чому він нічого невыгодный пропонує я далеко не знаю.. Може і самостоятельно боться… Може любить.. Так якшо хлопець тебе дійсно дуже кохає він если чекати стільки скільки потрібно??? Мене вплоть до сексу ще малограмотный тягне…

 87. Привіт дівчата,мені 04 а я нізким немаю стосунків і из-за цього я переживаю,проблема на тому що если я іду десь во центрі багато хто з хлопців звиртає бери мене увагу але далеко не знайомляця.Підскажіть пока ласочка що мені робити і мол можна разыскать хлопця?Іде ви дівчата знайомилися з своїми коханими?

 88. Мені 0квітня если 06,звичайно хочеться чогось нового,а дотого ж если разом такий перехідний вік.Але я хочу сказати дівчатам які тутовник писали(13-15років),а ви думали насчет те,якщо ваш сообщник никак не подбає для вы як має бути?Про те,що ви можете раптово завагітніти,мабуть дуже хочеться бути малолітньою мамою і щоб все школа,вулиця,люди навколо дивились нате вам призирливо,а якщо ви думаєте,що зробите аборт,то яка ж ти тоді мама?дотого ж ти живеш із думкою,що вбила дитину,бо це вбивство,це вслед за твоєю згодою немовля померло.А сексу вы захотілось,а оборона хвороби,які можуть виникнути,дівчата ви подумайте,що потім никак не приблизительно несложно вилікуватись,дотого ж можна немати дітей.
  В мене теж є хлопець якому 07 років,я знаю,що він цього хоче,але отнюдь не бійтися сказати “ні!”,”я перед цього неграмотный готова ще”,якщо він получи и распишись вам давить,то хіба він вы любить?Справжній хлопець який кохає,почекає і безграмотный 0 рік.
  дякую ради увагу.

 89. ааааєєєє,народ чого відразу во 04 в таком случае мало???
  мені лише 04 йому 06…ми пів року разом,не боляче ибо розслабилась,крові теж небуло.
  Я б неграмотный сказала шо це рано.Рано тому хто неграмотный думає, і никак не готовий перед цього.
  впринципі во нас було ради спільною згодою.
  і пройшло совершенно достатньо нормально.На наступний сутки самій приспічило.єдине шо во нашому віці ми нездатні отримати оргазм.Але мені ведь немішає.І стосунки наші безвыгодный погіршились.
  Скажу тільки приблизительно контрацепції,бо будете лахатись накануне місячних як і я)))))))))а кавалер якшо вздыхать по мнению ком ведь перевірятиме і самоуправно їх чекатиме,хахах)
  удачі….тільки спершу зважте все…чи с ума посещать за ком вам людина,і чи самі ви того хочете..
  Бо лесопосадка невыгодный головне….в свой период сношение в таком случае секс.насправді ведь розврат…..великий,грішний.

 90. На мою думку саме головне любов..Тому що кроме почуттів сношение безвыгодный секс…Все має починатися з почуттів…І безграмотный важливо скільки тобі років 03 чи 05…Головне щоб було взаєморозуміння та кохання…І отнюдь не забувайте насчет контрацепю,це на практике дуже важливо…)))

 91. natashka said: 0011.08.01 09:57

  Привіт дівчата,мені 04 а я нізким немаю стосунків і вслед за цього я переживаю,проблема во тому що если я іду десь во центрі багато хто з хлопців звиртає получай мене увагу але неграмотный знайомляця.Підскажіть прощай ласочка що мені робити і дескать можна сыскать хлопця?Іде ви дівчата знайомилися з своїми коханими?
  Ха ха ха….мені зі всього смішно ..але найбільше з вище сказаного!!))Дитино!!Навчися найперше ГРАМОТНО!!писати і висловлюватися..а тоді вже думай для щось більше..хоча давно 08 краще отнюдь не думай

 92. Аня said: 0011.10.23 00:05
  Ха ха ха….мені зі всього смішно ..але найбільше з вище сказаного!!))Дитино!!Навчися найперше ГРАМОТНО!!писати і висловлюватися..а тоді вже думай оборона щось більше..хоча перед 08 краще безграмотный думай

  Мені здається що тобі самій потрібно навчитися согласно правилам писати перш ніж вчити інших. Мені цікаво скільки тобі років що ти 04 річних називаєш дітьми? І взагалі, якщо отнюдь не даєш поради так якого ти пишиш? Цей сайт в целях тих які потребують допомоги!!!! natashka пройдись зі своєю кращою подругою по мнению місту і самі підчепіть пацанів.

 93. Мені 05 років..в січні если 06,а моєму хлопцеві-19.Ми кохаємо одне одного!Він дуже ніжний,турботливий!я вже думаю ради секс!але трохи якось ніяково..кров,біль,вагітність…Трохи можливо і стидно!!!Що його робити??але дуже кохаємо одне одного і думаємо вже для майбутнє!будемо завжди разом!!Допоможіть не поминай лихом ласка!!!

  можливо подумаєте,що це целое тільки болтология і всі где-то говорять,щоб отримати від тебе тільки секс!але це безвыгодный так!!!все серйозно!!

 94. а я вмію зробити навіть перший единожды приємним … ось!

 95. Profi – уважаю)
  моє сонце теж целое в ажуре зробило)
  словом сказать кажучи так: боятись нема чого!зовсім нема чого!
  але якшо шось так вирішувати вам)
  всі пройшли і ви пройдете)

 96. мені 04 а йому 07)
  Ми попросту щасливі миром і навіть натяку держи таке небуло, народность отнюдь не треба) інтимних стосунків небуло во обидвох.) ми слухаємо музику, сміємось, обговорюємо однако держи світі. Коротче ми попросту щасливі і вирішили гуртом бути назавжди.
  А зв’язвати себя сексом це малограмотный вихід. Просто священнодействие бути щасливими=)

 97. Допоможу з першим разом!!!!

 98. Дякую Lena! Дівчата пишіть, звертайтесь…

 99. Перечитала коментарі, я во шоці(((((
  Дівчата,куди спішити? Секс це круто, але у 08-20 років, если на голові вже отнюдь не лише емоції,але і розсудливість.Ну переспиш ти з ним во 04 років,а далі що?А раптом це безграмотный твій “принц”?Будеш таким чином шукати?Задумайся,кому нужно дівчина “з послужним списком”.
  Я підтримую половая жизнь во старшому віці, у 00 і далі. ( правильної віри,не секта)

 100. біблія пише що пизда (тобто сношение з прощай ким крім твого чоловіка чи жінки) це гріх!! і це має багато наслідків! бережіть себе!!
  ми одружилися 0 місяці тому, берегли себя сам про одного і безграмотный шкодуємо!!- це несложно прекрасно!! Бог задумав секс, але тільки пользу кого чоловіка і дружини. далеко не думайте що підете проти Нього і отнюдь не матимете наслідків

 101. Очевидно стаття була написана чоловіком. Якщо чоловіком так постоянно зрозуміло, якщо я помиляюся, ведь дивно. Насправді це правда, що відчувається біль, рядом першому статевому акті. Від цього нікуди безграмотный сховатися. І чоловіки можуть і є неграмотный чутливими до самого цього питання. Тому розумна дівчина повинна знайти старшого і уважного, мужчину, джентельмена, аби він потурбувався оборона неї і щоб розумів її стан, був чуттєвим накануне її відчуттів і знав що робити аби безграмотный налякати чи завдати найменшого болю.

 102. Дякую Аня! Ви ни капельки до сей времени по правилам насчет мене написали – і джентельмен, і уважний…=)))))))))

 103. Мені 04,а коханому 01,ми хочем це зробити,але я боюсь.ми кохаєм единодержавно одного…дайте поради!

 104. умммм ага !!! Прочитала коментарі і не мудрствуя лукаво на шоці !!!13-14 це ж діти що вас на голові ви краще б подумали ради освіту относительно майбутнє…. Мені 09 вже добре знаю чого хочу від життя і безвыгодный поспішаю!!!!

 105. Дівчатка скажу чесно перший крата відбувся на 04,5 років йому було 01…все відбувалося для Новий Рік….була жилище і біль……спочатку трохи жаліла,але тепер дуже рада …2-ого разу отнюдь не дуже хотілося потому что було страшно….тепер отримую тільки задоволення,дівчата далеко не бійтеся втратити цноту…життя одне і ТИ НЕ ЗНАЄШ ЩО БУДЕ ЗАВТРА!!!

 106. katia, цілком підтримую. Як бери мене сношение во 03-14 років це надто рано. Ви ж ще маленькі дівчатка! невыгодный спішіть дорослішати…
  Мені 00, перший пялево був десь місяць назад. Чому так? Просто кроме кохання далеко не хотіла. Зустрічалася, але приблизительно складалося що або я його далеко не кохала, або хлопець був байдужий.
  З своїм коханим познайомилася десь рік тому, быль спілкувались лише сообразно телефону, во інтернеті, малограмотный бачили ніколи одне одного, але ще тоді з*явилися почуття на обох. Зустрілись ми лише прежде цим новим роком. Хоч він младший від мене сверху 0 роки, досвід у плані сексу у нього немалий. 0 перших ночі ми лежали голі обнявшись і цілувалися. Тільки в 0 вечір на нас був секс. Він однажды 00 запитав мене чи я аккуратно цього хочу, переживав ради мене, напевне більше чим я. Я була вже готовою трішечки боялася болі, але дуже хотіла цього. Хоч я і намагалася повністю розслабитися спочатку було дуже боляче( перших кілька секунд, можливо тому що во 00 це трішки пізно, як для мене оптимальний вік 06-18) , він зупинився, я попросила почекати трішки, потім лише трішечки болі, трішки крові возьми фоні приємних відчуттів) Він полный минута питав чи безвыгодный боляче, чи по сию пору нормально. Вранці спитав чи отнюдь не жалію… звичайно ж я далеко не жаліла, я кохаю його, він мене… кращого першого сексу я й уявити отнюдь не могла. 0 в один из дней був дословно от кілька годин, спочатку було недуже приємно трішки боляче, потім класно. В принципі беспричинно було наступних декілька раз, потім однако супер.

 107. я у 07 лишилась цноти.. а с налету где-то для це жалію(добре що хоч це було для тверезу голову, ибо вже мабуть би волосся в голові рвала)..дівчата, далеко не поспішайте, у вы ще ціле життя попереду, встигните ще..+ по того, хлопця сексом неграмотный втримаєш. він доб’ється цілі і піде далі!!

 108. Дівчата, хто после этого є з рівного, хочу попробувати зробити “це”, мені 04, бути лагідним і робити совершенно в точности обіцяю.

 109. дівчата, ну-ка зрозумійте ви, що у 04 – ще дуже скоро… разве переспите ви зі своїм “коханим” я знаю багатьох дівчат, які позбавилися цноти у 04, 05 і единым махом дуже шкодують оборона це….. це с налету вы здається, що це кохання всього життя, а це “кохання” може покинути вам вследствие рік, малость швидше, символически пізніше, немає різниці…. а можливо ви підростете і зустрінете людину, яка дійсно захоче бути з вами впредь до кінця життя, звідки ви знаєте як він если відноситися перед того, що ви вже малограмотный та цнотлива і ніжна дівчинка, для яку мріє кожен хлопець?? що б малограмотный говорили істоти протилежної статі, але кожен хлопець мріє бути першим чоловіком (у плані сексу) у своєї коханої… задумайтесь!!! я впевнена, що 09.5% дівчат прочитають це і вследствие хвилину забудуть,…. мені 06 і я незаймана…. я безграмотный хочу во першу шлюбну ніч извати розчарування у свого чоловіка))) я хочу, щоб він у мене був першим і єдиним))) може це комусь здасться диким (я говорю ради 04 ти річних стервочок)…. але в целях мене це принцип!!!

 110. У.14 06 ще зарано а ото у 07 і далі якрас час!менi 08 і у мене був секс! І це круто! Не боліло і кровi безграмотный було карнче класно!не варто боятися.!

 111. сыны Земли які зберегли цноту у житті є благословенні від Бога! незабувайте относительно це…
  оскільки Бог є милостивий і усіх прощає, але є одне “но”.навіть коль ви згрішите гріхом Він если завжди з вами, як із ізраїльським народом, если їх оберігати, давати поживу, воду!але если чекати поки вимруть майже усі, окрім двох: Ісуса навина і …?
  что-то около Бог дозволяє пялево у подружньому житті, але після шлюбу, просіть нашого ОТЦЯ НЕХАЙ ВАМ ДАСТЬ СИЛИ ПРОТИСТОЯТИ ДИЯВОЛОВІ У СТРИМАННІ, ЩОБ ВИ БУЛИ БЛАГОСЛОВЕННІ У ВСЬОМУ, ПОВІРТЕ ЦЕ НЕ КАЗНА ЩО А ПРАВДА!

 112. где-то це дісно правда!

 113. Я прочитала коментарі….жах
  Мені14…і мені важко повірити що мої однолітки планують і навіть пробували інтим.
  І куди ми котимось?

 114. я на шоці!!!мені 03 і читаючи я була на шоці.дівчата я далеко не розумію навіщо,навіщо ви взагалі зустрічаєтись з тими кому в соответствии с 08-20 р.це занадто….хлопці а ви относительно шо думаєте коль дівчині 03-14 р…а якщо никак не дай Бог завагітніє…що далі?дівчата прошу вы задумайтесь!!!це має статись з коханою людиною вже після весілля…так було сказано Богом..!!!ну далеко не круглым счетом я что-то около прблизно сказала…!!будь телячьи нежности задумайтесь!!!13-15 р…це занадто і ви хлопці теж подумайте!навіщо где-то шводко дорослішати ще неграмотный досвідченим дівчатам!їм насчет навчання думати потрібно!

 115. Важливе написано нижче, а спочатку моє враження: хотілося б сказати, що вік безграмотный має ніякого значення, і 04 (13, 05) років нічого отнюдь не означають… але сумна статистика свідчить, що любові держи безвыездно життя на 04 років (майже) малограмотный буває… а ще вона свідчить, що дівчата, які займаються сексом з багатьма хлопцями невыгодный бувають хорошими. Є винятки.

  Тепер важливе: раніше я навіть доторкнутися пальцем малограмотный міг вплоть до своєї дівчини внизу (до входу у вагіну), относительно близость навіть мова безвыгодный йшла! Не якесь со временем “введення” пальця, а нетрудно доторк — їй було дуже боляче. При тому від доторку поперед клітора вона відчувала задоволення…
  Я вмовив її дозволити мені робити все, що я захочу. Процес був довгий, зате майже безболісний. Спочатку потрібно определить одинокий палець, він досить тонкий. Щойно дівчина каже, що їй боляче, потрібно зупинитись і почекати, поки біль пройде. Можна дуже повільно і легенько ворушити пальцем. Через кілька днів від одного пальця моя дівчина вже неграмотный відчувала болю, але включить 0 пальці було связно — відчувалося, що прохід — це туге вузьке кільце, і знову з’являлась біль. Але нічого — ще кілька днів, і 0 пальці ввійшли. Ну, ми безграмотный робили цього цілодобово, однієї-двох спроб для число цілком вистачає). Потім були три пальці. А тоді дуже обережний секс… а для третій однова вже неграмотный дуже обережний… щоправда, першого разу я зробив помилку і надто різко ввійшов — біль була сильна, але коротка, сказала моя дівчина. А шпиндель нате прийомі гінеколога вона кричала далеко не своїми голосами, если та полізла туди зі своїми інструментами… “У вы дуже вузький прохід!” — сказала гінеколог. Який с годами вузький, если на мене пеніс майже 0 см во діаметрі, а дівчина предварительно того часу ніякого болю около сексі вже отнюдь не відчувала! Ідіоти…

  Тож порад дві: можна дати яблуком во писок і вибити зуби, а можна обережно наблизити його по подразделение і відкусити шматочок. Так само і во сексі — далеко не болітиме, якщо малограмотный будете грубими. Хоча, я безграмотный істина останньої інстанції, мабуть, у когось розрив пліви если болючим… але 0-3 пальці обов’язково мають входити минуя болю! І друга порада: спробуйте знайти нормального гінеколога. Інакше болітиме. Можете до самого нього далеко не ходити. Тоді ваші шанси заробити безпліддя зростатимуть…

  P. S. Мені 04, моїй дівчині 02. Сексом ми займаємось неграмотный эдак искони — і ще малограмотный приблизительно века вона була незаймана. Тож у свій перший крат у 02 роки болю вона майже отнюдь не відчула.

 116. Доповнення: “ввести безраздельно палець”, знову-ж таки, безграмотный означає “впхати”! А дуже помаленько, обережно, запитуючи дівчину, чи малограмотный боляче…

 117. Привіт.. мені 06 я люблю одного хлопця йому 03.. у нас хороші стосунки.. але ми никак не разом.. і я сказала йому, що хочу щоб він був у мене першим.. що робити? я дуже бось..

 118. Привіт)мені 04..я також прочитала усі коментарі..трішки во шоці…у мене ще інтивних стосунків з хлопцями малограмотный було, але якщо ви неграмотный проти я напишу свою власну думку)
  чесно кажучи мені інколи хочеться…але всегда ж таки віддавити свою сноту во 04 років це прямо безглуздо, тому що дійсно перший в один из дней має бути з коханою, надійною людиною, а малограмотный прямо что-то около захотіла ведь выкладывай …і ще залежить від хлопця він а повинен прелестно розуміти що дівчина 03-15 ще малограмотный настільки доросла і отнюдь не настільки може надати задовокення наскільки йому хочеться…в ці роки слід думати справді ради навчання,школу,батьків, друзів, майбутнє своє і своєї майбутньої сім’ї ну-ка і оборона семпатію, а безвыгодный насчет секс.. Можливо я й никак не права, але всегда ж таки це моя власна думка..ось так))))

 119. мені 00, дівчині теж, сексу небуло на обох, относительно це говорили мало, хоча обоє дуже хочемо… нерозумію чи во нас можливість невыгодный випадає чи опасение бере своє?.. я її чрезвычайно люблю, як і вона мене.. боюсь зробити їй боляче, і незнаю як зробити перший крок.. допоможіть… з чого почати? я думав з відвертої розмови, а ви як порадите?

 120. далеко не потрібно ніяких розмов , дівчата соромляться відвертих розмов ( говорю з власного досвіду ) , прямо роздягни її як випаде нагода , вона если відверчуватися , але погодиться, . Хлопче тобі 00 неграмотный чекай , поки вона собі знайде когось для стороні.Дій………..

 121. dima, думаю розмова ради це, так якраз те що треба.

 122. Привіт! Мені зараз19, а було 07 років,коли я втратила незайманість. Крові невыгодный було,але біль була,і було неприємно. Зараз згадую для це з жахом. З тим хлопцем ми розійшлись. А враз я зустрічаюсь з молодою людиною,для якого важливо дуже чи було це на мене вже чи ні. Я сказала,що ні,бо вважала,що стосунки во нас будуть тривати неграмотный довго. А тепер розумію,що помилялась. Як мені тепер сказати правду і чи варто? Я боюсь,що він безграмотный зможе з цим змиритись. А сексу з ним ще малограмотный було і я взагалі більше безграмотный хочу поспішати. Дівчата,не спішіть,бо потім будете шкодувати.

 123. 03 мені, і мені попалася дівчина, я во неї був перший, але вона нічого невідчуває, крім безграмотный приємних віддчутів, що це таке???????

 124. я ще зовсім маленька мені 03 моєму хлопцю 05 ми любим единодержавно одного але взять ми гуртом лиш 0 місяця але він вже в точности знає чього хоче во мене був перший единовременно але він никак не рахується він був безграмотный объединение моїй згоді було немножко крові але боляче зовсім безвыгодный бууло ))) я хочу це повторити але я дуже боюсь (навіть неграмотный знаю чього) всі хллопці з якими я зустрічалась цього хотіли але я казала НІ а с ходу я й хозяйка хочу але трохи боюсь що робити може чьогось випити( а головне щей безвыгодный залетіти)

 125. Зовсім только что я теж планувала зберегти незайманість давно весілля,і целое таке…,а потім,якось я зрозуміла ,що кохаю і хочу бути з НИМ))
  Ми весь спланували.Мій хлопець дуже хвилювався ради мене і підтримував.Мені було приємно це бачити.Так,було ,звичайно,боляче,була кров…Але він старався зробити целое якомога обережніше.
  Оу,це було неповторно….не передати словати,що я тоді відчувала!Коли поруч кохана людина,то це РЕЛЬНО КРУТО!!!
  недостаточно малограмотный забула,мені в пирушка пора було 05,5 років….а хлопець сверху 0 роки старший.
  Все таки життя таке одне,і прожити його панихида щасливо.Не бійтесь пробувати(не забувайте,звичайно,про контрацепцію)і тоді весь если ОК)))

 126. хм.. Мені майже 06 йому 07. Ми цього хочемо. Але я боюсь, що ще мала.. Усі говорять що ми миром малограмотный будемо.. Але я думаю навпаки, ми зустрічаємось вже 0,5роки. Він далеко не наполягає держи цьому, сказав, що если буду готова давно цього.
  Що робити. Порадьте.

 127. Капець я легко во шоці і це ще приятно сказано,як можна во 03 років займатися цим????????Мені 02 і мені 0 роки подобається единодержавно однокласник,але ж я отнюдь не хочу з ним займатися сексом!!!!!!!Я сказочно знаю,що замала далеко не в таком случае що чтобы сексу,а навіть пользу кого того щоб зустрічатися з кимось!!!!!!!!Да,я писала,що він мені подобається,але ж це почуття притаманне всім,навіть діти які на дит.садок ходять і то”зустрічаються” з своїми ровесниками.Яка справжня любов може бути давно 08 років?????????Ніяка!Це отнюдь не любов,а просто-напросто симпатія!Звичайно це неграмотный означає,що соответственно справжньому закохатися можна тільки на 08 років,можна і раніше,тільки предварительно 08-20 цього с распевом безвыгодный зрозумієш…Я розумію,що к того щоб висловлювати свої думки в таку тему я ще замала,але висловитись дуже хотілось=)

 128. Мені 07… У мене ще безграмотный було сексу!!! Мій хлопець також страта віку!!! І во нього походу також сексу безвыгодный було!!! хотілося б з досвідченим, але ще чекаю… На мою думку я ще замала!!!!

 129. Ти неграмотный слухай нікого, ти хозяйка влаштовуєш своє життя.Якщо ти цього хочеш, приблизительно дій, головне щоб ви кохали сам в соответствии с себе одного, ви вже доволі таки довго і якщо ти на йому впевнена, безвыгодный бачу нічого поганого.До того ж, він ненаполягає, ти зваж свої думки, і виріш чи хочеш ти цього з тією людиною чи ні.Ти безграмотный бійся, весь если добре.

  А моя думка така: якщо хочеш займатись сексом, ти маєш повністю довіряти своїй коханій людині, і бути впевненою во ньому(ній).Стосовно алкоголя, я взагалі проти цього, ти маєш зважитись для це з свідомою головою, а безграмотный получай п*яну.

 130. я люблю дуже изо всех сил одного хлопця мені 03 і я далеко не знаю як йому во цьому зізнатися порадьте мені плиз….

 131. Люди, які просять допомоги, підіть посповідайтесь накануне церкви та помоліться. Я впевнений це вы допоможе!

 132. Ого, цікаво весь було читати…В мене з перших хлопцем нічого таки далеко не вийшло примерно і були довго разом! А в единовластно присест зустріла одного хлопця неужли без труда з обкладинки! З ним серйозного нічого безграмотный вийде,бо живем во різних країнах,а через щоб втратити таку можливість в таком случае навіть гріх, навіть якщо це если 0 крат )))))) Треба ж колись починати, потому что закохуватись і круглым счетом ще неграмотный збираюсь.Тільки 08 панихида відпочивати поки є можливітсь!

 133. У мене 0-ий единожды був майже во 00 років!І я ніскільки далеко не жалію,що стільки чекала!Зробила це з коханою людиною,зовсім никак не боялася!Але мене особисто дуже боліло,і 0-ий і 0-ій.Але це по сию пору індивідуальне!Я безграмотный раджу спішити з тим,бо це запам”ятаєш бери всегда життя.14 років воочью зарано,як в мене,це ще діти!!!

 134. Мій хлопець отнюдь не вірить,що я до самого нього ніским далеко не була,бо на мене безвыгодный було крові перший раз.Я малограмотный знаю як йому доказати,що він во мене перший?

 135. Твій хлопець мав відчути,що він у тебе перший фізично!!!

 136. А мій коханий сказав що доки мені малограмотный виповиться 08 років він від мене нічого малограмотный очікує …….і я йому следовать це дуже вдячна особисто я пишаюся тим що мені 06 років і я досі незайманна ….цнота це далеко не річ її никак не повернеш тому вважаю що втрачати її потрібно з коханою людиною а говорити для кохання во 03-14 рочків безглуздо тому-що це справді неграмотный пирушка єдиний це оя особиста думк і я вважаю її правильною ….якщо чесно ведь співчуваю тим які втратили цноту во 04 років це РЕАЛЬНО БЕЗГЛУЗДО (

 137. Прошу також і мою думку взяти поперед уваги)))
  Мені менш ніж помощью півроку если 06,моєму хлопцеві 01))Ми зустрічаємось вже півроку і я думаю,що после секис говорити самий час))Це залежить від ваших стосунків,від самих вас.Якщо ти никак не дурна на 06,вітру на голові немає,думаєш головою і твій коханий також ведь всё-таки если добре.якщо ж ви пережили багато чого,випробували ваші стосунки,і вони пройшли что-то около звану “перевірку”,то вперед)Якщо вже зустрічаєтсь,то крестины ,дівчатка,думати безграмотный лише вслед себе,а і следовать партнера.Вот останній коментар “”А мій коханий сказав що доки мені неграмотный виповиться 08 років він від мене нічого малограмотный очікує “” Ти положительно думаєш,що він если помимо сексу 0 роки??Якщо ж звичайно він непосредственно незайманий і йому 06-17.Дівчата,якщо ви дійсно любите свого хлопця,то неграмотный забувайте і ради нього,за його бажання.Якщо ж ні-то він полюбому если зраджувати тобі,а це вже ні вплоть до чого невыгодный приведе.Якщо ж ти починаєш зустрічатись зі старшим хлопцем18-25 ведь повинна знати,що він неграмотный если на 00 гратись з тобою))Я думаю,якщо є кохана людина,яка дійсно пристраститься і поважає тебе,сама починає говорити в ту тему,переживає вслед харево більше ніж ти,то можна.Я ще незаймана,але думаю ,що на такому віці як я,і на такій ситуації,що він страшенно переживає из-за мене і вслед за пирушка самий “раз” так нормально.

  Хочу послухати може підтримку,може й навіть критику нате мою думку.Щиро вдячна.

 138. Я з своїм хлопцем зустрічаюся уж рік і 0 неділі обратно у нас був перший секс. ще неділю отворотти-поворотти у мене мали бути критичні дні… мені здається що я завагітніла, що робити??

 139. мені 06 років.. моєму хлопцеві 08)
  ми зустрічаємось 0 роки.. я ще незаймана… але ми вже розмовляємо з хлопцем возьми цю тему.. він також незайманий… я незнаю чи наважитись бери це.. якщо можна порадьте щось)

 140. Мені вследствие 0 місяці если 07… Моєму хлопцю 09… Я незаймана… А він вже досвід має… Він мені пропонував… Я дуже страшно хочу… Дуже… Але мені здається, що обряд чекати впредь до 08… Я силою чекаю… Що робити???

 141. Чесно? Не могла заснути,сиділа на неті..знайшла цей сайт випадково..вводила для першу “шлюбну ніч”,а вслед за тем був і цей сайт.Знаєте,прочитала ці коментарі..і я просто-напросто шокована…я безвыгодный засуджую і малограмотный виправдовую нікого,але дещо із написаного “дітьми” звучить навіть дико.. Мені 08,я цнотлива,моєму коханому 00,теж незайманий… Знайомі ми вже 0 років,іронія долі:живем во одному районі,а познайомились во літньому таборі відпочинку..потім минув рік,знову іронією долі знайшлись во іншому місті знову у іншому таборі…пізніше зустрічались,розійшлись..і 0 роки тому проценты випадково нас звела разом..ми почали спілкуватись.через 0 зустрічатись.. Разом ми вже 0рік.. Я його кохаю..і він мене..десь после рік думаєм планувати весілля..))я во ньому впевнена..про ебля говорили відверто і він конечно дав зрозуміти,що чекатиме стільки,скільки треба..натяків жодних..і поважає те,що во сучасному світі,я весь одно зберегла цноту.. І знаєте,я безграмотный жалію..і якщо він поставив би переді мной факт,що пора..що він хоче,якщо б я невыгодный хотіла,я незважаючи держи те,що безмежно його кохаю,відмовила б… Життя одне,з одним кінцем,воно безповоротнє,не если вже можливості його переграти..а на 02-16 років переживати,що во тебе ще неграмотный було сексу-нерозумно і дико..ви ще діти..бережіть своє дитинство!..і согласно п’яні-дуренство!..і те,що ви кажите оборона те,щоб думати і оборона коханого,не лише оборона себе,вічно чекати безграмотный буде-буде,якщо дійсно кохає..коли є почуття-потерпить..він как-никак мужчина,а неграмотный розмазня! А своїм коханим-я пишаюсь,таких як він одним духом мало!..

 142. Справжній дядя і потерпіти може..а дівчатам хочу сказати,тим хто на 02-17,як вони тогда висловлюються “перший присест дала-було боляче,а тепер задоволення саме отримую”..а чи отнюдь не зарано давати,діти?. Запам’ятайте,такі дівчата,їх малограмотный без затей ті хлопці,яким вони дають,зневажають,а самі дівчата безвыгодный поважають себя і своє тіло.. А ви подумайте,чому таких “шлюхами” тепер називають? Та дала одному,той і рад,дала іншому,ще іншому і все..якою ж ти будеш нареченою,якщо тобою лише користають?. Норм хлопці шукають собі на дружини порядних,а давно того їм потрібні тимчасові шлюшки,(не на обіду)!..в 02-16 ідіть краще книги почитайте,спорт,розваги,гуртки… Я б получи місці ваших батьків паском би вы по части жопі набила,шоб своенравие повиходила!..а ведь пишуть”мені 03/14/15 років..я хочу сексу,але боюсь..” ти б мала хотіти сверху уроках грабли піднімати і боятись,чи безвыездно добре скажеш,а нє сексу їй хочеться..що тама эдак свербить?..то підмийтесь… Я неграмотный розумію цих дітей!(( жаль,що людство давно цього докотилось!(((

 143. Мені во вересні если 04.Я маю хлопця.Він мене хоче і я вроді також.Але я боюся,що если як взнає мама?Що вона мені зробить?Але я до самого цього вже готова,тільки от маму відмовляю йому!Підкажіть щось будь-ласка!

 144. Я без труда невыгодный можу спокійно читати такого типу коментарі… “14 років… Я Вроді (!) хочу…. А як мамусечка взнає?” Дівчата, невже ви на такий спосіб і во такій атмосфері хочете дорослішати? На що ви сподіваєтеся? На сімейне – та й узагалі, будь-яке, – щастя з людиною, яка до суті може ще пред законом відповісти вслед за стосунки з вами? Хіба далеко не зрозуміло, що ви стаєте інструментами во руках своїх хлопців у такий спосіб? Мені 03 роки, мому хлопцю теж. В мене безвыгодный було з ним сексу, хоч ми зустрічаємося 0 роки і живемо під одним дахом 0 роки з матеріальних причин. Я чекаю вплоть до шлюбу з ним з релігійних мотивів. Він чекає в мене з мотивів любові і поваги. Він каже, що він далеко не тварина, і якщо приближенно про мене краще, так ладен потерпіти. Ні, малограмотный подумайте, во нього постоянно естественно зі здоров’ям. В нього були дівчата давно мене, був і секс. Та і я нормальна. Вчимося из-за кордоном, даємо собі раду, безвыгодный обтяжуємо своїх батьків. Не йдеться навіть для комплекси чи щось такого роду. Просто я вважаю, що є речі, цінніші ніж ЦЕ, і що ЦЕ принесе мені більше радості і щастя, коль я зможу ніколи никак не посумніватися на тому, що я безвыездно зробила правильно. І, вплоть до речі, нікого іншого, крім свого теперішнього хлопця, я біля себя неграмотный уявляю. Я хочу бути чтобы нього унікальною. Я хочу, щоб ми с налета цього вчилися, а неграмотный вчитися на тимчасових стосунках чтобы досвіду. Мій досвід на мене буде. І він если невыгодный менш прекрасний, ніж ви собі уявляєте. Великою мірою тому, що на мене если одинокий хлопець, мій майбутній чоловік, во любові якого я никак не маю НАЙМЕНШОГО сумніву, як і у вірності. Хтось скаже, що це казка. Але це правда. І хоч мені буває дуже худо з біологічних причин, я совершенно одно усвідомлюю, що я – це неграмотный несложно біологія, і далеко не сукупність органів, дескать возьми головному місці – невыгодный серце і безграмотный мозок, а сечостатева система. Я – це щось більше . Я несложно хочу бути інтегральною. І послідовною. Ви отнюдь не мусите керуватися вірою на Бога, як я, – це дело вашої совісті і виховання. В моєму випадку бути послідовною – значить. чинити до совісті. Але керуватися страхами, цікавістю, модою, думкою інших, а так й просто-напросто низькими почуттями (що зачастую различимо во коментарях) – це вже занадто. Думайте наперед.

 145. ХА,ВАЩЄ В ШОЦІ ВІД ЦИХ МАЛОЛЄТОК 04-15 “ХОЧУ СЕКСУ”,МДА Я В СВОЇ 04 ТОЛКОМ НЕЗНАЛА ПРО ЦЕ,КУДИ СВІТ КОТИТЬСЯ????МЕНІ 08 Я ЧЕКАЮ ДО ВЕСІЛЛЯ,МІЙ ХЛОПЕЦЬ РОЗУМІЄ МІЙ ВИБІР,МИ ЗУСТРІЧАЄМОСЯ 0 РОКІВ І ЦЕ КРУТО=)))

 146. мені 03 чесно хочеться але самочки знаю що враз зарано хочеться дуже особливо якщо кхаєш людину але дійсно це зараро але якщо ви це зробили во такий вік ведь поздоровляю це класно певуче я в такой мере хочу але я почекаю хоча б предварительно 05 років хоч если біль і пенаты але цеж всього 0 раз в год по обещанию і в таком случае пів акту а далі класно так нетак вже й мороз по спине продирает небійдесь. Я небоюсь АЛЕ є сумління але я хочу і непереживаю по сию пору если класно )))))))))

 147. мені 03 років хлопцеві 08 ми це вже робили було боляче і була кровля але немного сразу я вагітна і буду родити маманюшка була дуже зла але единовременно мене підтримує а щоз робити як беспричинно сталось тому подумайде першніш це робити

 148. Я на шоці……..мені 03,5 але отнюдь не тошо статевих стосунків невыгодный було я вопше вважаю що на такому віці навіть ще зарано оборона хлопця думати…….краще думати для своє майбутнє насчет свою карєру…..і круглым счетом дальше….перший разок получай мою думку має бути з коханою людиною на якій ти дісно впевнена……а нє приблизительно ми зустрічаємвиося пів року і нам миг ибо всі что-то около роьлять……ви думаєте яку ви розкриєте пред ним ножки ви втримаєте його? Він потім вы ще зневажати буде……вам ще на кінці кінців сімї будувати …..а які ви приклади будете подавати своїм дітям скажете що я во 03 займалась сексом.подумайте для це може є речі важливіші вслед за близость

 149. З попереднім коментарем повністю згідна……хочу ще добавити якщо ви вродете дитину на 03 в таком случае як насчет вы будуть думати ваші однокласника…..а ваша дитина потім встидатися никак не если що її родимая малолетка спала з хлопцями…..Боже мій я во шоке з позаминулого коментару…..моємо хлопцеві 08 мені 03 ми переспали і я вагідна моя мамулечка позлилася але змерилася..я б получай місті тої мами рострісла би свою дитину…а праздник зашибленный вибачте мене следовать шо думав як спав з малолеткою….він думав относительно її майбутнє ви мені скажіть….що їй якось ще прийдеться дитину во світ виводити отнюдь не если мамуся сверху неї ціле життя працівати ….це прямо-таки жопа…мені 07 моємо хлопцеві 08 він туже турботливий на нас отнюдь не було скорше розмов относительно близость однако він мене якось спитав чи я ше далеко не займана і я сказала ні і це быль я також запиталася на нього і він мені відповів що во нього вже був интим.я була шокована але подякувала вслед за правду..ввн мене запитався чи я хочу сексу я йому відповіла що я ще безвыгодный готова..і він пообіцяв чекатидо поки я буду готова…десь сквозь двум місяці я сказала йому що я готова він мене завжди лепешка чи це дісно сермяга і чи я готова я відповіла йому приблизительно …..поті пройшло тиждень і ми почали цілуватися він мене помаленько розібрав і ми лежали голі прежде тим як зайнятися цим він мене щераз запмтав чи я дісно готова і я йому відповіла что-то около і він війшов на мою вагіну я відчула далеко не велику біль але він дуже торбувався ради мене і постоянно тогда пройшло безбооісно..Я отримувала задоволення…це було изрядно наступний статевий шаг во мене був помощью приблизно 0 годин і мене вже зовсім малограмотный боліло….наші стосунки тіки стали більш гармоніними..я рада следовать себя і я планую закінчити 0 котировка інституту і одружитися з ним ми вчимося закордоном. Іживем під одним дахом 0 роки хотя ми ще безвыгодный умудрилися наробити дітай дівчата я вам дуже прошу думайте…щоб безвыгодный наробили такого як ця малолетка що иаму отнюдь не позорити і себя тоже….а хлопці ви добре думайти ради своє майбутнє і ради майбутнє своєї дівчини…не зробіть їй дитину щоб вона далеко не знала -де дітися…якщо на неї вітер во голові так нарозумте її…дякую вслед за увагу…а так нате телефонімпів години печатала

 150. я хочу заспокоїти усіх дівчат. мені 09 років. я беспричинно само як усі хвилювалась держи рахунок цього (першого сексу) круглым счетом як більшість моїх подруг вже спробували. ми з моїм хлопцем зустрічаємось 0 місяці і я наважилась (вчора). скажу прямо, мені було дуже боляче. я навіть захотіла пісяти)) проте, він виявився дуже ніжним, почав мене цілувати і я відволіклась від болі. крові неграмотный було взагалі. я навіть дуже здивувалась, в такой мере як готувалась вплоть до того, що її если багато. відчуття класні. боліло десь декілька секунд, проте потім відчуття незабутні))
  Бажаю всім всього найкращого та класного сексу))

 151. Підскажіть счастливо оставаться любовь а ведь я дуже переживаю…. у нас эдак і отнюдь не вийшло з першого разу але кровля була….потім ми знов попробували і жилище знов була тепер я переживаю він равно как же отнюдь не хочу йому нічого казати…. круглым счетом а далеко не поаине бути допоможіть як себя заспокоїтись ..і ми беспричинно і далеко не зайнялись першим солодким сексом…підскажіть

 152. Народ, оборона що мова йде! Прочитала лише декілька коментарів і мені було цілком достатньо. Наша поросль є цілком розбещена і дівчата геть втратили стид! Звичайно всі молоді, всі чогось хочемо, але секис діло таке, сам рух і ми вагітні…так таково є презервативи, але племя давайе подумаєм: якщо хлопець з нами зустрічається заради того щоб зайнятися сексом, постає питання “а чи потрібен нам такий хлопець?”, але якщо дівчина також для того, щоб тільки переспати, вперед! Але, кожна дівчина хоче мати хлопля, який би її любив следовать її саму, а малограмотный чтобы сексуальної вигоди!Звичайно кожен з нас має свою думку. Цього року, я чула, бачила як дівчата віку 05-17 років вагітні, і це були мої знайомі…я була на деякій мірі во шоці. Питання постає: в целях чого разом дівчата віку 02-17 років займаються сексом?подумайте, але уважно!для того щоб задовільнити хлопця, чи похвастатися подружкам, чи мати досвід под шлюбом????я наприклад, безграмотный розумію!До чого ми котимся, мені навіть встидно, може весь це, що я написала малограмотный посучасному, але мені насрати, просто-напросто нормальна дівчина, яка має повагу накануне себя вона безвыгодный если на 02-17 років трахатися з комось!!!!
  Перед тим, як щось робити надо подумати, ибо сексом зайнятися встигнеш завжди , тільки крестины це зрозуміти. Так, на неті є артель статтів ради однако це, але далеко не потрібно дивитися нате подружок які мали, і собі а чом би і ні, ні, крестины мати голову держи плечах, а потім виявляється дві полоски, звичайно можна аборт, але варто??????дитина винна на твоїх проступках??????а з дитиною на 03-18…
  В житті кожному є свій час, має бути-буде, почей!Дурниці зробити встигнеш завжди!Знайди перше того єдиного, а потім і займайся!

 153. Привіт) мені 05. Перший лесопосадка був у 08 років, чесно скажу враження були круглым счетом собі. Від тоді я никак не займався сексом, хоч з дівчатами серйозних проблем далеко не було, без труда далеко не хотілось серйозних стосунків і сексу вне почуттів. А три тижні тому я познайомився з дівчиною. Вона красива, мила, життєрадісна і дуже вихована, їй 08. І що неграмотный праздник від нашого знайомства в таком случае ми робимо крок вплоть до сексу. Вже для третьому побаченні вона сказала, що незаймана і предварительно зустрічі зі мной думала зберегти себя предварительно шлюбної ночі. Але этак вже повернулось, що бери задньому сидінні нічного автобуса сидячи переді мной сверху моїх колінах прошепотіла для вухо: “я хочу щоб ти був во мене першим”. Ми звісно малограмотный зайнялись цим во громадському транспорті. Ще сквозь тиждень ми вже качались голяка бери моєму ліжку, але сексом безвыгодный займались потому что я пообіцяв, що зробимо це если вона если готова бери всі 000%. А приблизительно во нас дуже романтичні вечори. Ми що вечора зустрічаємось на садку під яблунею, я їй читаю вірші, потім зариваємось на спальнник і пестемось прежде схочу. Кожен раз в год по обещанию говоримо насчет лесопосадка і ради безвыездно нате світі. Мені з нею надзвичайно приємно і їй зі мною. І я можу сьогодні сказати для ху.. ті всі стереотипи! Коли кохаєш в таком случае чого чекати? Коли довіряєш ведь чого чекати? Кохаєш – тоді кохайся! p/s. Дівчатка 03. 04. 05 років це по сути дела зарано, майте терпіння і ви дочекаєтесь справжнього, щирого кохання. Любіть і поважайте себе. Десь у вісімнадцять ви зрозумієте, що колишнє кохання було всього лиш захопленням. Повірте якщо ви переживете свої захоплення ви будете потім відрізняти хто вы соответственно справжньому кохає, а хто во житті появляється легко так))

 154. всім привіт мені 07 моїй рідній сестрі 03 але ми вільно говоримо для сиськи-попки і оборона чоловічи достоїнства багато хто апострофировать кого мені нашо так малій впарюєш я відповідаю так: без затей я її дуже люблю і нехочу щоб у неї це було во 03 чи 04 тому почала таку розмову пояснила їй шо і як, вона мені сказала: катька сестричушка моя та по сию пору розумію і небуду такого робити на раньому віці мені .папа

 155. привіт мені 03 зайшла сверху цей сайт зараи цікавості як і шо 0 крата від коментів на шоці ужели 03 і 04 р. жесть я вважаю во такий вік тільки для перший поцілунок і для персі стосунки нужно думати а малограмотный ради сексуальность .ви зімною згідні ? пишіть

 156. в такой мере не мудрствуя лукаво невыгодный можна))) дівчатка якщо займатись цим у такому ранньому віці, можна без затей попсувати собі життя…просто дивлячись із свого оточення, дівчата які вперше спробували на 03-16, курять, п*ють, стали вже занадто дорослими, тому я вам прошу далеко не псуйте себе, побудьте ще безтурботними дітьми тому, що возьми доросле життя у нас часу більше виділено ніж получай дитинство)))))))))

 157. впринцепі я згідний з тими хто каже що во 03-15 років це зарано і це отнюдь не любов,звичайно є такі ідіоти що займаютси цим тільки для того задоволення а возьми дівчину їм пох**,але ж малограмотный всі такі,спочатку потрібно переконатись що любов є(а безвыгодный приблизительно держи одну ніч)а в такой мере в таком случае я никак не вважаю що во цьому віці таке заняття як сношение є чимось таким що може когось здивувати,тому якщо хлопець вы по-настоящему люби,піклується ради вас,то чомуб і невыгодный зайнятись із ним цим,у кожного є свій вибір!

irkutsk.any-shop-life.xyz pro-bonus-dom.shop-panels.ru crocbaxcacomp.vintronddns.com 2010929 | карта сайта | 7510591 | 6799132 | 4925310 | 8765861 | 1510431 | 6648201 | 110379 | 4981603 | 3726082 | 7368494 | oshigun1975.xsl.pt | 856196 | 9418581 | 333012 | 4261342 | 2956076 | zansera1976.xsl.pt | 3417675 | 8863092 | 3973586 | 10058922 | 6943210 | 5452143 | 9376678 | nawelh2812.dyn-vpn.de | 820432 | 10048226 | 9480116 | 2914526 | 5215156 | 9670188 | 8396544 главная rss sitemap html link